Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Skandal

Skandal

Sosnowiec

Dziewczęta z zespołu Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders Skandal od 1993 roku od momentu kiedy istnieje zespół, zdobywają miejsca na podium na turniejach, przeglądach i festiwalach w których uczestniczą a jest tego nie mało.
Zespół Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders Skandal jest najlepszym Sosnowieckim zespołem z takim stażem i z tyloma osiągnięciami. Od samego początku istnienia prowadzony jest przez choreografkę panią Katarzynę Pilch – to ona szkoli, pracuje i dba o zespół przez siebie stworzony i prowadzony.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6088 PLN z 5500 PLN

35 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.06.2015.

Marzenia Skandalu o Mistrzostwach Europy Cheerleaders...

O projekcie

  

Czym jest pasja ?

Czy jest naszą codziennością, tym do czego każdy z nas jest zmuszany czy może jest naszym wolnym wyborem, czy pasja to tylko zabawa, a może to droga pełna wyzwań. Tak jest w naszym przypadku, my wybrałyśmy taniec jako naszą pasję  i zarazem źródło trosk i radości. 

 

 Dzięki naszej pasji i naszej ciężkiej pracy mamy bardzo wiele osiągnięć ale, niestety mimo tak wielu osiągnięć, i na nasz przyszedł czas by poprosić Państwa o pomoc w realizacji największego przedsięwzięcia w jakim przychodzi nam brać udział.

 

Rozchodzi się o Mistrzostwa Europy Cheerleaders odbywające się na Słowenii.

 

W końcu po ośmiu tytułach Vice Mistrza Polski udało nam się wspiąć na wyżyny jakimi jest zdobycie prymu w naszym kraju i tytułu Mistrza Polski w kategorii Freestyle Pom. Właśnie ten wyczyn dał nam kwalifikacje na Mistrzostwa Europy, jednak zarazem mimo wielu chwil radości pojawił się problem sfinansowania tego przedsięwzięcia.

 

Mamy okazje jako kolejni pokazać całej Europie jak wysoki poziom prezentuje nasz kraj. Jednak ten turniej, to nie tylko współzawodnictwo, to również możliwość spotkania wielu znamienitych osobowości oraz zawiązania wielu nowych znajomości między rówieśnikami.

 

 

 

Tańczymy w

Zespole Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders SKANDAL

funkcjonującym  od 1993 roku i od tego momentu  zdobywamy  miejsca na podium i wyróżnienia w wielu turniejach,  przeglądach oraz festiwalach.  

 

 To osiągnięcia tylko z ostanich dwóch lat  

 

Na co dzień działamy w Miejski Klubie im. J.Kiepury w Sosnowcu  pod okiem naszej lokomotywy napędowej jaką jest nasza żywiołowa                   Pani Trener Katarzyna Pilch.

To ona na co dzień przeżywa z nami wszystkie nasze codzienne problemy i pomaga w ich rozwiązywaniu. Wybierając naszą pasje i nasze cele, czyli taniec i jego rozwój, w przeciwieństwie do większości naszych rówieśników staramy się również pomagać naszym rodzicom w aspektach finansowych.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako  drużyna występujemy na meczach siatkówki oraz koszykówki co pozwala nam prezentować nasze umiejętności i przysparza coraz większe grono zagorzałych kibiców. A poniekąd również daje nam to możliwości rozwoju chociażby poprzez zakup nowych strojów czy też umożliwiając udział w kolejnych turniejach które niestety zaliczają się do płatnych.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SwWrYgLm7lk

 

 Jako że zaliczamy się do grona ludzi ambitnych, którzy nie poddają się w momencie gdy na ich drodze pojawia się jakiś problem. A wręcz przeciwnie staramy się zrobić wszystko by sobie z nim poradzić. Udało się nam znaleźć informacje o stronie Polak Potrafi i jej możliwościach, dlatego też się tutaj pojawiamy z wieloma nadziejami na pomoc w naszej samorealizacji.

 

Pieniądze zebrane w tym projekcie przede wszystkim chciałybyśmy przeznaczyć na transport, którego koszt jest niebagatelny do kosztów realizacji całego projektu.

Jednak nasze ambicje nie poprzestają na samym finansowaniu transportu, wszelkie środki, które udało by się nam pozyskać ponad nasze założenia chciałybyśmy wykorzystać na warsztaty z najlepszymi tancerzami zasiadającymi w jury mistrzostw. Chociaż z racji naszych ambicji mamy nadzieje, że na samym finansowaniu transportu się nie skończy i będziemy zmuszone do wylewania potu podczas warsztatów.

 

 

Dlaczego wybrałyśmy tą formę finansowania? Chyba spowodowane jest to przede wszystkim naszą charyzmatyczną trenerką, która gdzieś dostrzegła  tą formę finansowania, jako że nasz zespół, to nasza mała rodzina i że jesteśmy zbiorem kobiet przegadałyśmy to na każdy możliwy sposób i dostrzegamy wielki potencjał w tej akcji. Dzisiaj nie ma rzeczy nie możliwych wszystko zależy jak będziemy podchodzić do życia i ile damy w nim z siebie, a inni to w odpowiednim momencie dostrzegą.

 

Teraz mamy nadzieje, że to jest ten czas kiedy Państwo dostrzeżecie nas i nasz talent oraz hektolitry potu i łez. Nie obeszło się również bez wielu poświęceń i wielu kontuzji, ale dzięki temu jesteśmy coraz mocniejsze i coraz bardziej dążymy do celu.

 

W tym miejscu mamy nadzieje, że nie zawiedziemy Państwa i każdy ze spokojnym sumieniem  wypowie słowa: „DOBRZE ŻE POMOGŁEM”.

 

W zamian za pomoc szereg nagród rzeczowych z naszym logo i niespodzianki :)

 

Kontakt 

http://kiepura.pl/skandal/pl

https://www.facebook.com/pages/Skandal-Zesp%C3%B3%C5%82-Ta%C5%84ca-Nowoczesnego-i-Cheerleaders/125333847518784?ref=ts&fref=ts

Trener i Choreograf

Katarzyna Pilch  

tel 501 096 041

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.06.2015 13:01