Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

MIDRANGE_KRAPKOWICE

MIDRANGE_KRAPKOWICE

Krapkowice

Jesteśmy młodym zespołem o typowo rockowych korzeniach. Inspirujemy się legendami rocka jak AC/DC, Slash, Guns N’ Roses. Mamy dużo zapału do pracy, piszemy dużo piosenek. Wolimy grać niż wyglądać, bo przede wszystkim chcemy przekazać ludziom swoją muzykę. Zbieramy pozytywne opinie po koncertach. Póki co gramy na terenie Opola, Krapkowic i okolic, jednak chcielibyśmy poszerzyć działalność i grać w obrębie całego województwa i nie tylko. Rozkład zespołu jest następujący: wokal obstawia Ryan Sayer, gitary Tomek Broy (prowadząca) i Bartosz Mende (rytmiczna), na basie wymiata Michał Gasz, a w gary wali Adam „Ozi” Stolarski.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4586 PLN z 4500 PLN

34 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.07.2014.

Pierwsze DEMO zespołu MIDRANGE

O projekcie

O co w ogóle chodzi?

Celem projektu jest zebranie funduszy na nagranie naszego własnego DEMO. Chcemy dotrzeć do szerszego grona odbiorców (a może i fanów), niż tylko w województwie opolskim, jednak do realizacji projektu potrzebujemy WASZEGO wsparcia! :) 

Zespół istnieje od roku, gramy sporo koncertów, staramy się istnieć. Wasze wsparcie pomoże nam zaistnieć gdzieś dalej - być może i u Was! Jesteśmy zawsze chętni do zagrania koncertu jak i integrowania się z fanami zespołu. Czemu by nam nie pomóc pointegrować się z Wami? :)

A teraz coś o nas - tak, my naprawdę żyjemy :)

Hej, nazywam się Ryan. Jestem wokalistą i frontmanem zespołu. Jestem uczniem LO nr II w Opolu. Moje życie sprowadza się do jednego - muzyki. Lubię słuchać, tworzyć, a przede wszystkim wykonywać. Moją drugą pasją jest harcerstwo. Jestem drużynowym drużyny harcerskiej w hufcu ZHP Krapkowice.
 

Image titleCześć, nazywam się Tomek. Jestem gitarzystą i jednym z dwóch założycieli zespołu. Muzyka jest jedną z najważniejszych rzeczy w moim życiu. Inspirują mnie wielcy gitarzyści, tacy jak Slash i Angus Young. Ogromną radość sprawia mi granie koncertów widząc zadowolenie fanów. Dobrze się czuję na scenie i w przyszłości chciałbym na niej zostać. 

.

  

Siema! Jestem Bartek i w zespole jestem drugim gitarzystą - tak zwanym "rytmikiem". W naszej ekipie pełnię również funkcję "głównego spóźnialskiego". :)      Jak nietrudno się domyślić, koncertowanie jest jedną z rzeczy, które uwielbiam - ale nie samym graniem człowiek żyje! Oprócz muzyki jaram się żeglarstwem, ratownictwem wodnym i strzelectwem.
Cześć, nazywam się Michał. W zespole gram na basie. Jestem uczniem PLO nr V w Opolu. Muzyka, to najpiękniejszy język - to świat, w którym nie da się nikomu zrobić krzywdy. Tam nie istnieje konkurencja, kiedy jesteś z kimś na scenie, nie ma konkurencji - grasz z nim w jednej drużynie, działasz razem, w zespole. Właśnie to sprawia mi ogromną frajdę.
 
Siemano. Jestem Ozi, a właściwie Adam, choć dziś więcej osób używa mojego przezwiska niż imienia. Zawsze bywam z tyłu sceny obijając różne bębny i blaszydła, także bardziej mnie słychać niż widać. Kończę studia na kierunku politologia o specjalności marketing polityczny. Nie ukończyłem nigdy żadnej szkoły muzycznej, a trzymania rytmu uczyłem się grając na djembie. Muzyczne zainteresowania są bardzo rozległe, więc odnajduję się nie tylko w ogólno pojętej muzyce rockowej, ale i w wielu innych gatunkach.
 
 

Co to konkretnie będzie?

Pieniądze zamierzamy wydać na nagranie pięciu utworów, miks, mastering, płyty LightScribe, pudełka i podstawowe wkładki. Mniej więcej rozkłada się to w sposób następujący:
-Nagrywanie, miks, mastering - około 4000 zł
-Płyty LightScribe 100 szt. - około 260 zł
- Pudełka na płyty 100 szt. - około 100 zł
- Druk wkładek dwustronny na twardym papierze - około 140 zł

    

Co zrobimy, jeśli zbierzemy więcej niż zakładane 100%?

Cóż, to zależy od ilości zebranych środków. Po pierwsze będziemy chcieli zwiększyć ilość wypalonych płyt. Jeśli mielibyśmy większy zapas, to myślelibyśmy o lepszych pudełkach i wkładce. A gdyby tak...jeszcze więcej? Może nasz projekt awansuje na miano EP? Hmm, to już zależy od was! :)

(Ekipa MIDRANGE po skończonym właśnie koncercie)

Mały odsłuch :)

W linku poniżej jest próbka naszej twórczości. Autorski kawałek, lecz niestety nagrany lodówką w piwnicy, dlatego jakość mówi sama za siebie. Chcemy wejść do studia, żeby pokazać Wam jak brzmimy naprawdę!

 

Rock on i dzięki za pomoc w spełnianiu marzeń! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.07.2014 18:06