Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

MensOver40

MensOver40

Warszawa, Polska

Cześć!

Jesteśmy jedyną w Polsce i w Europie grupą mężczyzn po 40. roku życia aktywnych sportowo, którzy chcą zarażać pasją innych do aktywności, zdrowia, formy i radości z życia.

Po co? Po to, żeby facet po 40. roku życia nie zakładał, że już nie ma życia, nie ma czasu, czy sił i szukał wymówek. W zamian znalazł pretekst, żeby zrobić coś dla siebie tym samym dla swoich najbliższych – że oprócz pracy, rodziny czy innych obowiązków można znaleźć w codzienności czas na pasje, przyjemności i dbanie o siebie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

405 PLN z 130000 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.01.2019.

Men'sOver40 - Platforma VOD Twój Wirtualny Trener

O projekcie

Cześć!

 

Na początek parę słów o nas i dlaczego tutaj jesteśmy.

 

Naszym celem jest stworzenie w sieci miejsca szkoleniowo-instruktażowego o charakterze sportowo – lifestylowo – poradniczym dla facetów po 40. roku życia. Będzie to platforma VOD Twój Wirtualny Trener Personalny, który będzie o każdej porze i w każdym miejscu z Wami.

 

POTRZEBUJEMY NA TEN CEL 130 TYSIĘCY ZŁ.

 

50%  zebranej kwoty przeznaczymy na stworzenie platformy z wybranym już partnerem, ok. 40% przekażemy na produkcję, realizację filmów na platformę, 10% przeznaczymy na promocję.

 

Jeśli uda nam się zebrać większą kwotę, to tę pozostałą część przeznaczymy na produkcję dodatkowych kolekcji filmów szkoleniowych z naszym udziałem. Chcemy, by miesięcznie na platformie pojawiało się od kilku do kilkunastu nowych pozycji. 

 

Platformę planujemy uruchomić w ciągu 3 miesięcy od zakończenia zbiórki.

 

Co oferujemy Wam w zamian za wsparcie (poza oczywiście platformą, która ma szansę powstać dzięki Wam):

 • podziękowania osobiste na maila
 • podziękowania na Facebook'u MO40 (wpis)
 • koszulki MO40
 • koszulki MO40 z autografami + pakiet VOD 3 miesiące (subskrypcja)
 • personalizowany trening czyli nagrany trening na specjalne życzenie
 • pakiet VOD 1, 2, 6 miesięcy (subskrypcja)
 • umieszczenie logo lub produktu (product placement) na Facebook'u i portalu MO40 w 3 filmach + pakiet VOD 6 miesięcy (subskrypcja)
 • pakiety sponsorskie (3 warianty)

 

Nagrody (poza pakietami) dostarczymy Wam w okresie miesiąca od zakończenia zbiórki.

 

  

Nagrody – darmowe pakiety dostępu do platformy VOD będziemy realizować po uruchomieniu platformy, czyli w 3 miesiące od zakończenia zbiórki.

 

 _________

 

PLATFORMA VOD

Twój Wirtualny Trener Personalny

 

Platforma szkoleniowa, na której będziemy zamieszczać filmy instruktażowe z kulturystyki i siłowni, sportów walki (boks), crossfitu i fitnessu oraz biegania i gimnastyki.  

 

 

Co tam znajdziecie?

 

1) Kompleksowy film treningowy – od rozgrzewki, poprzez ćwiczenia właściwe a skończywszy na schładzaniu organizmu. Filmy stworzą cały program dbania o zdrowie i ciało.

 

2) Filmy obejmujące tematykę ćwiczeń na poszczególne partie ciała np.: nogi, pośladki, barki itd.

 

3) Zestawy ćwiczeń (przykłady): mocne nogi, sprawny kręgosłup, szeroka klatka, zdrowe serce, trójbój siłowy dla każdego itd.

 

4) Zestawy ćwiczeń specjalistycznych np.: elementy dwuboju olimpijskiego, martwy ciąg, ćwiczenia z zakresu kalinistyki, joga sportowa, boks.  

 

Ważne: w filmach występują tylko sportowcy tworzący Men'sOver40.  

 

Będziemy proponować treningi na świeżym powietrzu i w zamkniętych pomieszczeniach.

 

Podzielimy je na poziomy dla:

 • początkujących
 • średnio zaawansowanych
 • zaawansowanych

 

oraz na kategorie:

 

 • ćwiczenia podstawowe
 • rozgrzewka
 • rozciąganie
 • fitness
 • kulturystyka
 • cross training
 • kalinistyka
 • boks 

 

Wykupienie abonamentu pozwoli Wam uzyskać dostęp do całej bazy filmów zgromadzonych na platformie VOD na komputery, tablety, telefony.

Dzięki nim możecie ćwiczyć razem z nami. Możecie słuchać wskazówek i podpowiedzi podczas treningu. Możecie oglądać lub traktować dany film jako podcast. 

 

Możecie stać się współtwórcami jedynej w Polsce platformy szkoleniowej (Twojego Wirtualnego Trenera Personalnego) w dziedzinie sportu i aktywności dla mężczyzn po 40. roku życia.  Zadbamy o  Was i o wszystkich mężczyzn, którzy marzą o zdrowym, długim i szczęśliwym życiu.

 

 _______________

 

KIM JESTEŚMY?

 

Men'sOver 40 to jedyna taka inicjatywa w Polsce. Stworzona przez pięciu sportowców reprezentujących różne dyscypliny i aktywności sportowe. Men'sOver 40 to społeczność, która ma motywować i uczyć jak cieszyć się codziennym dniem, w którym oprócz pracy, rodziny i obowiązków znaleźć czas na pasję i przyjemność życia. 

 

Men'sOver40 tworzą: Maciek Mincer 40 l. (twórca MO40, crossfitowiec), Przemek Saleta 50 l. (boks), Maciej Leszczyński 54 l. (utytułowany lekkoatleta), Radek Gabryś 45 l. (kulturysta) i Grzegorz Orkwiszewski 46 l. (dietetyk, trener fitness).

 

 

Mamy mnóstwo pomysłów, które konsekwentnie realizujemy krok po kroku.

 

Od stycznia tego roku nasz Fanpage osiągnął ponad 10 tys. fanów organicznych, o tygodniowym zasięgu 54 tys. i miesięcznym dotarciu na poziomie 130 tys. Viralowo docieramy miesięcznie do ponad 526 tys ludzi.

 

W tym czasie wyprodukowaliśmy ponad tysiąc filmów, a łączny czas ich wyświetlenia to 197,7 tys. minut. Dodatkowo wspieramy się dwoma kanałami na Instagramie: Maćka Mincera (twórcy MO40) z zasięgiem 13,6 tys. followersów oraz Przemka Salety (członka MO40) z zasięgiem 134 tys. followersów.

 

Dwa tygodnie temu wystartował również nasz serwis (www.mensover40.com), który będzie stanowić istne repozytorium dla filmów zamieszczonych na Facebooku, podzielonych na kategorie tematyczne np.: zdrowie, dieta, ćwiczenia dla początkujących.

 

  

 rozmowa z Panią doktor Ewą Kempisty-Jeznach nt. męskiego zdrowia

 

 

Chcemy dzielić się z Wami wiedzą – motywować, uczyć, wspólnie trenować, dostarczać informacje.

 

 

Zdecydowaliśmy się na działanie wraz z polakpotrafi.pl dlatego, że wierzymy, iż nasz pomysł spotka się z Waszym zainteresowaniem i uznaniem. 

 

Uważamy, że z Waszą pomocą, zrealizujemy nasz cel jakim jest stworzenie pierwszego sportowego portalu VOD dla facetow po 40. W obecnym świecie zaczynamy stanowić istotną siłę społeczną. Mamy już swoje lata, swoje doświadczenia i swoje pasje. Wiemy, co w życiu jest ważne, i w którą stronę chcemy podążać. Znamy swoje ograniczenia i nie boimy się o nich mówić. Dlatego tak ważne jest to, byśmy jak najdłużej cieszyli się zdrowiem i pogodą ducha a to właśnie dać nam może aktywność fizyczna. 

 

Na Facebooku MO40 możecie zobaczyć naszą pracę – treningi, rozmowy, porady z zakresu ćwiczeń, zdrowia, odżywiania etc.: www.facebook.com/mensover40/

 

POTRZEBUJEMY WASZEGO WSPARCIA! 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.01.2019 22:10