Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mariusz (Mario) Szaban

Mariusz (Mario) Szaban

Warszawa, Polska

Ukończył pierwszy stopień szkoły muzycznej ukończył w Gorzowie Wlkp. skończył średnią szkołę muzyczną w Poznaniu,absolwent Akademii Muzycznej,wydz.Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach sekcja wokalna.
Również kompozytor , aranżer oraz producent muzyczny.W 2005 roku wystąpił na FESTIWALU SOPOCKIM zorganizowanym przez TVP1 w duecie z LUSIA(młodą słowacką gwiazdą)oraz na festiwalu TOP TRENDY "ESKA SQUAD ".W 2007 wystąpił na krajowym festiwalu w premierach opolskich z piosenką Jak natchnieni (sł. Jacek Cygan, muz. Wiaczesław Smołokowski)w aranżacji Krzysztofa Herdzina.Pierwszy stopień 2006 rok-to nie tylko wokal Mario Szabana, to absolutnie autorska, skomponowana, zaśpiewana, zaaranżowana i wyprodukowana płyta przez jednego człowieka z udziałem wielu przyjaciół. W 2011 został wydany jego drugi album – SECOND DEGRRE -Album został zmiksowany w Chelice recording studio w LA i zmasterowany przez Bernie Grundman.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1710 PLN z 34311 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.04.2018.

Mariusz Szaban - Wracam z nową płytą - TRZECI STOPIEŃ!

jodesa
jodesa
Wsparł także 3 innych projektów
Kamil Barański
Kamil Barański
Wsparł także 1 innych projektów
Jarosław Stefanik
Jarosław Stefanik
Wsparł także 56 innych projektów

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.04.2018 22:10