Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mażoretki REWIA

Mażoretki REWIA

Leszno

Jesteśmy grupą mażoretek od 8 lat, w skład naszej grupy wchodzi 18 dziewcząt w wieku od 14 do 19 lat.Naszym instruktorem jest Jagoda Łuczak. Razem trenujemy, śmiejemy się i występujemy przed publicznością. Trzy lata temu zaczęłyśmy startować w konkursach mażoretek i tak sukcesywnie pięłyśmy się ku górze! W tym roku udało nam się zdobyć tytuł I-vice Mistrza Polski Mażoretek w kategorii Show z układem \"MISJA\" i otrzymać nominację na Mistrzostwa Świata! Jest to dla nas ogromny sukces i jednocześnie ogromne wyzwanie, które nas zmotywowało do jeszcze większej pracy. Teraz, zamiast odpoczywać trenujemy po 10 godzin w tygodniu...mamy nadzieję, że się opłaci:)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

803 PLN z 5500 PLN

16 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

14%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.08.2014.

Wyjazd na Mistrzostwa Świata Mażoretek

O projekcie

Mamy cel - wyjazd na Mistrzostwa Świata w Pradze!

Witajcie!

Jesteśmy grupą mażoretek Rewia, w skład której wchodzi 18 dziewcząt w wieku 14-19 lat. Taniec, który jest naszą pasją przynosi nam ogromną radość, a zdobyte trofea są motywacją do dalszej, cięższej pracy. Zwieńczeniem setek godzin naszych treningów jest przyznana przez Komisję Europejską nominacja na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Pradze. Niestety tego typu wyjazd wiąże się z ogromnymi kosztami, których nasi rodzice nie są w stanie pokryć w całości. Nasza Gmina pokrywa koszty wyjazdu i opłaty startowe, jednak wciąż nie mamy funduszy na zakup obuwia tanecznego i dresów klubowych.

O drużynie

Każda z nas jest jeszcze na etapie edukacji szkolnej. Pomimo tego, zdecydowałyśmy się poświęcić swój czas wolny na treningi, wyjazdy, zgrupowania. Trenujemy co najmniej 3 razy w tygodniu w ciągu roku szkolnego, a obecnie mamy treningi co drugi dzień po kilka godzin. Wiele z nas zrezygnowało z wakacyjncych planów na rzecz drużyny. To taniec jest tym co kochamy najbardziej i poświęcamy całe swoje serce i duszę. Wszystkie spędzone godziny na treningach doprowadziły nas do tego miejsca, w którym właśnie jesteśmy. Mamy okazję przeżyć ogromną przygodę taneczną, co od dziecka było naszym marzeniem. Brakuje nam tylko dobrego obuwia tanecznego i dresów, które tam, aby się porządnie zaprezentować są niezbędne. 

Jako zespół trenujemy już od 8 lat. Przez ostatnie 3 lata startowałyśmy w konkursach, w których osiągnęłyśmy wiele sukcesów:

2012 - I miejsce Mistrzostw Polski Zachodniej Mażoretek w kategorii BATON
2012 - I miejsce Mistrzostw Polski Zachodniej Mażoretek w kategorii POM-POM
2013 - II miejsce Mistrzostw Polski Zachodniej Mażoretek w kategorii POM-POM
2013 - III miejsce Mistrzostw Polski Zachodniej Mażoretek w kategorii BATON
2014 -
 I miejsce Mistrzostw Polski Zachodniej Mażoretek w kategorii MIX oraz SHOW
2014 - V miejsce Mistrzostw Polski w kategorii MIX
2014 - I-vice Mistrzostwo Polski w kategorii SHOW z układem pt. "Misja"

Na co zostaną przeznaczone zdobyte fundusze? 

Otrzymane środki przeznaczymy na  zakup dresów klubowych i obuwia tanecznego. To z którego korzystałyśmy dotychczas nadaje się już tylko na treningi.
http://elka.pl/content/view/70527/150/Chciałybyśmy z góry podziękować wszystkim osobom, które nas wesprą. Obiecujemy, że będziemy nadal udoskonalać swoje umiejętności, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony na mistrzostwach i jednocześnie przynieść dumę nie tylko naszemu rejonowi, ale całej Polsce.

Mażoretki Rewia Osieczna
              
Instruktorka grupy
Jagoda Łuczak
 

Media o Twoim projekcie:

Mają pałeczki, pompony i... karabiny. Chcą jechać na mistrzostwa świata

www.tvn24.pl | 2014-07-23

Grupa dziewcząt z Osieczna (woj. wielkopolskie) marzy o występie na Mistrzostwach Świata mażoretek w Pradze. W tym celu, aby uzbierać środki na wyjazd, umieściły w internecie film pokazujący, na co je stać.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.08.2014 18:06