Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Go4 Tech

Go4 Tech

Warszawa

Poczuj moc realizmu VR/AR/XR
Augmented reality glove XR-G4T
Dzięki Glove XR G4T gracze spełniają swoje marzenia o prędkości i swobodzie działania. Tu zaciera się granica wyobraźni z twardą realną rzeczywistością.
Rozwiń skrzydła i wyjdź grać na świeże powietrze, zadbaj o zdrowie, bądź aktywny fizycznie.
Swobodnie korzystaj z przedmiotów w otoczeniu.
Chowaj się za krzakami, ścianą czy fotelem przed wrogiem, korzystaj z narzędzi wirtualnych jak i rzeczywistych, karm wirtualne zwierzęta realną karmą, niech piją wirtualną wodę z miseczki realnie istniejącej.
Granice miedzy rzeczywistością, a wirtualnym światem znikną dzięki XR-G4T.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu
Oczekujący

0 PLN z 40000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.07.2020.

Maska Go4Tech aktywnie chroniąca przed Koronawirusem

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Jedyna na świecie maska CURA która  aktywnie chroni przed koronawirusem.

Skuteczna ochrona przed Koronawirusem. Innowacyjny mobilny system oczyszczania światłem Go4Tech jest opatentowanym rozwiązaniem unikalnym w skali światowej, które aktywnie likwiduje patogeny. Dzięki masce CURA możemy powrócić do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie w czasach pandemii. Urządzenia Go4Tech CURA nie tylko zabezpieczają nas przed zakażeniem ale również oczyszczają wdychane przez nas powietrze. Zmniejsza to ryzyko zakażenia przez osoby zainfekowane. Maska samodzielnie się oczyszcza likwidując pleśnie, bakterie, wirusy oraz zwiększa komfort użytkowania i chroni nasze zdrowie.

Prowadzimy prace nad urządzeniem dla grupy wysoce narażonej na zakażenie pozwalające im na ciągłą pracę w masce z wymuszonym przepływem powietrza. Filtr mobilny Go4Tech pozwoli uratować życie wielu ludzi i będzie niezbędnym narzędziem ochrony Lekarzy i pielęgniarek. http://www.go4.tech/index.php/maski1

Zebrane pieniądze pozwolą nam wdrożyć program badań dla urządzeń do celów medycznych.

Unikalne rozwiązanie aktywnego oczyszczania światłem pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa dla naszych dróg oddechowych przed koronawirusem i innymi patogenami.

Filtry Go4Tech są proste w obsłudze, wygodne w użytkowaniu oraz łatwe do utrzymania w czystości. Wszystkie filtry będą dostępne w trzech rozmiarach i zostały wyposażone w system złącza bagnetowego pozwalający na podłączanie szerokiego asortymentu masek dostępnych na rynku.

Chcemy by każdy kto już posiada profesjonalną maskę gazową czy przeciw pyłową mógł zastosować aktywne filtry Go4Tech.

Wspólnie uratujemy życie lekarzy

Zwracamy się do państwa o pomoc w tych trudnych czasach kiedy życie pracowników służby zdrowia jest szczególnie narażone. Szpitale są nie doposażone i wielu lekarzy pracuje dzisiaj narażając swoje życie bez niezbędnej do tego odzieży ochronnej.

Co najważniejsze maski które noszą polscy medycy nie chronią ich przed zarażeniem i są niewystarczającym rozwiązaniem w  obecnej sytuacji. Najczęściej składają się z trzech warstw cienkiego materiału które nałożone na siebie mają filtrować  wdychane powietrze.  Jest to metoda niezwykle prymitywna wobec tych które stosują specjalistyczne szpitale zachodnie. Nie możemy się godzić na pogarszające  warunki pracy lekarzy i pielęgniarek, szczególnie teraz kiedy są tak potrzebni nam wszystkim. Z pomocą przyszła  firma Go4tech  we współpracy z Politechniką Warszawską opracowując nowoczesne maski w oparciu o innowacyjne technologie. 

Dzięki ciężkiej pracy polskich firm i instytucji naukowych powstał prototyp o niezwykle obiecujących parametrach. Przewiduje się że nowoczesne maski będą w stanie przefiltrować powietrze w 100% z patogenów COVID-19. A tym samym uratować życie wielu medyków, pielęgniarek aby mogli z kolei pomagać nam wszystkim. Niestety brakuje pieniędzy na szczegółowe badanie i atesty a przede wszystkim produkcję masek. Mamy nadzieję że dzięki twojemu wsparciu może się to udać. Bardzo niewiele brakuje aby polscy lekarze mogli być bezpieczni wystarczy odrobina waszej pomocy.

Wszystkie pieniądze z naszej akcji zostaną przekazane na badania i proces produkcji masek które niezwłocznie muszą trafić do polskich szpitali. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.
Jest to polski wynalazek stworzony w oparciu o polską myśl techniczną . Wspomagając nasze działania wspomagasz rozwój polskiej nauki i innowacji.

Unikalny aktywny system inaktywacji patogenów oraz pleśni.

Dla ochrony przed chorobami zakaźnymi wziewnymi, alergenami oraz smogiem. System składa się z czterech głównych faz filtracji.

 

  • Fazy pierwszej filtra wstępnego gdzie dokonuje się pre filtracja i pochłanianie zanieczyszczeń pyłowych wraz z częścią szkodliwych gazów. Pre filtracja zgodna z najwyższymi normami EU FFP3/FMP3(A1P2) dająca pewność zatrzymania szkodliwych dla układu oddechowego zanieczyszczeń.
  • Fazy drugiej pasywnej i trzeciej aktywnej innowacyjnej filtracji GorTech oczyszczającej z patogenów, organizmów żywych, grzybów, roztoczy, pleśni. Unikalny w skali światowej filtr łączący filtracje stałą nano silver-carbon z filtracją światłem jest jedynym opatentowanym rozwiązaniem chroniącym nasz układ oddechowy przed wirusami i bakteriami w sposób aktywny. Druga faza składa się z warstw filtra pasywnego wychwytywania patogenów. W pasywnej części dzięki filtrom nano silver/carbon są wyłapywane zanieczyszczenia, bakterie i wirusy w aktywnej zaś dzięki oczyszczaniu światłem nie dopuszczamy do przepełnienia filtra pasywnego i dokonujemy głównego oczyszczania.
  • Trzecia faza jest to bezpośrednie poddanie substancji oczyszczanej filtracji światłem o dużej mocy niszczącego DNA i RNA bakterii i wirusów. 
  • Czwarta faza to filtry HEPA i skondensowane filtracje ULPA. Wyłapujące najdrobniejsze pozostałości z oczyszczania,  wychwytujące pozostałości martwych patogenów i  gwarantujące najwyższą czystość powietrza. Ostatnia czwarta faza to również  poddawanie powietrza  aktywnej filtracji światłem. Dzięki temu cały obszar filtracji jest przystosowany do bezpiecznego wielorazowego użytku i zapewnia ciągłą filtrację a nie chwilową jak ma to miejsce  w obecnie stosowanych maskach filtrujących.

 

Inteligentny system filtracji Go4Tech

Zastosowany w elektrycznej masce ​​wielokrotnego użytku.

Go4Tech pomaga w zdrowym oddychaniu

Respiratory Go4Tech CURA zapewniają wygodę noszenia i swobodę oddychania. Chronią przed patogenami, smogiem, kurzem, pyłkami i innymi źródłami zanieczyszczeń. Wyróżniającą cechą urządzenia CURA jest aktywne oczyszczanie z bakterii i wirusów. Nie ma na świecie drugiego takiego rozwiązania.

Jesteśmy jedynym producentem urządzeń które tak skutecznie mogą ochronić was oraz waszych bliskich przed zarażeniem się w czasach epidemii. Dodatkowo otrzymujecie ochronę antyalergiczną dzięki zwalczaniu roztoczy i pleśni oraz zatrzymywaniu pyłków.

Co otrzymasz:

Każda placówka otrzymuje od nas sprzęt filtracyjny wraz z listą darczyńców którzy złożyli się na ten konkretny egzemplarz, bez podawania danych osobowych darczyńców. Państwo otrzymają informację kto dostał wspierany przez Państwa egzemplarz. 

Dotyczy wsparcia dla lekarzy, pielęgniarek i placówek medycznych.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.07.2020 22:10