Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

melikaofficial

melikaofficial

Wrocław

Martyna Kukla - wiek metaboliczny: 14 lat. Waga zmienna, w zależności od ilości spożywanych pokarmów, pogody, nastroju, średnio 50.3 kg. Masa mięśniowa 9.8 kg. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Opolskim (motywy nieznane) oraz - zdecydowanie bliższe jej sercu - Public Relations na Uniwersytecie Wrocławskim. Od kilku lat działa w branży artystycznej, raz jako społecznik, innym razem jako przedsiębiorca. Kilkuletnie próby śpiewu przed lustrem w wieku dziecięcym przyniosły zamierzone efekty i choć na grząski grunt branży muzycznej wstąpiła dopiero kilka lat temu - jako osoba mocno dorosła - radzi sobie chyba całkiem nieźle...od tej pory ona i muzyka stały się nierozłączne jak plaster cytryny i Matrini.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4175 PLN z 4000 PLN

35 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2015.

Melika kręci klip

O projekcie

Kim jestem?

Martyna. Mieszkam we Wrocławiu. Na co dzień mama Jagody, działająca w branży artystyczno - eventowej i wokalistka :)

Do nagrania autorskiego ulbumu robiłam już kilka przymiarek i podejść  ale coś zawsze stawało mi na drodze. W tej chwili zamykam już materiał na płytę. Podjęłam pracę ze zdolnym producentem a aranże są dokładnie takie jakie chciałam żeby były. Cieszę się, że udało się to właśnie teraz a nie wcześniej -  przez ten czas dojrzałam muzycznie i wiedziałam dokładnie czego oczekuję po przyszłym materiale. Brakuje piątgo elementu - czyli klipu:). Udało mi się zdobyć środki na produkcję oraz mix i mastering.  Całość pochodziła z mojego "domowego budżetu" a jego limit został już kompletnie wyczerpany:(.   Z początkiem czerwca pragnę rozpocząć pracę nad teledyskiem. Album będzie moim pierwszym, jego producentem jest  Paweł Rychert (na co dzień związany z zespołem "Pchełki").
Album będzie wyjątkowy :) Nie tylko dlatego, że mój własny:) Daleko mu do moich spokojnych kawałków, które możecie posłuchać w sieci. Inspirowaliśmy się  muzyką z lat 80/90. Płyta będzie mocno elektroniczna, chwilami skoczna i klubowa. Jeżeli okolice Royksopp, M83, Little Dragon są Wam bliskie, to ten album będzie dla Was :)!

Ja i Muzyka:

     

Melika –  to świeża i subtelna wokalistka, którą nie sposób zapuszkować w konkretnym gatunku muzycznym. Jej muzyka przypomina soul, przeplatający się z elektroniką i odrobiną jazzu. Urocza w swojej prostocie, z nieco dziecięcym głosem i głową pełną refleksji. Melika urzeka i zarazem uzależnia piosenkami, które szybko wpadają w ucho i nie potrafią się znudzić. Nieskomplikowane teksty w połączeniu z niebanalnymi, lekko soulowo-jazzującymi melodiami i głosem płynącym prosto z serca sprawiają, że muzyka Meliki układa się w romantyczną historię, która poruszy niejedną wrażliwą duszę. Dotychczas Melika udzielała się gościnnie w kilku – zróżnicowanych muzycznie - projektach, min. ma na swoim koncie współprace z drum'n'basowym Splesher-em, czy funkowo-jazzowym Creophonic, we współpracy z Grzegorzem Bednarskim (Clapham South) wydała swój pierwszy singiel SPOKÓJ, który doczekał się miłej recenzji: http://www.muno.pl/news/melika-odkrywamy-talenty-spokoj-video/

 

 Z producentem płyty - Pawłem wypuściliśmy cover zespołu XXANAXX. Podobne klimaty zagoszczą na płycie, która czeka na wydanie : -)

Mój wokal możecie posłuchać także tutaj:

 

 Dlaczego crowdfunding ?

Bardzo liczyłam na to, że uda mi się wydać tę płytę posiłkując się tylko własnymi środkami...

Jakże byłam naiwna :P

To kosmicznie drogi interes:)

Jestem bardzo zdeterminowana. Na prawdę BARDZO mocno zdeterminowana. Chwilami nawet zaciąganie kredytytu na ten cel nie wydawało mi się tak absurdalne. A jednak takie działania mijają się z celem. Prawda jest taka, że środki, które są pakowane w realizacje debiutanckiej płyty rzadko się zwracają. Satysfakcją dla debiutatntów są koncerty i "wyjście na zero" :)

Robię to z pełną świadomością tego co mnie czeka ale też z wielką nadzieją, że trud, pot i kasa zamienią się w wasze uśmiechy po wyjściu z mojego koncertu:)

 

 Na co przeznaczę Wasze wsparcie finansowe ?

 Aby projekt został zrealizowany muszę zebrać kwotę 4.000 zł  - całość zostanie przeznaczona na nakręcenie profesjonalnego teledysku promującego mój debiutancki album.

Kwota 5.000 zł pozwoli na wykonanie sesji zdjęciowej promującej płytę! :-)

A co jeśli uda się zebrać 6.000 zł ?

TA - DAM!

nakręce DRUGI klip!

 

 Odwiedźcie mnie na Facebooku!

Polubcie i udostepniajcie. Będziecie na bieżąco z nowościami :)

https://www.facebook.com/melikaofficial

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2015 18:06