Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Król

Michał Król

Bytów, Polska

Jestem kompozytorem, producentem, wokalistą i gitarzystą. Prowadzę swoje studio nagrań Kingdom Audio oraz tworzę autorskie piosenki CCM. Studiowałem na Hillsong International Leadership College w Sydney, gdzie rozpaliłem swoje zamiłowanie do współczesnej muzyki uwielbienia wzorowanej na takich zespołach jak Hillsong United, Planetshakers czy Elevation Worship.

W 2013 roku wydałem swój debiutancki album "Twój Majestat", którego autorska piosenka znajdowała się przez wiele tygodni na wysokich miejscach listy przebojów Radia Maryja, zadebiutowała na pierwszym miejscu Listy z Mocą radia RDN i jest śpiewana w wielu kościołach w całej Polsce.
Razem z zespołem przejechaliśmy Polskę wzdłuż i wszerz, grając w takich miejscach jak między innymi: SLOT Art Festival w Lubiążu, konferencja Exodus w Gdańsku,
Prywatnie mieszkam koło Bytowa na Kaszubach i jestem szczęśliwym mężem pięknej Melanii.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7412 PLN z 6000 PLN

78 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

123%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.04.2016.

Michał Król - wydanie drugiej płyty worship

O projekcie

Celem kampanii jest wydanie mojego drugiego albumu z autorską muzyką uwielbienia. Będzie to muzyka współczesna, odpowiadająca standardem i brzmieniem czasom w którym żyjemy, ale będzie też niosła ponadczasowe przesłanie jakim jest ewangelia Jezusa Chrystusa. Wierzę, że słuchając tej płyty Polacy w samochodach, kościołach, w szkole i w pracy przeżyją wiele wspaniałych duchowych chwil.

 

 

Nazywam się Michał Król. Jestem producentem, kompozytorem i wokalistą w projekcie, który ma na celu popularyzację współczesnej muzyki uwielbienia w Polsce. W 2013 roku wydałem swój debiutancki album "Twój Majestat", a teraz jestem w trakcie prac nad swoją drugą płytą - "Bohater Nieba".
Osoby, które mnie znają, wiedzą o moim zamiłowaniu do tworzenia muzyki "na czasie". Nie ma niczego złego w muzyce starszej daty, ale akurat mnie najbardziej przyciąga muzyka współczesna, która zmienia się bardzo dynamicznie (aż trudno czasem za nią nadążyć). 
To takiej muzyki słucha zdecydowana większość Polaków i taką muzykę chcę dać Polskiemu Kościołowi przez zrealizowanie tej drugiej płyty.

Singiel promujący projekt "Bohater Nieba", możecie usłyszeć poniżej:

Oprócz piosenki "Bohater Nieba", do końca lutego powinny być gotowe planowo trzy kolejne piosenki. Na całym krążku będzie minimum 10 kawałków, w różnych tempach i dynamice (jak to w uwielbieniu ;).

Na płycie znajdzie się bonusowo piosenka nagrana live na konferencji Exodus w Gdańsku:

 

Na pokrycie części kosztów tłoczenia płyt oraz nadruków na opakowaniach i druku książeczek. Planuję wydać płytę w papierowym opakowaniu digipack z kilkustronnicową książeczką w środku.

Zdecydowałem się na tę formę pozyskania funduszy dlatego, że wierzę w pracę zespołową. Mógłbym sam próbować sfinansować to dzieło, ale dlaczego nie rozłożyć tego zadania na większą ilość osób? Tym bardziej, że w zamian mam świetny pretekst do rozdania kilku płyt, plakatów i innych nagród. Potrzebujemy jedności i współpracy. Wierzę, że razem możemy dać Kościołowi w Polsce zastrzyk świeżej, polskiej muzyki uwielbienia.

 

Jak zapowiadałem w filmiku u góry - płytę planuję wydać jeszcze przed sezonem wakacyjnym, najprawdopodobniej w czerwcu. Dokładna data na pewno się pojawi kiedy będzie się zbliżać czerwiec.
Nagrody będę wysyłał po zakończeniu projektu, najszybciej jak to będzie możliwe (termin realizacji zależy od nagrody, którą wybierzecie).

Możecie mnie wspierać nie tylko finansowo. Każda złotówka się liczy, ale też każdy komentarz, udostępnienie, zalajkowanie ma znaczenie. Im więcej ludzi zobaczy tę stronę, tym większe szanse, że uda nam się zrealizować ten projekt.

Zapraszam na moją stronę i na Facebook'a, gdzie można śledzić newsy na temat kampanii, zobaczyć więcej zdjęć, wysłać do mnie maila/wiadomość lub skontaktować się z managementem zespołu.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.04.2016 21:09