Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

SophiaSerceZiemi

SophiaSerceZiemi

Katowice

Prowadzę z Przyjaciółmi projekt Mandala Dźwięku i Ruchu (fundacja rusza od sierpnia) gdzie poprzez wibrację dźwięku i obrazu w "teatrze życie" odkrywamy swoją niepowtarzalność i piękno.
Jestem na tym świecie by łączyć ludzi.Jestem na tym świecie by łączyć ludzi i pokazywać że życie jest proste. Spotykamy się by wspólnie praktykować jogę, tańczyć, śpiewać, wymieniać się doświadczeniami i odnajdować życiu radość, siłę, prawdę i miłość.
we współdziałaniu z innymi ludźmi by tworzyć Nowy Świat.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1500 PLN z 6500 PLN

24 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

23%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.10.2013.

MANDALA DŹWIĘKU - KRYSZTAŁOWY KWIAT SERCA

O projekcie

KRYSZTAŁOWY PROJEKT MANDALA DŹWIĘKU -

CEL : ZAKUP KRYSZTAŁOWYCH MIS ORAZ ZORGANIZOWANIE KONCERTU

Fragment koncertu jaki zorganizowałam w Parku Róż dla ukochanych joginów Gram tutaj na misach tybetańskich.

 

W CISZY POMIĘDZY DŹWIĘKAMI JESTEM.

ZAPRASZAM WAS KOCHANI DO WSPÓŁTWORZENIA RAJU NA ZIEMI TERAZ !

Moim największym marzeniem jest wzmocnienie wibracji tybetańskich mis dźwiękiem kryształowych mis otwierających serca i przepełniających nas harmonią i pięknem.Chciałabym poprosić Was o wsparcie projektu Kryształowy Kwiat  Serca bym mogła kupić krysztłowe misy oraz małą przenośną  kamerkę z dyktafonem do regularnej rejestracji dźwięku i obrazu. Chciałabym byście pomogli mi spotkać się w prawdzie, otwartości , radości i odwadze bycia sobą w pełni.Byśmy uwierzyli , iż dary życia są bezgraniczne a nasze otwarte serca wypełnione dźwiękiem i obrazem naszej niepowtarzalności sprawiają , iż wszystko jest możliwe.Wszystko co zarejestrujemy , stworzymy współnie niechaj nas wzmocni i pomnoży wszystkie dary jakie dajemy sobie nawzajem dzieląc się swym czasem , energią , pomysłami i inspiracją. Wierzę w taki świat i taki świat pragnę tworzyć z Wami.

Oto film – chór Kryształowy – inspiracja i piękno jakie prowadzi moją duszę.Dziękuję wam z całego serca i ufam , iż możemy dawać sobie wiele piekna uczestnicząc w tym wspaniałym wydarzeniu w „ teatrze życie”.

Odziaływanie dźwięku na organizm człowieka :

Wszystkie kryształy mają swoją wibrację. Kiedy słuchamy kryształowych dźwięków nasze ludzkie kryształy harmonizują się. Dźwięki wnikają głęboko w układ nerwowy, w organy, w mięśnie, układ krwionośny, do każdej jednej komórki ciała. Działają na metabolizm i balansują czakry, oczyszczają aurę, balansują obie półkule mózgowe i wiele więcej Dają połączenie człowiekowi z wyższym wymiarem. Wszystkie procesy choroby i gnicia w ciele są rozbijane dźwiękiem. W ciele ludzkim nie zakłócone kryształy są w regularnych geometrycznych formach, jak dobrze uformowane kryształki śniegu. Dajmy zatem nakarmić się krystalicznym dźwiękom i powróćmy do naturalnej harmonii jaką jesteśmy wszyscy. 

Fragment płyty Taniec Aniołów Mandali Dźwięku zrealizowany z ukochanymi  Przyjaciółmi Otwartego Serca. Dziękuję , że jesteście Aniołami Ziemi na mej Drodze Piękna i Miłości :) Niechaj Mandala tańczy nami ! Aloha !!!!

 

Dziś chciałabym podarować Wam swoje inspiracje i zaprosić do wspólnego projektu Mandala Dźwięku , który jest nowatorską wizją Muzyki  Nowej Ziemi. Czy jesteś zatem gotowy(a ) by w sposób spójny i jasny dołączyć  do tego projektu i najwyższego potencjału kreacji jaką  Jesteś?

 

W projekcie Mandala Dźwięku spotykamy się wszyscy  by kochać i tworzyć muzykę  z miłości.

By połączyć się z kryształowym dźwiękiem w koncercie zorganizowanym na łonie natury w chorzowskim parku róż. I do tego potrzebna mi wasza pomoc i wsparcie w zakupie kryształowych mis serca. A jeśli pogoda nie dopisze mam zaprzyjaźnioną szkołę i tam zrobimy ogród Miłości a echo anielskiego śpiewu i dźwięku odbije się od murów budynku i poczujesz swoją moc !

Zadaniem naszym jest jedynie dostroić się do tej wyższej wibracji szcześcia, pozytywnego myślenia, radości , niepowtarzalności , otwartości , zaufania z jakiej otrzymujemy wszelkie  inspiracje, pasje i dary by tworzyć i urzeczywistniać te cuda w materii w sposób świadomy , twórczy i jasny dla nas wszystkich. By poprzez muzykę dawać miłość i wzmacniać nasz najwyższy potencjał twórczy.

Ten program to doskonały przykład połaczenia materii i duchowości, naszych wizji , marzeń oraz urzeczywistnienia tej spójności poprzez kreację poezji słowa, przepiękny koncert kryształowych mis oraz mis tybetańskich i gongu – czystego natchnionego działania serca. I taki koncert chciałabym zorganizować w Parku Róż w Chorzowie  lub zaprzyjaźnionej szkole w Chorzowie i zaprosić na niego wszystkie osoby, które pomogą mi zrealizować marzenie – i zagrać na kryształowych misach by łaczyć serca wielu ludzi i tworzyć to co prawdziwe i piękne.Bo wypływa z serca i kryształowego dźwięku. Do tego potrzebny mi tylko instrument – przekaźnik boskiej ideii i wibracji jaką jesteśmy wszyscy.A są nim w moim przypadku misy kryształowe , misy tybetańskie kamertony , bęben szamański  i gong ….to moi przyjaciele pomagający spełniać swą powinność i służyć światu niosąc ten dźwięk by wydobyć swój prawdziwy głos.

W ramach koncertu zaprezentuję również wiersze – PRZEKAZY MIŁOŚCI I ŚWIATŁA  oraz  inspiracje piękna jakimi karmię  swoje ciało, umysł i  duszę by żyć pełnią życia.

Oto link do naszej  książki „Złoty Pałac Miłości „ z wierszami jaką w swoim zakresie stworzyłyśmy z moją ukochaną przyjaciółką Ewą Figaszewską – wspaniałą reportażystką z którą  zamierzam realizować kolejne projekty.

http://www.blurb.com/books/4062997-zoty-paac-miosci

Będzie to niezapomniana wędrówka i podróż do wnętrza Ziemi i Nieba by zbudować Raj na Ziemi.

Koncert będzie odbywał się na leżąco.Przynosimy własne koce i maty. Wszystkie nasze wątpliowści , zniechęcenia , smutki , bolączki codzienności pod wpływem tych wysokich częstotliwości ( misy kryształowe ) i niskich ( gong, misy tybetańskie , bęben ) wnikając w nasze komórki podarowują nam harmonię , radość , bliskość i piękno.A potem już zawsze możemy wybierać miłość.Bo to my mamy wpływ na wszystko co tworzymy poprzez swoje myśli , emocje i działania. Ufam , iż w tym projekcie i kolejnych działaniach podejmowanych przez was Przyjaciele – połączy nas autentyczność , wrażliwość , odwaga bycia sobą w pełni, współodczuwanie, zrozumienie i moc serca.

 

 

Proszę Was Przyjaciele  o wsparcie projektu i zakup kryształowych mis . Zapraszam na koncert i wspólne spotkanie na łonie natury.  

Zapraszam również na indywidualne masaże dźwiękiem oraz wspólne tworzenie muzyki:):)

Koncert odbędzie się w chorzowskim Parku Róż bądź w  zaprzyjaźnionej szkole.

Miejsce i data koncertu zostanie podane po zakończeniu realizacji projektu. 

 

KRYSZTAŁOWE MISY

Dźwięk kryształowy
Serca otwiera !!!
Gdy duma , samotność ,
udręka doskwiera …
I nić duchowej doskonałości
przerwała nitkę naszej jedności
Iluzji umysłu co z sercem walczyło
O życie w śmierci odnalezione
Dziś ton najczystszy , boski, natchniony
Prowadzi Anioła co we mnie tańczy
Pomysłowości odnajdując fale
Tej boskiej wieczności
W trwałości prostoty ….
Ponad pragnienia, ludzkie miernoty …
Szczęściem się karmi na drodze cnoty
Co niskie emocje i demony nocy
W jednym przebłysku pocałunku Ducha
Oddać pragnęły błogosławieństwa …
Jestem od nowa by Ciebie odnaleźć
Człowieku dźwięku Kryształowego
I zagrać razem symfonie czarowne
Magnetyzm serc znów połaczonych
Poza słowami melodią utkaną
Bez oczekiwań w prowadzenie tęczy
Jestem Kochanie na dnie tej przełęczy
Lecz skrzydła Boskie tkną wibrację duszy
Tej krystalicznej czystej radosnej
Wizji i tańca naszej jedności
Jedynej boskiej prawidłowości
Znaleźć kochanie Twoje serce pragnę
I zagrać znów w kryształach boskiej mocy
By połączyć muzyków dźwiękiem serc wzniesionych
Pomiędzy smyczki , klarnety i trąbki ..
Bębna głos ziemi naszej radości
Smutek Twój zabrać człowieczej tęskności
I oddać wszystko co jest nie moje
By wolę Twoją i służbę ukochać
I tak prawdziwie być w sercu jedności
Prostoty i wielkiej boskiej radości
W wiecznym TERAZ

Ewa Wachowiak

Wasza Sophia Sece Ziemi

UFAM, IŻ PRAWDZIWA MUZYKA JEST SPOTKANIEM SERC UFAM , IŻ PRAWDZIWE DARY NIE SĄ ZALEŻNE OD MATERII JEDNAK POTRAFIĄ TWORZYĆ MATERIĘ W DOSKONAŁY SPOSÓB POPRZEZ GŁEBIĘ DUCHA  W NIEJ ZAWARTĄ. UFAM, IŻ ISTNIEJĄ MILIARDY OSÓB NA ZIEMI TAKICH JAK JA – ZUPEŁNIE NORMALNYCH I BOSKICH W SWEJ WYJĄTKOWOŚCI I PRAGNIENIACH SERCA TWORZENIA PIĘKNA I RAJU NA ZIEMI UFAM , IŻ MAMY WIELKĄ MOC URZECZYWISTNIĆ TEN RAJ NA ZIEMI DZIĘKI SILE NASZEJ PASJI I ODWADZE BYCIA SOBĄ W PEŁNI

Dziękuję za wszystkie dary serca i wnoszę swoje dary do doskonałej całości jaką tworzymy współnie.

Nagrody Mandala Dźwięku i Obrazu:

Wesprzyj projekt Kryształowe granie „ Taniec Aniołów „ i stań się moim Aniołem Ziemi :)

1. Wpłać symboliczną złotówkę – niechaj Twoje serce napełni wdzięczność. Ty wiesz, że to piękne i warto dawać bezwarunkowo. Uśmiecham się do Ciebie :) Taniec Aniołów trwa w Mandali życia cudnej.

2. Wpłać 5 zł Otrzymasz mp3 z konceru Kryształowe granie „ Taniec Aniołów „. Poślę Ci też maila z podziękowaniem bo jesteś ważnym ogniwem kreacji i masz wpływ na wszystko co tworzysz mocą swych intencji i działań serca.

3. Wpłać 10 zł i przyjdź na koncert Kryształowy „Taniec Aniołów”  Bądź z nami wibracją dźwięku i doświadcz swojej wewnętrznej mocy tworzenia piękna i Raju na Ziemi.

4. Wpłać 20  zł Otrzymasz bilet na koncert Kryształowy „Taniec Aniołów” ( gdy termin będzie już znany). Dodatkowo na koncert zostaną zaproszeni również specjalni goście grający na różnych ciekawych instrumentach. Jeśli masz swój instrument  możesz z nami zagrać  arię Radości – będącą zwieńczeniem Koncertu. Zachęcamy do aktywnego współtworzenia tego wydarzenia serca. To wielka chwila i lekcja otwartości.

5. Wpłać 50 zł Bilet na koncert Kryształowy „Taniec Aniołów”, mp3 z płyty ( w ramach możliwości zarejestrowany z koncertu live.Skorzystamy chętnie z pomocy osób zainteresowanych tematem utwalenia tego materiału). Na koncercie słodki podarunek  z błogosławieństwem Anioła dla Ciebie.

4. Wpłać 75 zł Bilet na koncert Kryształowy „Taniec Aniołów”, mp3 z płyty „ Taniec Aniołów”.Dodatkowo otrzymasz zdjęcie pt. Taniec Aniołów z kolekcji fotograficznej www.figaszewska .com, słodki podarunek z błogosławieństwem Anioła dla Ciebie.

5. Wpłać 100 zł Bilet na koncert Kryształowy „Taniec Aniołów”, mp3 z płyty i koncertu live.Dodatkowo otrzymasz zdjęcie pt. Taniec Aniołów z kolekcji fotograficznej www.figaszewska .com, słodki podarunek z błogosławieństwem Anioła dla Ciebie. Moim prezentem jest też dodatkowy koncert zorganizowany za pół ceny w kolejnym podanym terminie.

6. Wpłać 200 zł Otrzymasz wszystkie nagrody jak wyżej tj : Bilet na koncert Kryształowy „Taniec Aniołów”, mp3 z płyty „ Taniec Aniołów”, słodki poczęstunek z błogosławieństwem Anioła.Dodatkowo otrzymasz zdjęcie pt. Taniec Aniołów z kolekcji fotograficznej www.figaszewska .com,  dodatkowo indywidualny przekaz miłości i światła -  wiersz stworzony specjalnie dla Ciebie od Sophia Serce Ziemi.Z indywidualnym przekazem w wibracji kryształowej.

7. Wpłać 250 zł Otrzymasz wszystkie nagrody jak wyżej tj : Bilet na koncert Kryształowy „Taniec Aniołów”, mp3 z płyty „ Taniec Aniołów”, słodki poczęstunek z błogosławieństwem Anioła.Dodatkowo otrzymasz zdjęcie pt. Taniec Aniołów z kolekcji fotograficznej www.figaszewska .com,  dodatkowo indywidualny przekaz miłości i światła -  wiersz stworzony specjalnie dla Ciebie od Sophia Serce Ziemi.Z indywidualnym przekazem w wibracji kryształowej. Zapraszam Ciebie również na indywidualny masaż w moim domu.

8. Wpłać 300 zł lub więcej Bilet na koncert Kryształowy „Taniec Aniołów”, mp3 z płyty „ Taniec Aniołów”.Dodatkowo otrzymasz zdjęcie pt. Taniec Aniołów z kolekcji fotograficznej www.figaszewska .com, indywidualny przekaz Sophia Serce Ziemi czyli wiersz napisany dla Ciebie, słodki poczęstunek z przekazem Anioła . Dodatkowo dostaniesz zaproszenie na kryształowy masaż dźwiękiem oraz zaproszenie na darmowy kolejny koncert ( data koncertu zostanie podana po całkowitej realizacji projektu)

9. Wpłać  500 zł Bilet na koncert Kryształowy „Taniec Aniołów”, mp3 z płyty „ Taniec Aniołów”.Dodatkowo otrzymasz zdjęcie pt. Taniec Aniołów z kolekcji fotograficznej www.figaszewska .com, indywidualny przekaz Sophia Serce Ziemi czyli wiersz napisany dla Ciebie, słodki poczęstunek z przekazem Anioła . Dodatkowo dostaniesz zaproszenie na 2 kryształowe  masaże dźwiękiem oraz zaproszenie na darmowy kolejny koncert ( data koncertu zostanie podana po całkowitej realizacji projektu)

10. Wpłać  600 zł Bilet na koncert Kryształowy „Taniec Aniołów”, mp3 z płyty „ Taniec Aniołów”.Dodatkowo otrzymasz zdjęcie pt. Taniec Aniołów z kolekcji fotograficznej www.figaszewska .com, indywidualny przekaz Sophia Serce Ziemi czyli wiersz napisany dla Ciebie, słodki poczęstunek z przekazem Anioła . Dodatkowo dostaniesz zaproszenie na 3 kryształowe  masaże dźwiękiem oraz zaproszenie na darmowy kolejny koncert ( data koncertu zostanie podana po całkowitej realizacji projektu)

11.Wpłać 700 zł Bilet na koncert Kryształowy „Taniec Aniołów”, mp3 z płyty „ Taniec Aniołów”.Dodatkowo otrzymasz zdjęcie pt. Taniec Aniołów z kolekcji fotograficznej www.figaszewska .com, indywidualny przekaz Sophia Serce Ziemi czyli wiersz napisany dla Ciebie, słodki poczęstunek z przekazem Anioła . Dodatkowo dostaniesz zaproszenie na 4 kryształowe  masaże dźwiękiem oraz zaproszenie na darmowy kolejny koncert ( data koncertu zostanie podana po całkowitej realizacji projektu)

12. Wpłać 1000 zł Bilet na koncert Kryształowy „Taniec Aniołów”, mp3 z płyty „ Taniec Aniołów”.Dodatkowo otrzymasz zdjęcie pt. Taniec Aniołów z kolekcji fotograficznej www.figaszewska .com, indywidualny przekaz Sophia Serce Ziemi czyli wiersz napisany dla Ciebie, słodki poczęstunek z przekazem Anioła . Dodatkowo dostaniesz zaproszenie na 5 kryształowych  masaży dźwiękiem oraz zaproszenie na 2 darmowe  kolejne  koncerty ( data koncertów  zostanie podana po całkowitej realizacji projektu). Chętnie też zjem z Tobą kolację i porozmawiam o tym co w życiu ważne i ma sens byśmy mogli połączyć ducha i materię w mądych działaniach serca bo Ty wiesz co ma wartość.

13. Wpłać 2000 zł Zapewniemy wyżej oferowane nagrody jak w   pkt.10 ., dodatkowo  koncert niespodziankę w wybranym przez Ciebie miejscu w prezencie dla ukochanej osoby ( plus koszty dojazdu na miejsce i noclegu ). Możesz również jeśli pragniesz dołączyć się do gry ze swoimi instrumentami byśmy stworzyli boską wibrację niepowtarzalnych instrumentów i brzmień. Jestem na to otwarta. Jestem również otwarta by prowadzić badania naukowe dotyczące wibracji dźwięku oraz łączyć różne niespotykane dotąd brzmienia w kraju i na świecie.

Jeśli zechcesz wpłacić całą kwotę i nazbieram sumę przewyższającą moje najśmielsze oczekiwania zamierzam dokupić instrumenty do Mandali Dźwięku i Obrazu by tworzyć fundację i nieść dźwięki tam gdzie ludzie serca otwarte mają i gdzie jest taka potrzeba. Ponieważ do tej pory podróżowałam z cieżką walizką instrumentów a koszty pokrywałam ze swoich środków ...będzie mi po prostu łatwiej organizować transport w dalekie miejsca podróży.Będę mogłą też wydawać książki z przekazami miłości i światła, podróżować po świecie  i prowadzić badania naukowe z przyjaciółmi , którzy mają wielkie wizje i możliwości, wielki intelekt i moc...Łączą dźwieki i obrazy byśmy w pełni odczuli jedność jaką jesteśmy i zyli świadomie i pięknie .Ufam , iż pieniądze są jedynie środkiem do celu – nie są natomiast celem samym w sobie.Dlatego jestem spokojna o realizację projektów zamieszczanych na stronie Polak Potrafi.

Niechaj prowadzi nas kryształowy dźwięk i dociera wszędzie łącząc serca ludzi w miłości.

Dziękuję zcałego serca,

Sophia Serce Ziemi

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.10.2013 18:06