Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

BAD TO THE BONE Roller Derby Poznań

BAD TO THE BONE Roller Derby Poznań

Poznań, Polska

Jesteśmy BAD TO THE BONE Roller Derby Poznań - pierwszą polską drużyną roller derby. Istniejemy od października 2013 roku. Aktualnie jest nas 20 zawodniczek. Pełne zapału i energii dążymy do rozwoju roller derby w Polsce!

Roller derby, to kontaktowy sport wrotkarski, rozgrywany na owalnym torze, rodem z Ameryki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3545 PLN z 3500 PLN

80 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.05.2016.

Pierwszy Międzynarodowy Mecz Roller Derby w Polsce!

O projekcie

Chcemy wypromować sport Roller Derby poprzez zorganizowanie Pierwszego Oficjalnego i Międzynarodowego Meczu w Polsce wraz z szeregiem atrakcji w stylu amerykańskim. Nasza drużyna - BAD TO THE BONE Roller Derby Poznań vs. niemiecie Breaking Bears ze znanej na całym świecie berlińskiej ligi Bear City Roller Derby rozegra godzinny mecz pod okiem sędziów z Polski i Niemiec. Będzie to pierwsza taka okazja, by zapoznać się z tym jakże niszowym sportem! Podczas meczu rozlosujemy nagrody publiczności, a także zostaną wybrane najlepsze zawodniczki obydwóch drużyn! Po emocjach na sali, zaprosimy wszystkich na świeże powietrze, gdzie odbędzie się koncert dwóch kapel - poznański California punk z kobiecym wokalem w wykonaniu Cookie Break oraz piekielny punk'n'roll grany przez Poison Heart, chłopaków z Warszawy! Przez cały ten czas, towarzyszyć nam będzie również doskonałe jedzenie - prawdziwe soczyste burgery od ChiChi 4U oraz doskonała i zawsze świeża Vege Pizza! Na sam koniec przewidujemy szalone afterparty do białego rana wraz z naszym udziałem w Academic Pub! Nie może Was tam zabraknąć, serdecznie zapraszamy!!!

 

Podsumowując - AMERICAN DREAM:

 

Z racji, iż sport, który wywrócił nasze życie do góry nogami, jest w naszym kraju bardzo niszowy, wszystko realizujemy zgodnie z zasadą DIY (zrób to sam)! Na ten moment otrzymamy wsparcie od: Harley-Davidson PoznańCity ZenProfesjonalny Sklep Z Rolkami i Łyżwami Krzysztof PlichSkates4u.plAcademic Pub oraz OBIO Dom Produkcyjny, ale to wciąż za mało byśmy mogły zorganizować dzień pełen pozytywnej energii! Dlatego potrzebujemy Was i Waszego wsparcia by osiągnąć ten cel! Zebrane fundusze przeznaczymy na wynajem obiektu sportowego, profesjonalne stroje drużynowe oraz sprawy związane z bezpieczeństwem i nagłośnieniem wydarzenia. Wejście na imprezę, zarówno na mecz jak i na koncerty będzie darmowe, dlatego Wasza pomoc jest tak bardzo potrzebna!

 

Parę słów o nas... 

 

 

 

Jesteśmy BAD TO THE BONE Roller Derby Poznań, pierwszą w Polsce drużyną Roller Derby założoną w październiku 2013 roku. W tym momencie liczy 20 zawodniczek. Nasza dotychczasowa działalność zainspirowała dziewczyny z innych miast do założenia swoich teamów. Do tej pory uczestniczyłyśmy w paru bootcampach pod okiem doświadczonych trenerów i zawodniczek zza granicy, zapraszałyśmy gości z innych krajów oraz brałyśmy udział w treningach poza Polską. Na swoim koncie mamy również scream (mecz treningowy) z berlińską drużyną oraz uczestnictwo w Pierwszym Warszawskim Turnieju Roller Derby. 

 

Kilka naszych zawodniczek wraz z ich unikatowymi derby name oraz numerami:


 

 

Krótka relacja z naszego treningu otwartego: 


 


Dodatkowo zapraszamy na nasz Fanpage: BAD TO THE BONE Roller Derby Poznań

 

A czym właściwie jest ten sport?


Roller Derby to drużynowy sport kontaktowy, mający swoje korzenie w Ameryce. Mecz rozgrywany jest na owalnym torze, trwa on godzinę i jest podzielony na dwie połowy, na które składają się maksymalnie dwuminutowe jamy (wyścigi). Każda drużyna wystawia maksymalnie czternaście zawodniczek na mecz, po pięć na dany jam- jedną jammerkę (ścigającą, zdobywającą punkty) i cztery blokujące. 
 

Media o Twoim projekcie:

W Poznaniu rozegrany zostanie międzynarodowy mecz roller derby. Potrzebne jest wsparcie finansowe!

epoznan.pl | 2016-05-13

Poznański sport kojarzy się przede wszystkim z takimi nazwami jak Lech czy Warta Poznań. W mieście istnieje jednak wiele drużyn, a niektóre z nich uprawiają bardzo niszowe dyscypliny sportu. Jedną z takich drużyn jest Bad To The Bone, której zawodniczki promują w Polsce roller derby.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.05.2016 22:10