Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Przemysław Nowak

Przemysław Nowak

Warsaw, Poland

Cześć! Nazywam się Przemysław Nowak. Pochodzę z Zakopanego. Jestem dziennikarzem CANAL+ SPORT, a także Specjalistą ds. Marketingu i PR w Reprezentacji Artystów Polskich. Moją wielką pasją jest sport. Oprócz tworzenia materiałów sportowych, jestem również pasjonatem podróżowania, wycieczek górskich, a także dobrej muzyki rockowej. W wolnej chwili biegam i gram w piłkę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

610 PLN z 35000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 12.05.2018 22:10

Mecz charytatywny Reprezentacji Artystów Polskich

O projekcie

1. CEL PROJEKTU

Reprezentacja Artystów Polskich
ze względu na zbliżające się Mistrzostwa Świata Artystów "ArtFootball" w Moskwie, chce rozegrać spotkanie międzypaństwowe 13 maja 2018 roku.
Mecz charytatywny w ramach promocji mundialu odbędzie się na stadionie miejskim w Lublinie, a rywalami RAP będzie drużyna Reprezentacji Artystów w Rosji. Dochód z biletów zostanie przekazany na wsparcie dzieci i rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej w wyniku przemocy w rodzinie.

W składzie RAP zagrają m.in: Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Przemysław Cypryański, Marcin "Liber" Piotrowski, Jarosław Jakimowicz, Rafał Maserak, Maciej Florek, Tomasz Schimscheiner, Krzysztof Wieszczak, Marcin Wójcik, Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski, Radosław Majdan, Piotr Świerczewski i Tomasz Frankowski.

Ostatni mecz pomiędzy naszymi reprezentacjami w Moskwie zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Teraz czas na rewanż!


 2. O NAS

Reprezentacja Artystów Polskich
w piłce nożnej powstała w 1999 roku. RAP został założony przez takie osobistości jak Ryszard Adamus, Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura i Piotr Kubiaczyk. Zespół liczący 50. zawodników, składa się z popularnych i lubianych artystów z wielu dziedzin kultury. W naszych szeregach grają aktorzy, muzycy, wokaliści, byli znani sportowcy, a także gwiazdy medialne, których łączy miłość do piłki nożnej i rywalizacji sportowej. W naszej 19-letniej historii rozegraliśmy wiele meczów charytatywnych, pokazowych, a także międzypaństwowych. Reprezentacja Artystów Polskich bierze udział również w dużych imprezach międzynarodowych t.j. Mistrzostwa Świata Artystów "ArtFootball".

 

3. POMOC PRZEDE WSZYSTKIM!

Rozgrywane przez nas mecze - to nie tylko rywalizacja sportowa, dobra zabawa czy gra fair-play. To przede wszystkim pomoc dla najbardziej potrzebujących. W zeszłorocznej edycji "Gwiazd Dobroczynności" w kategorii: Działalność Charytatywna, dzięki głosom internautów wygraliśmy plebiscyt i otrzymaliśmy to bardzo ważne wyróżnienie.

 
4. JEDNA Z WIELU IMPREZ CHARYTATYWNYCH - DUBLIN 2017

W maju 2017 roku na zaproszenie polskich fanów piłkarskiej Reprezentacji Polski z Irlandii, rozegraliśmy mecz charytatywny z Polakami mieszkającymi i pracującymi na Wyspach. Pieniądze z loterii i zbiórek zostały przekazane na zakup supernowoczesnego wózka inwalidzkiego i pomoc dla Pani Małgorzaty i jej syna Simona.


5. RELACJE Z MECZÓW


Spotkania piłkarskie to świetna okazja do pokazania się szerszej publiczności na stadionach, ale nie tylko. Można o nas przeczytać w prasie, usłyszeć w radiu, a nawet zobaczyć w telewizji czy Internecie. Poniżej przedstawiamy krótkie wideo Agencji Rozwoju Miasta Siedlce z Wielkeigo Meczu Charytatywnego z września 2017 roku, kiedy to piłkarska Reprezentacja Artystów Polskich zmierzyła się z Zawodową Reprezentacją Siedlec.


6. PASJA I SATYSFAKCJA Z RYWALIZACJI SPORTOWEJ

Reprezentacja Artystów Polskich
to jedna wielka piłkarska rodzina. Atmosfera i dobra zabawa w szatni, na boisku i poza nim - wpływa na naszą grę i wyniki. GIF przed meczem z drużyną Polonii Amerykańskiej na stadionie Marymontu w Warszawie.


Wspólne podróże autokarem to idealny sposób do integracji. Na zdjęciu Rafał Mroczek.


7. WSPIERAJĄ NAS WIELKIE NAZWISKA POLSKIEJ PIŁKI

Radosław Majdan, Piotr Świerczewski, Tomasz Frankowski, Tomasz Iwan czy Dariusz Dziekanowski - to dzięki tym byłym reprezentantom Polski, poziom sportowy naszej drużyny systematycznie się podnosi.

 

8. GRAJĄCY TRENER

Każdy zespół chcący wygrywać mecze - musi posiadać trenera z autorytetem. Szkoleniowcem Reprezentacji Artystów Polskich jest były pomocnik reprezentacji Polski - Piotr Świerczewski. To on przygotowuje drużynę podczas wtorkowych treningów, a także ustala taktykę oraz skład RAP-u na przedmeczowej odprawie. Trenera nie brakuje też na boisku, jest jednym z najważniejszych ogniw naszej ekipy.

 

9. BUDŻET

Budżet w wysokości 35 tysięcy złotych zostanie przeznaczony na transport, zakwaterowanie i wyżywienie obu Reprezentacji Artystów, reklamę i promocję meczu, a także opłacenie sędziów piłkarskich. Zakupione zostaną również piłki, stroje sportowe oraz plakaty, które będą popularyzowały spotkanie charytatywne 13 maja 2018 roku na stadionie miejskim w Lublinie. Dzięki Waszemu wsparciu zorganizujemy mecz, a dochód z biletów zostanie przekazany na pomoc dzieciom i ich rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji z powodu przemocy.

 

10. WARTO NAS WESPRZEĆ PONIEWAŻ:

Reprezentacja Artystów Polskich
swoim wizerunkiem wspomaga działania charytatywne i dzięki nim propaguje szeroko pojętą dobroczynność. Mecze z naszym udziałem są zawsze bardzo widowiskowe, a zabawa na trynunach wyśmienita, a przede wszystkim bezpieczna. RAP pomimo, że jest drużyną amatorską - dzięki komplekowym i międzynarodowym kontaktom, promuje polską amatorską piłkę nożną na mapie świata.

 

11. NAGRODY

Oczywiście każde finansowe wsparcie, jakie zdecydujecie się nam przekazać, jest dla nas niesamowicie ważne. Chcąc docenić Waszą pomoc i zaangażowanie w projekt, przygotowaliśmy dla Was specjalne nagrody. Wiemy, że chęć pomagania płynie prosto z Waszych serc, dlatego i my pragniemy Wam za nią odpowiednio podziękować.

Oto przykładowe nagrody, jakie dla Was przygotowaliśmy:

   
Koszulka meczowa RAP-u Radosława Majdana

 

     
Koszulka RAP-u Rafała Brzozowskiego z autografem

 

      
Koszulka RAP-u z autografem Rafała Brzozowskiego

 

       
Koszulka RAP-u Macieja Zakościelnego z autografami

 

       
Koszulka RAP-u Macieja Zakościelnego z autografamiPiłka z autografami Reprezentantów Artystów Polskich


Piłka z autografami Radosława Majdana i Rafała Brzozowskiego


Zdjęcie w ramce Reprezentacji Artystów Polskich


Plakat Reprezentacji Artystów Polskich z autografami


Trening w TURBO Football Academy

 


Kalendarz Reprezentacji Polski z autografami
Adama Nawałki i Tomasza Iwana


Wizerunek z autografem Adama Nawałki

KONTAKT:

Manager Reprezentacji Artystów Polskich: dorotawardynska0@gmail.com
Specjalista ds. Markietingu i PR: przemyslawnowak13@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/ReprezentacjaArtystowPolskichOfficial/
Instagram: https://www.instagram.com/reprezentacjaartystowpolskich/