Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fitness Klub STEP

Fitness Klub STEP

Sierpc, Polska

Od najmłodszych lat związany jestem ze sportem, dlatego też z pasją i zamiłowaniem dążę do ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach: Aerobox, Tai Chi, Body Ball, STEP. Jestem dyplomowany instruktorem sportów siłowych oraz Trenerem Personalnym. Twardo stoję na ziemi i z opanowaniem egzekwuje technikę. Prowadzę w Sierpcu klub fitness, w którym działają sekcję KickBox dla dorosłych i młodzieży oraz sekcja dla dzieci NinjaKids

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2326 PLN z 2100 PLN

24 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.10.2016.

Wyjazd na Mistrzostwa Świata w KickBoxingu we Włoszech

O projekcie

 

Celem projektu jest sfinansowanie wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Kickboxingu które odbędą się 25-30 października 2016 roku w Marina di Carrara we Włoszech zawodnika Marka Figurę.

Marek Figura - zawodnik trenujący kickboxing w Fitness Klub Step w Sierpcu . Niegdyś trenował Taekwondo gdzie nauczył się wielu efektownych kopnięć charakterystycznych dla tej dyscypliny sportu. Marek demonstruje w swoich walkach elementy kickboxingu i kopnięcia rodem z taekwondo co sprawia, iż jego walki są bardzo efektowne. Niezwykle utalentowany, pracowity, zdeterminowany i konsekwentnie dążący do realizacji wyznaczonego celu, a jest nim - START NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA WE WŁOSZECH.

Jest srebrnym medalista Otwartych Mistrzostwach Polski w Kickoboxingu w formule Full kontakt które odbyły się w 20-03-2016 roku w Świdnicy gdzie oprócz medalu otrzymał powołanie na zgrupowanie Kadry Polski PFKB.

 Zebrane pieniądze przeznaczone będą na:

Wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie Marka - 1565 PLN,
Sprzęt i dresy startowe firmy Daniken - 500 PLN

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.10.2016 21:09