Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Bejnar

Piotr Bejnar

Warszawa, Polska

Producent, live-performer, dj, dźwiękowiec, założyciel Otake Records i 2529 KM.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10262 PLN z 10000 PLN

173 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.09.2018.

Człowiek, który daje przykład - DJ Zeu5

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Cześć, nazywam się Piotr Bejnar. Jestem właścicielem wytwórni Otake Records, której celem jest wydawanie i promowanie artystów z całego świata oraz wspieranie się zarówno muzycznie jak i życiowo. Solidaryzujmy się w dążeniu do spełniania muzycznych marzeń.

Jakieś czas temu poznałem 26-letniego dj’a i producenta z Płocka – Piotra Cackowskiego aka Dj Zeu5, który zaczął być dla mnie olbrzymim przykładem. Podziwiam Piotra za jego determinację i pasję do muzyki. Od urodzenia ma stopień inwalidy, ale nie patrząc na przeciwności losu i tak poważną chorobę, nauczył się grać z płyt winylowych, a w dodatku sam potrafi robić muzykę i grać ją na żywo.CEL PROJEKTU

Postanowiłem spełnić muzyczne marzenie Piotra i wydać jego muzykę na winylu wraz z remiksami jego idoli, których zorganizowaliśmy bez jego wiedzy. Będą to remiksy od artystów z Polski i Niemiec: Basicnoise, Teielte, Vidno, Krissky, Michał Gutkowski.
Aby to osiągnąć, potrzebujemy Waszego wsparcia.


BUDŻET

Dzięki Waszej pomocy chcielibyśmy uzbierać 10 000 zł. To kwota, która pozwoli nam na realizację wydania płyty winylowej i pokrycia kosztów związanych z wydawnictwem czyli:

  • wydanie płyty w full kolorze nakład 300 sztuk
  • mastering utworów
  • okładka płyty
  • opłata za ZAIKS dla remikserów
  • opłata dla serwisu PolakPotrafi.pl

Przewidywany termin rozpoczęcia realizacji projektu to październik, a płyta by była wydana w grudniu. Każda złotówka ponad minimalną kwotę zbiórki będzie przeznaczona na wsparcie działań promocyjnych. Wierzymy, że się uda! Liczymy na Wasze wsparcie.

Zachęcam do wspólnego spełnienia marzenia Piotra!
_______________________________________________________________


DODATKOWE INFORMACJE:


Biografia Zeu5’a
Zeu5 - 26-letni dj i producent z Płocka. Z muzyką elektroniczną po raz pierwszy zetknął się w 2003 r. 7 lat później zadebiutował ze swoim setem przed publiką. Miłośnik czarnej płyty. W jego setach usłyszeć można głównie dźwięki łączące house’ową hipnotykę z agresywnym brzmieniem Techno. Piotr występował dotychczas w wielu polskich klubach.


Zeu5 Fanpage >
Piotr Bejnar Fanpage >
Piotr Bejnar Website >
Otake Records >

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.09.2018 22:10