Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wędrujący Teatr Kobiet

Wędrujący Teatr Kobiet

Katowice, Polska

Na chwilę obecną jest nas 20! Skupiamy cztery pokolenia kobiet, które odkryły w sobie tęsknotę do wspólnego, twórczego działania!

Naszą intencją jest spontaniczne poznawanie SIEBIE , odkrywanie mocno zakurzonych talentów i dzielenie się tym NOWYM z innymi.

Punktem wyjścia jest impuls – Twoja natura przepełniona jest twórczym duchem! Pozwól sobie na ujawnienie Go dla dobra twojego, twoich najbliższych i wszystkich tych, którzy jeszcze się na to nie odważyli…

Bo, cytując autorkę „Biegnącej z wilkami” – C.P. Estees: „Kiedy tworzymy, wzbiera w nas życiowa energia, aż zaczynamy WYDAWAĆ Z SIEBIE ŻYCIE! Otwieramy się, kwitniemy, dzielimy, mnożymy, zapładniamy, rodzimy – dzielimy się ŻYCIEM!”

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15074 PLN z 15000 PLN

111 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.06.2017.

Teledysk do utworu 'MANTRA JEDNOŚCI'

O projekcie

MANTRA JEDNOŚCI sfilmowana w najstarszym MIEJSCU MOCY!
Wyjątkowy Film z najsilniejszego i z najstarszego Miejsca Mocy na Ziemi, zrealizowany z Wędrującym Teatrem Kobiet!
Prosimy! Pomóżcie nam spełnić marzenie, które niemalże już od pięciu lat gra nam w duszy!

ZBIERAMY PIENIĄDZE NA PRODUKCJĘ I MONTAŻ TELEDYSKU DO NASZEJ MANTRY!
Część działań opłaciłyśmy wcześniej same (nagranie w studio, organizacja wyjazdu) - BRAKUJE NAM FUNDUSZY NA OSTATECZNĄ REALIZACJĘ - bez nich Mantra nie ujrzy światła dziennego!
Prosimy! POMÓŻCIE !

 

AKTUALNOŚCI

Na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebook znajdziecie najnowsze infromacje o naszych działaniach i zdjęcia z wyprawy. Zapraszamy!

Dla wszystkich tych, którzy mieli jakieś problemy z wpłatami na nasz projekt, przekazujemy Wam instrukcję krok po kroku jak dokonać wpłaty. Procedura jest prosta i w pełni bezpieczna!
Polak Potrafi – jak wpłacaćKochani! Wróciliśmy w środę z Gozo! Z naszego pięciodniowego wyjazdu!  

Jak wiecie, wyruszyliśmy tam nagrywać clip do Mantry:)
Poszybowaliśmy  spełniać marzenie, które łopotało  w sercach każdego z nas od długiego czasu..  Dałyśmy z siebie wszystko - połączyła nas idea! Stworzyłyśmy Mantrę! Parę z nas zapożyczyło się, by kupić bilet, znalazłyśmy tanie kwatery, a teraz czekamy na Wasz odzew, by opłacić wszystkie koszty związane z realizacją clipu, wypożyczeniem sprzętu itd...
Pracowaliśmy od świtu do zmierzchu - w nieocenionej asyście naszych operatorów - tak intensywnie, że wieczorami czułyśmy się jak po biegu dookoła świata i to z przeszkodami:) A niejedna uwolniła z wnętrza te wszystkie różowe, dziewczęce marzenia z zamierzchłych czasów, jak to pięknie byłoby być Gwiazdą!
Teraz przerabiamy dość trudną lekcję...Lekcję zaufania. Do siebie. Do Życia. Do naszego marzenia i związanej z nim wizji.
Prosimy! Kochajcie marzycieli:) Przyłączcie się do nas i wspomóżcie to, co  zaczyna  cudnie  rozkwitać :)


WĘDRUJĄCY TEATR KOBIET

Jesteśmy kobietami pragnącymi dać w tym życiu sobie i innym więcej!
Więcej samoakceptacji. Radości. Więcej zrozumienia dla własnej kobiecości! Więcej otwartości na zmianę, rozwój, działanie!
I ta właśnie energia, ten impuls, zrodził kilka lat temu WĘDRUJĄCY TEATR KOBIET, w którym z niesłabnącym entuzjazmem, radością i całkowicie społecznie tworzymy nasz spektakl.

Wyrósł on z tęsknoty za połączeniem twórczości i szeroko pojmowanego rozwoju - wglądu w zmieniające się "Ja", otwarciu na energię wspólnego doświadczania w dużej, dwudziestoosobowej grupie.
To, czym się dzielimy, wyrasta z nas! A jest przecież dla wszystkich.
Tworzymy to z siebie! Z odkrywanego potencjału, który uwidacznia się coraz dobitniej z każdą próbą-spotkaniem.

Skupiamy cztery pokolenia kobiet, z których większość znalazła się po raz pierwszy na scenie.
Pracujemy na własnym, autorskim scenariuszu, pewnego rodzaju spektaklu-musicalu, ponieważ znaczna część jego treści wyrażana jest poprzez śpiewane przez nas piosenki - songi.

Jesteśmy Wspólnotą: reżyserami, choreografami i wykonawczyniami naszego spektaklu "Teraz Ja. Kobieta".

Fragment próby do spektaklu "Teraz Ja. Kobieta."

W ubiegłym roku, własnym sumptem, nagrałyśmy płytę pod tym samym tytułem. Śpiewamy tam piosenki o prawdzie naszego doświadczenia. Doświadczenia bycia kobietą z jej pasjami, rozterkami i budzącą się coraz większą zgodą na siebie właśnie taką, jaką się jest!

Wędrujący Teatr Kobiet "Jestem Jaka Jestem"


Wędrujący Teatr Kobiet - Po Spektaklu

Mamy za sobą kilkanaście zagranych i entuzjastycznie przyjętych w rożnych środowiskach spektakli.

MANTRA JEDNOŚCI
Poczułyśmy, że nadszedł teraz czas, by szerzej dotrzeć z naszą twórczością do wszystkich tych, którym może okazać się w życiu potrzebną.
Postanowiłyśmy podarować wszystkim otwartym na dobrą energię nas kobiet i mężczyzn, najcenniejszą stworzoną przez nas rzecz: Mantrę Jedności!
Tak właśnie to czujemy. Pragniemy, cytując Gandhiego, być zmianą, którą chcemy widzieć w świecie!
I w tym niełatwym czasie, wrzucamy do Pola Życia nasz kamyczek, śpiewając Jedność i Pokój.

Stworzyłyśmy wyjątkową pieśń - Mantrę Jedności.
W czasie naszej ostatniej (czwartej) podróży na Gozo, w której niezmiennie doświadczałyśmy niesamowitej energii w najstarszych miejscach mocy na Ziemi, zostałyśmy obdarowane Mantrą, którą tamtejsze kobiety śpiewają dla Marii Magdaleny.


Pełne wzruszenia uczyłyśmy się tej pieśni, która zapadała w nas głęboko..
Po powrocie do kraju napisałyśmy polskie słowa. I tak energia z Gozo połączyła się z naszą!
Z własnych pieniędzy sfinansowałyśmy profesjonalne jej nagranie w studiu, a teraz ... prosimy Was o wsparcie, bo nasze marzenie nie zna granic!!!

Nagrywamy profesjonalny videoclip właśnie na Gozo! W miejscach mocy!
Z własnych środków wykupiłyśmy już bilety i znalazłyśmy tanie kwatery u naszych tamtejszych przyjaciół. Brakuje nam na opłacenie realizacji nagrania. Chcemy do naszych głosów dołączyć siłę obrazu, by wzmocnić jeszcze bardziej brzmienie, by wydobyć głębię...

Naszą mantrą podzielimy się z Wami!
Zagości BEZPŁATNIE we wszystkich, możliwych kanałach sieci.
Na fali rosnącego entuzjazmu, zgodził się dołączyć do projektu ceniony reżyser Andrzej Maria Marczewski, który ma już gotową wizję clipu.
Mamy również przychylność dwóch profesjonalnych operatorów do pracy z nami.
Brakuje nam jednego - potrzebnych środków na spełnienie tego marzenia! Na ten moment wiara nasza jest tak ogromna, że udzieliła się również ekipie realizatorów:) Ale za chwilę życie upomni się o obiecane fundusze...

Ufając w Wasze wsparcie, stawiamy wszystko na jedną szalę - wyruszamy kręcić teledysk już teraz! Pragniemy, byście byli częścią tego projektu i - niemalże na żywo - otrzymywali od nas, jeszcze świeże, fragmenty z nagrań i z planu zdjęciowego.
W ten sposób, mimo odległości, będziemy w Jedności! A o tym przecież śpiewamy w Mantrze:)


Prosimy Cię! Wspomóż nas w tym pięknym przedsięwzięciu!!!

Jeśli tak się zdarzy, że - dzięki Waszej hojności - nazbieramy więcej, spełnicie nasze kolejne marzenie! Za pozostałe pieniądze nagramy płytę CD z polskimi mantrami!!!

Danuta Padjasek

Fragment Mantry Jedności do odsłuchania:

 Recenzje słuchaczy, po odsłuchaniu naszej Mantry:

„Zanim podzielę się z Wami swoimi odczuciami i refleksjami po wysłuchaniu Mantry Jedności, krótko o tym, czym w ogóle jest dla mnie mantra. No więc jest Modlitwą, świadomą intencją wyrażoną w pieśni i wznoszoną do Boga, Uniwersum Sprawczej Siły. To świadome połączenie, komunia z tym, co święte.
Mantra Jedności porusza mnie od najdrobniejszej części atomu po nieśmiertelną Duszę, to jak powrót do domu po długiej nieobecności, gdzie czeka Miłość Bezwarunkowa i całkowita akceptacja. Jest połączeniem z archetypową, żeńską siłą. To jak ponowne zanurzenie w Źródle, które jest samym Dobrem, radością Istnienia.
Tyle uczucia, zaś refleksję mam taką: Cudnie, że wreszcie mamy swoją Mantrę, w naszym ojczystym języku, tak przepięknie napisaną i wykonaną. Po prostu balsam na wszystkie pragnące serca. Jestem głęboko przekonana, że śpiewając Mantrę tworzymy piękniejszy, lepszy świat, u podstaw którego jest Jedność nas wszystkich, Pokój i Bezwarunkowa Miłość.”
Izabela Ptak 

„Nadzieja, poczucie wspólnoty, jedności, harmonii.
Wdzięczność.
Łzy płyną mi po twarzy, ale uśmiecham się..
Falowanie traw na łące w letnim, pogodnym wietrze.
Nie chce się przestać słuchać,
Nie można przestać nucić.
Nie da się mieć złych myśli.
Modlitwa? Mantra? Transcendencja?”
Basia

 „Słucham różnej muzyki.
Kiedy słucham Mantry Jedności, mam uczucie, że coś się we mnie dopełniło, dopełnia…
Cudownie jest móc być z tą muzyką sam na sam…”
Janina

 

NAGRODY

 • biżuteria wykonana własnoręcznie przez nas

       
    
 • łapacze snów wykonane własnoręcznie przez nas

   
   

 • mandale na drewnie wykonane własnoręcznie przez nas

      
   

 • płyta Wędrującego Teatru Kobiet i wydane przez nas książki

   
         

KIM JESTEŚMY

Poznajcie członkinie Wędrującego Teatru Kobiet:

Danusia Padjasek

Od paru lat czułam, że jestem szczęściarą. A teraz o tym również wiem.
Mam niesamowitego farta, że mogę prowadzić WTK z tak fantastycznymi kobietami!
Przez te pięć lat bardzo dużo się nauczyłam. Z radością obserwuję zmianę każdej z kobiet i moją w związku z Teatrem:)    Cieszy mnie każda nasza próba, każdy wyjazd, czy spotkanie. Przepięknie jest doświadczać coraz większej bliskości, która rodzi się między nami. Jesteśmy tak różne, a jednocześnie mamy coraz większe poczucie JEDNOŚCI naszej Kobiecej Drogi. Naszej żeńskiej energii. Przeglądamy się w sobie jak w lustrach, które są coraz mniej zamazane, coraz wyraźniejszym cieszą obrazem.
Po prostu cudnie jest być! Być Kobietą!

Agata Piwowarczyk

      

Na codzień zajmuję sie połaczeniem harmoni umysłu, duszy i ciała. Odkrywajac to w sobie daję to swiatu i dzielę się tym masujac i rehabilitujac. Do teatru przyciagneła mnie prawda, jaką głoszą kobiety na róznej drodze swojego życia.
Jestem jaka jestem, to własnie ja kobieta. Tańcząc i śpiewając nasze piosenki dajemy światu tę harmonię umysłu, ciała i duszy.
Dziekuję za to, że mogę to pokazać sobie i każdej kobiecie.

Ala Mazur

Z zawodu jestem architektem. Działaność w teatrze pozwala mi zrównoważyć moją inżynierską rzeczywistość. Tutaj można uwolnić swoją dzikość i prawdziwą wolną naturę. Dzięki teatrowi poznałam również mnóstwo wspaniałych kobiet, które są dla mnie inspiracją, i które obdarowują mnie przyjaźnią, radością i siostrzanym sercem. Myślę, że taka przygoda trafia się raz w życiu i mam niesamowite szczęście, ze mogę w tym projekcie brać udział.

Alina Januszewska

Kobieta, siostra, żona, matka ...
Szukam w życiu  prawdy  i równowagi, obiektywizmu, to jest moją racjonalną stroną. Ta mniej racjonalna, ale jakże ważna i ekscytująca, to angażowanie się w wydarzenia, projekty, pomysły, które po prostu pojawiają się na mojej drodze, najczęściej przychodzą od kobiet, bo to one, ich twórczy Duch potrafią sprawić, że zycie nabiera barw, radości, sensu, głębokiego zrozumienia, tych wartości dzięki którym chce się ŻYĆ. Moja racjonalna i empatyczna strona osobowości mówi - DZIELMY się !!!  Forma teledysku umozliwia to abyśmy byli  RAZEM w Jedności i Radości. Nic tak ludzi nie łączy jak wspólnie śpiewana pieśń....

Aneta Łata

Z miłości i pasji tancerka i performerka. Arteterapeutka, instruktorka tańca terapeutycznego, pedagożka. Od czterech lat na scenie Wędrującego Teatru Kobiet gdzie tańczę, śpiewam i tworzę choreografię. Teatr daje mi Przestrzeń. Przestrzeń Wolności. Wolności do Bycia Sobą. Do bycia twórczą....spontaniczną i pełną ekspresji. Teatr to dla mnie również przyjaźń, jedność i siła nas kobiet. "Jestem jaka jestem, to odkrycie nowe.... Ani dobra, ani zła... W drodze do Siebie...Widzę światło i wychodzę z cienia". Jestem. Tak po prostu. Aneta.

Ania Miczka-Klosa


Aktorka WTK, socjolożka, społeczniczka działająca na rzecz Kobiet i Seniorek/ów, współzałożycielka i prezeska Fundacji Cambio fundacjacambio.org.pl, trenerka, amatorka fotografii, Żona, Matka
"Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana" Heraklit z Efezu - każdego dnia budzi mnie ciekawość :)

Ewa Siedlaczek


Jestem belferką z krwi i kości, no i z powołania. Moja praca jest moja pasją. Uwielbiam czytać i zgłębiać wiedzę o człowieku  i relacjach międzyludzkich.  Jestem optymistką, cieszę się każdą chwilą jaką dostaję w darze. Takim darem dla mnie jest „Wędrujący Teatr Kobiet” i cudowna energia kobieca jakiej dzięki niemu doświadczam. Dzięki tej energii rozpoczęłam  wędrówkę w głąb siebie.

Ewa Szczupider


Im więcej doświadczeń, tym większa świadomość. Siebie, kontaktów z ludźmi,
procesów, które dzieją się wokół i wewnątrz mnie samej. Uwielbiam
doświadczać piękna życia, radości istnienia i cudu miłości. Kobiecości w
różnych jej aspektach. Siostrzanej przyjaźni i jedności. Tworzenia.
Odkrywania Siebie. Wędrowania razem z Teatrem. Dzięki temu doświadczam coraz
bardziej świadomie i czuję się piękniej i pełniej. Z wdzięcznością, Ewa

Grażyna Klein-Jarasz


Moje życie jest twórczym rajem.
Twórczym, bo owiniętym w każdym jego aspekcie muzyczną przygodą.
Rajem, bo jak inaczej można określić kręcenie teledysku w tak pięknym miejscu jak wyspa Gozo.
Moją prywatną muzyczną przygodę możecie zobaczyć pod tym linkiem:  https://www.youtube.com/watch?v=9R4O01noJBg
A dzisiaj trzymamy kciuki za nasze wspólne marzenie, muzykę, przygodę… Rozdając światu to, co udało nam się już dokonać z Wędrującym Teatrem Kobiet, a duchowych i przepełnionych radością przeżyć będzie znacznie więcej.
Do zobaczenia Grażyna.

Izabela Ptak-Marczewska


Poetka, malarka, masażystka. Mieszkam, pracuję i tworzę  w Tychach (www.bodyartholis.pl). Na co dzień prowadzę gabinet masażu ajurwedyjskiego, shiatsu, reiki. Nie ograniczam się jednak do samego masażu. Interesuje mnie holistyczne podejście do drugiego człowieka jak i świata, w którym żyję i który współtworzę. Poezja jest dla mnie spotkaniem z własną Duszą, zaś malowanie, bramą do Innych Wymiarów, które intuicyjnie eksploruję. Moją wielką pasją są podróże. Pociągają mnie różne formy twórczości, które niczym portale uwalniają potężną Energię Kreacji. Tak się dzieje np. w Wędrującym Teatrze Kobiet, w którego szeregi wstąpiłam niedawno. To prawdziwy wulkan, w którego oczyszczającym ogniu spalają się nasze (kobiet) traumy, stare, blokujące rozwój programy i kodowania. To prawdziwy powrót do Źródeł, który dla każdej z nas przejawia się indywidualnie, ale to już osobny temat.

Joanna Szalast


Na co dzień pracuję w Wydawnictwie KOS.
Bycie w Teatrze jest dla mnie cudownym darem od losu.

Krysia Walczak


Jestem na emeryturze i pracuję zawodowo, ale to mi nie wystarcza. Uczęszczam także na wykłady Uniwersytetu Trzeciego Wieku, jak również na warsztaty taneczne, zajęcia z dietetykiem i uczę się angielskiego. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Wędrującego Teatru Kobiet, ponieważ całe życie marzyłam o występach na scenie (jak widać marzenia się spełniają w każdym wieku), ale nie to jest najważniejsze. Przede wszystkim cieszę się dlatego, że teatr uczy mnie jak pokonać własne słabości, jak pokochać siebie taką jaką jestem, a nie ciągle rozpamiętywać, że coś mogłam zrobić inaczej, inne decyzje podjąć.
Spotkałam tu tak WSPANIAŁE KOBIETY, które zarażają mnie swoją energią, radością życia.
Dziękuję Wam, że jesteście, że Was spotkałam. To jest najpiękniejsza jesień mojego życia.

Lidia Nawrot


Jestem dojrzałą kobietą. Pracuję zawodowo jako urzędniczka. Mam dorosłe dzieci, które mają już swoje dzieci. Teatr jest dla mnie radością tworzenia. Jest spełnieniem moich marzeń, gdzie się rozwijam, poznaję siebie i drugiego człowieka. Dziękuję dziewczyny, że jesteście. Całuję

Majka Morawska-Ziemba


Zadowolona, spełniona i gotowa na nowe wyzwania. Nowa JA pragnąca czerpać z życia jeszcze więcej, poszerzająca granicę - Jestem jaka jestem?? Wędrujący Teatr Kobiet pozwolił mi zrozumieć jaka chcę jeszcze być w jesieni życia!

Małgorzata Wolska


Masażystka, mieszkam w Katowicach
              Jestem :) Jestem :) Jestem :)
                      I to cudowne :)
Od kilku lat wędruję z Wędrującym Teatrem Kobiet.
Oczyszczam co oczyścić trzeba,
puszczam co puścić czas,
stawiam granice na postawienie których był już najwyższy czas.
No i - mogę radośnie skakać, pląsać i tańczyć a to uuuuuwielbiam :)

Maria Czyż


Jestem w grupie Teatru Kobiet od początku, czyli już od paru lat i stale zachwycam się różnorodnością NAS KOBIET.
Zawodowo param się raczej męskim zajęciem, tj. bezpieczeństwem w zakładzie produkcyjnym. Wymaga to ode mnie sięgania po zasoby męskie we mnie, po tego przewodnika stada, ale moja tęsknota za energią kobiecą, odkrywanie jej w Sobie jest ogromna. Dlatego z wielką radością i lekkością odkrywam kobiecość w sobie tańcząc, śpiewając i grając, będąc w kontakcie z kobietami, które pewnie tak jak ja chcą przeglądać się w lustrze kobiet, aby zobaczyć SIEBIE.
Ta droga, którą przemierzam w Wędrującym Teatrze Kobiet jest  drogą do Wielu Kobiet, które pragną być w zgodzie ze Sobą i światem, bo  przecież nie ważne skąd idę, WAŻNE DOKĄD ZMIERZAM.

Monika Maszewska


Jestem kobietą, która ciągle się uczy, szuka swojej drogi.
Na jednej z tych dróg spotkałam wspaniałe kobiety z Wędrującego Teatru Kobiet i pokochałam je całym sercem, więc naturalne jest, że się do nich przyłączyłam.
Kocham kolory, taniec i muzykę i to wszystko i dużo dużo więcej dostaję będąc w Wędrującym Teatrze Kobiet.

Paulina Murawska

Jestem kobietą stale poznającą, z nieustanną ciekawością do siebie, otaczającego mnie świata i ludzi.
Jako coach, trener, doradca filozoficzny, mediator czy po prostu przyjaciel pomagam ludziom poznawać siebie i obierać spójny kierunek, w zgodzie ze sobą.
Wędrujący teatr kobiet ma misję bardzo podaną do tej, która i mnie pcha do przodu. Przez „przypadek” stałam się jego częścią i tak już blisko rok wędruję z tymi cudownymi kobietami.

Zuzanna Malczyk


Spragniona życia, ruchu i interakcji z innymi kobietami znalazlam to wszystko w teatrze. Na codzień związana z Krakowem, odoczywam zanurzona w twórczości i ruchu na próbach i warsztatach Wedrujacego Teatru. Niesie mnie muzyka... Która jest esencją tego co robimy wspólnie z kobietami, otoczone ciepłą energią integracjii. Ciągle w drodze... Zabieram z sobą to co mnie wznosi i ta mantra wlasnie to robi :)

 

WSPIERAJĄ NAS

        

    

                       
 

 • Anna Rusiecka

  Kochane! śpiewajcie, mantrujcie, doświadczajcie, bądźcie! Wiem, że Wasza dobra energia stanie się też naszym udziałem. Nie ważne - na GOZO czy w GOrZOwie! Jesteście i jesteśmy: piękne, silne, twórcze. Do usłyszenia w Mantrze Jedności!

 • Aneta Łastik - piosenkarka, pedagog, autorka książek

  Popieram ten projekt!

 • Andrzej Maria Marczewski - reżyser

  WTK to najciekawszy Teatr w Przestrzeni Serca!

 • Beata Kampa - pisarka, tarocistka, autorka bloga Biuro Duchów

  Kochani! Chciałabym zwrócić Państwa uwagę na pewną szczególną i bardzo bliską mojemu sercu inicjatywę. Otóż Wędrujący Teatr Kobiet zbiera środki na realizację teledysku do Mantry Jedności,  niezwykłej pieśni dedykowanej Marii Magdalenie. Koleżanki z Teatru odkryły tą wyjątkową pieśń podczas jednej ze swoich ciekawych podróży. Zachwycone napisały polskie słowa i własnym sumptem nagrały mantrę w studio. Teraz przyszedł czas na połączenie pięknej pieśni z adekwatnym obrazem. Wędrujący Teatr Kobiet to projekt tworzony przez kobiety dla kobiet. Z pasją, miłością, poszanowaniem, bez rywalizacji. Jeśli chcecie i możecie udzielić chociażby drobnego wsparcia bardzo o to proszę.

 • Magda Tomaszewska - aktorka, twórczyni i właścicielka Teatru Minerwa

  Kochani
  Nie wahajcie się, bądźcie z Nami. To ważny projekt nie tylko Dla Nas, ale dla wszystkich. Gdzie dobrze zrozumieć kobietę, wnętrze jej, poznać jej kolor, jej wewnętrzną harmonię? Tylko tu... To nie feministyczne, to takie ludzkie. Inicjatywa, która jeszcze bardziej przyciąga i daje możliwość poznania nas samych. Oczywiście nikt jeszcze tego nie dokonał, aby zrozumieć kobiety, poznać ich własne Ja To w Nas samych jest ogromna siła i radość spełnienia. Jestem całą sobą w tym właśnie projekcie. Działajmy, twórzmy, czerpmy z Matki Ziemi co najcenniejsze. Uwolnijmy całą energię! Niech wszyscy usłyszą nasz "śpiew duszy".

 • Marta Fox - pisarka

  Jestem z Wami!

 • Nicola Palladini - aktor, performer, piosenkarz

  Popieram! Warto się zaangażować w projekt dla dobra wszystkich! :)

 

MY W MEDIACH

 • Wywiad dla Telewizji Silesia - Cafe Silesia, 22-05-2017r.


 • Wywiad dla Niezależnej Telewizji, Krystyna Maciąg "Oblicza Duchowości"


 • Artykuł w czerwcowym wydaniu miesięcznika "Czwarty Wymiar"

KONTAKT

Nasza strona internetowa: http://www.wedrujacyteatrkobiet.pl/
Profil na Facebook'u: https://pl-pl.facebook.com/W%C4%99druj%C4%85cy-Teatr-Kobiet-125775754283261/
e-mail: wedrujacyteatrkobiet@gmail.com

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.06.2017 21:09