Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Automobilklub Gorzowski

Automobilklub Gorzowski

Gorzów Wielkopolski

Jako Automobilklub Gorzowski istniejemy od 7.05.1976r. Dzielimy się na sekcje takie jak: Motocrossowa, Rajdy turystyczne, Karting, BRD i Turystyka Motorowa. Co roku organizujemy wiele imprez i projektów nie tylko sportowych min. takich jak Runda Pucharu Świata Rajdów Terenowych Baja Poland, Zawody Motocrossowe, Rajdy turystyczne oraz wielu innych mniejszych imprez o charakterze motoryzacyjnym skierowanych min. dla niepełnosprawnych i dzieci.Przede wszystkim jesteśmy grupą przyjaciół którą połączyła wspólna pasja do sportów motorowych spędzamy ze sobą każdą chwilę na treningach jak i na odpoczynku. Wzajemnie się wspieramy i wspólnie dążymy do celu!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3111 PLN z 3000 PLN

28 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.08.2014.

Wyjazd na MŚ w motocrossie

O projekcie

Jaki jest cel projektu?

Celem projektu jest pomoc dwóm zawodnikom Wiktorowi Jasińskiemu oraz Wojciechowi Kucharczykowi w udziale w Mistrzostwach Świata w motocross'ie. Ten najważniejszy turniej odbędzie się 10.sierpnia.2014r. w miejscowości Bastogne w Belgii. Całkowita kwota która nam pomoże zrealizować ten cel to około 20000zł. dużą część już uzbieraliśmy do pełni szczęścia potrzebne nam jest jeszcze 3000zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na transport zawodników, sprzętu do Belgii oraz na koszty z tym związane   

Co to właściwie jest motocross?

           Motocross to forma wyścigów motocyklowych rozgrywana na specjalnych torach do tego przystosowanych. W wyścigu motocrossowym przeważnie bierze udział 40 zawodników. Wyścig zazwyczaj trwają 15 minut + 2 okrążenia. Długość wyścigu zależy od rangi zawodów. Zawodnicy ścigają się na specjalnie przeznaczonych do tych wyścigów motocyklach o pojemnościach od 50 cm³ do 525 cm³. Dla nas Motocross to przede wszystkim emocje, rywalizacja i zaangażowanie się w ten sport całym sercem!  

Kim jesteśmy

    Jako Automobilklub Gorzowski istniejemy od 7.05.1976r. Co roku organizujemy wiele imprez i projektów nie tylko sportowych, min. takich jak Runda Pucharu Świata Rajdów Terenowych Baja Poland, Zawody Motocrossowe Rajdy turystyczne oraz wielu innych mniejszych imprez o charakterze motoryzacyjnym skierowanych min.dla niepełnosprawnych i dzieci. Przede wszystkim jesteśmy grupą przyjaciół którą połączyła wspólna pasja do sportów motorowych spędzamy ze sobą każdą chwilę na treningach jak i na odpoczynku. Wzajemnie się wspieramy i wspólnie dążymy do celu!

Nasi Zawodnicy

     Na Mistrzostwa Świata w Bastogne planujemy wystawić dwóch naszych czołowych zawodników Wiktora Jasińskiego i Wojciecha Kucharczyka. 

     Wiktor mimo młodego wieku, 14lat ma na swoim koncie wiele tytułów min. drugi raz z rzędu zdobył Puchar Polski, I-Vice Mistrz Polski, Mistrzostwo Strefy Zachodniej Polski w klasie MX85.

    Wojtek 13lat, niewiele ustępuję swojemu starszemu koledze na swoim koncie ma już II-Vice Mistrzostwo Polski, I-Vice Mistrzostwo Pucharu Polski, I-Vice Mistrzostwo Strefy Zachodniej Polski.

 

    Obaj przyzwyczaili nas do zajmowania dwóch czołowych lokat w każdych zawodach w których startują, mamy nadzieję że nie zawiodą nas na Mistrzostwach Świata!

Kilka słów od "stremowanego" Mistrza ;)

 

A jeżeli zbierzemy więcej….

… kwotę przeznaczymy na udział zawodników w Zespołowych Mistrzostwach Europy w Czechach, szkolenie zawodników, promocję sportów motorowych oraz organizację zawodów na które już wszystkich zapraszamy!!! 

 Znajdź nas....

....na Facebook'u

 https://www.facebook.com/AutomobilklubGorzowski?fref=ts

 ....na naszej stronie

http://www.automobilklubgorzowski.pl

 

z góry Dziękujemy za Wasze Wsparcie!!!

Media o Twoim projekcie:

Pomóż młodym motocrossowcom z Gorzowa pojechać na mistrzostwa świata

radiogorzow.fm | 2014-07-18

Dwójka młodych motocrossowców z Gorzowa dostała się do finału mistrzostw świata w Belgii. Wiktor Jasiński oraz Wojciech Kucharczyk chcą spełnić swoje wielkie marzenie, ale na ten cel potrzebnych jest około 20 tysięcy złotych. Automobilklub Gorzowski uzbierał już większość pieniędzy, wciąż brakuje jednak części kwoty. Zrzeszenie bierze więc udział w projekcie "Polak potrafi", za pośrednictwem którego można wspierać młodych motocrossowców z Gorzowa. Mówi Monika Budnik, prezes Automobilklubu Gorzowskiego.

POLAK POTRAFI

strywaldbliskociebie.pl | 2014-07-16

Celem projektu jest pomoc dwóm zawodnikom Wiktorowi Jasińskiemu oraz Wojciechowi Kucharczykowi w udziale w Mistrzostwach Świata w motocross’ie. Ten najważniejszy turniej odbędzie się 10.sierpnia.2014r. w miejscowości Bastogne w Belgii. Całkowita kwota która nam pomoże zrealizować ten cel to około 20 000 zł. dużą część już uzbieraliśmy do pełni szczęścia potrzebne nam jest jeszcze 3 000 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na transport zawodników, sprzętu do Belgii oraz na koszty z tym związane

Jasiński i Kucharczyk w Kadrze!

mxfoto.pl | 2014-07-15

Tomasz Wysocki, Gabriel Chętnicki, Wiktor Jasiński i Wojciech Kucharczyk to skład naszej kadry narodowej na Zespołowe Mistrzostwa Europy! Zawody odbędą się 23 – 24 sierpnia w czeskiej miejscowości Pacov.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.08.2014 18:06