Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

nastya

nastya

Łódź

Licealistka z Łodzi. Blogerka i redaktorka naczelna jedynego w Polsce serwisu mażoretkowego - Majorettes World. Sama jest mażoretką od 4 lat, osiąga sukcesy na arenie Polski środkowej, co roku zdobywając medale mistrzostw. Marzy o starcie na mistrzostwach Polski jako solistka. Saksofonistka, gitarzystka, pianistka, poliglotka, zafascynowana językami rosyjskim, włoskim i islandzkim. Wielka fanka siatkówki, lekkoatletyki i szeroko pojętych sportów zimowych, chcąca w przyszłości zostać dziennikarką sportową.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1042 PLN z 300 PLN

18 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

347%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.05.2015.

Wyjazd na Mistrzostwa Polski Mażoretek 2015

NASTYA MISTRZEM POLSKI!!!

Dodano 25.05.2015, godz. 19:35

Kochani! Marzenia się spełniają! Właśnie wróciłam z Mistrzostw Polski Mażoretek, które odbyły się w Kędzierzynie-Koźlu. Trzydniowa rywalizacja dała mocno w kość, ale było warto, bowiem... ZDOBYŁAM DWA TYTUŁY MISTRZA POLSKI!!! Złotymi medalami nagrodzono choreografie z flagą oraz dwiema flagami. Sukces cieszy tym bardziej, że był to mój debiut na zawodach najwyższej rangi w kraju. Dzięki Waszemu wsparciu mogłam nie tylko opłacić udział w imprezie, ale także godnie się prezentować, dzięki zakupieniu kozaków mażoretkowych. Bez Was nie udałoby mi się dokonać tego, co dokonałam w ciągu ostatniego weekendu. JESTEŚCIE CUDOWNI!!!

Dodano: 29.05.2015, 5:58
  Tomasz Juźwiak
Tomasz Juźwiak
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Jak Ci zostało parę groszy, to kup coś fajnego mamie:) Pozdrawiam.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.05.2015 18:06