Dołącz do naszej społeczności!

Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Kategoria - Edukacja

113%

Postęp

11314 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

 Kampania finansowania społecznościowego Mały Kolberg | Niezbędnik - WielkopolskaKampania finansowania społecznościowego Mały Kolberg | Niezbędnik - WielkopolskaKampania finansowania społecznościowego Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Książka z zabawami dla dzieci z płytą CD z autentyczną muzyką tradycyjną z Wielkopolski

 

Przygotowujemy wydanie pierwszej publikacji

z serii, która pozwoli dzieciom bawić się przy akompaniamencie

autentycznych instrumentów ludowych.

 

Kampania crowdfundingowa Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Dla osób pracujących z dziećmi

w żłobkach, przedszkolach, szkołach, bibliotekach, domach kultury, świetlicach.

Masz dość mało ciekawych płyt z muzyką dla dzieci? Poszukujesz dobrych materiałów do pracy? Zależy Ci, by prowadzone przez Ciebie zajęcia były dla dzieci niezwykłą przygodą? Wesprzyj nasz projekt i stwórz z nami dobrej jakości materiały do pracy z dziećmi!

Dla miłośników kultury tradycyjnej,

patriotów lokalnych, etnografów, miłośników muzyki, śpiewu i tańca.

Doskonale znasz niezwykłe bogactwo Wielkopolski? Na pewno wiesz, że spośród 8 rodzajów dud w Polsce, aż 5 występuje właśnie tu. Niech inni też się dowiedzą! Wspieraj nasz projekt i pozwól nawet najmłodszym dzieciom poznawać dziedzictwo Wielkopolski.

Dla dzieci i rodziców.

Nie wiecie w co się bawić? Nasza publikacja to spora dawka zabawy!

Piosenki, których można słuchać i śpiewać godzinami, Tańce i zabawy, które są łatwe dla dzieci ale atrakcyjne także dla dorosłych. Nic dziwnego, skoro bawiły się nimi pokolenia naszych babć i dziadków. Wspieraj nas aby mogły zagościć także w Twoim domu.

 

Kampania finansowania społecznościowego Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Mały Kto?

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Oskar Kolberg żył w dziewiętnastym wieku w Polsce. Był przyjacielem Chopina i Norwida a interesował się folklorem. W ciągu swojego życia opisał obyczaje, pieśni, tańce i legendy zebrane podczas swoich podróży. Jego zbiory, opracowywane i wydawane do dziś zajmują ponad 80 tomów.

Mały Kolberg

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Mały Kolberg to projekt, który powstał w Roku Oskara Kolberga z potrzeby umożliwienia małym dzieciom kontaktu z żywą tradycją w muzyce, śpiewie i tańcu oraz uwrażliwianie na przekazy babć i dziadków. Prowadzimy szkolenia dla osób pracujących z małymi dziećmi. Uczymy starych zabaw i piosenek oraz podpowiadamy jak samemu odkrywać lokalne tradycje.

Zbieramy zabawy tradycyjne, tańce i piosenki dla dzieci. Na naszej stronie internetowej i kanale YouTube mamy ich już ponad 100.

malykolberg.pl | youtube.com/malykolberg

 

Zbiórka Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

W projekcie Mały Kolberg stawiamy na kontakt z żywą muzyką - stąd szkolenia prowadzą młodzi muzycy, którzy sami nauczyli się tradycyjnych melodii od ludowych muzykantów i śpiewaczek. Sami zostali powiernikami i kontynuatorami ludowych tradycji wykonawczych, stylu i repertuaru.

Spotkanie z żywą muzyką jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych ogromnym przeżyciem. Kontakt z akustycznym instrumentem i śpiewem sprawia ogromną przyjemność i satysfakcję - jest nie do zastąpienia.

 

Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy ma możliwość zaproszenia muzyka. Dlatego postanowiliśmy zaproponować publikację, która wypełni lukę i dostarczy osobom pracującym z dziećmi możliwości prowadzenia tradycyjnych zabaw i śpiewania piosenek.

 

Kampania crowdfundingowa Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

 

Nasza publikacja będzie się składała z książeczki, w której znajdą się ilustrowane opisy zabaw, teksty piosenek i ilustracje, oraz płyty CD z akompaniamentami do zabaw nagranymi przez wybitnych muzyków - uczniów dawnych mistrzów.

Muzyka dudziarska z Wielkopolski

Grana na dudach i skrzypcach podwiązanych, sierszeńkach i mazankach. Tańce i zabawy. A także piosenki w wykonaniu dzieci.


Muzyka z Biskupizny

Wykonywana na dudach i skrzypcach podwiązanych a także piosenki w wykonaniu wybitnej śpiewaczki oraz czytana przez nią bajka ze zbiorów Oskara Kolberga.

Muzyka i tańce z regionu Kozła

Grane na koźle weselnym - białym i skrzypcach oraz przyśpiewki zaśpiewane przez wybitną śpiewaczkę i skrzypaczkę młodego pokolenia.

 

 

Zbiórka Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Kampania finansowania społecznościowego Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska 

Witold Roy Zalewski

Producent, kierownik artystyczny

Realizator nagrań, wydawca, muzyk, animator kultury, dokumentalista. Tworzy dokumentację projektu Mały Kolberg i jest odpowiedzialny za jego współorganizację ze strony Forum Muzyki Tradycyjnych. Producent muzyczny płyt z muzyką tradycyjną m.in. “łOj dolo moja dolo” zespołu Jarzębina z Kocudzy oraz “Tyndyryndy - do tańca”.

Jest również śpiewakiem i muzykiem tradycyjnym czerpiącym repertuar od mistrzów z Roztocza, Wielkopolski i Polesia a także z zapisów etnografów m.in. Oskara Kolberga. Występuje w zespołach Daorientacja i Jaworowi Ludzie.

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Katarzyna Paterek

Koordynatorka projektu Mały Kolberg 

Trenerka, terapeutka, animatorka, koordynatorka projektów społecznych. Od zawsze chciała „naprawiać” świat, więc ukończyła resocjalizację na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie certyfikuje się w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Od 2005 roku związana z trzecim sektorem. Wspiera NGO, biblioteki, domy kultury, świetlice, które chcą polepszać jakość edukacji dzieci. Współtworzy amatorskie grupy śpiewu tradycyjnego: Rozśpiewania Warszawskie, Stara Śpiewka oraz grupę (nie)zwyczajny śpiew. W projekt “Mały Kolberg” jest zaangażowana od samego początku odpowiadając za koordynację i komunikację ze strony Fundacji Rozwoju Dzieci. 

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Katarzyna Hełpa-Liszkowska

Redaktorka, opiekunka merytoryczna

Z wykształcenia etnolog i antropolog kultury, menedżer kultury, choreograf i instruktor tańca ludowego z 25-letnim stażem tanecznym i ponad 10-letnim stażem instruktorskim oraz trener z zakresu tzw. kompetencji społecznych/miękkich. Od 2014 r. Współtworzy projekt Mały Kolberg ucząc osoby pracujące z małymi dziećmi wielkopolskich tradycji, zabaw i tańców.

Prowadzi w Poznaniu rodzinną “Świetlica Cafe” w której organizuje rożnorodne formy zajęć dla małych i dużych dzieci oraz całych rodzin. Prywatnie jest żoną Pawła i mamą czwórki dzieci.

Zbiórka Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Romuald Jędraszak

Mistrz dudziarski

Dudziarz, muzyk i mistrz wyuczający gry na dudach, sierszenkach, mazankach i skrzypcach podwiązanych. Z zawodu jest murarzem. Naukę gry na dudach rozpoczął zupełnie przypadkowo jako jedenastoletni chłopiec u Stanisława Grocholskiego – starego dudziarza i kierownika kapeli dudziarskiej w Poznaniu. Dziś naucza młodzież i dorosłych w całej Wielkopolsce mając kilkudziesięciu uczniów rocznie. Posługuje się tradycyjną metodą bezpośredniego przekazu tradycji muzycznej „mistrz­-uczeń”, bez znajomości nut. Jest kierownikiem Kapeli Dudziarzy Wielkopolskich CK Zamek w Poznaniu.

 Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Zbieramy pieniądze na wydrukowanie książki i wytłoczenie płyt. Zależy nam na tym, aby już od początku powstało wystarczająco duży nakład obniżyć koszty pojedynczego egzemplarza.

 

Po kilku nieudanych próbach uzyskania dofinansowania na nasz projekt postanowiliśmy przygotować publikację bez wsparcia zewnętrznego licząc na to, że potwierdzi się obserwowane przez nas spore zapotrzebowanie. Dlatego wiele pracy wkładamy w ten projekt społecznie mając nadzieję, że przyniesie ona dobry owoc.

Jeśli zbierzemy 100%

Wydamy publikację w formie książki z płytą CD starając się jak najbardziej oszczędzać na każdym etapie produkcji. Nagrań dokonujemy na wypożyczonym po przyjacielsku sprzęcie w użyczonych nam przestrzeniach. Wszyscy pracujemy za darmo licząc na zyski ze sprzedaży publikacji.

Jeśli zbierzemy 150%

Będziemy mogli poświęcić więcej energii na dopracowanie wizualnej strony publikacji. Chcemy aby była czytelna i przystępna dla każdego - zarówno nauczyciela, rodzica jak i dziecka. Dlatego chcemy wykonać ilustracje tańców i zabaw, które będzie można łatwo odczytać i zrozumieć.

Jeśli zbierzemy 200%

Uzupełnimy materiały wideo na stronie http://malykolberg.pl o tańce i zabawy z Regionu Kozła.

Jeśli zbierzemy 250% i więcej

Rozpoczniemy pracę nad kolejną publikacją i postaramy się wydać ją jeszcze w 2017 roku.

 

Kampania crowdfundingowa Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Jeśli trudno jest Ci zorientować się w liście nagród po prawej stronie, zapoznaj się najpierw z podsumowaniem poniżej. Jeśli zainteresuje Cię któraś z nagród - znajdziesz ją łatwo według jej wartości.

Nagrody niematerialne

Nagrody niematerialne wysyłamy pocztą elektroniczną.

10 zł Ogromna wdzięczność

25 zł Pocztówka dżwiękowa e-mail - nagranie-niespodzianka

40 zł Bajka - niespodzianka od Kasi Jackowskiej w mp3

Nasza publikacja

Jeśli interesuje Cię tylko nasza publikacja, wyślemy Ci ją pocztą.

30 zł Niezbędnik w wersji cyforwej (mp3 +pdf)

45 zł Niezbędnik (książka + CD)

60 zł Niezbędnik + wersja cyfrowa (książka + CD + pdf + mp3)

120 zł Pakiet prezentowy - 3x Niezbędnik (książka + CD)

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

 

Podaruj Niezbędnik szkole lub bibliotece. Wskaż dowolne miejsce któremu przekażemy publikację.

150 zł Pakiet szkolny mały - 3x Niezbędnik + wersja cyfrowa

(książka + CD + pdf + mp3 + pendrive)

250 zł Pakiet szkolny duży - 6x Niezbędnik + wersja cyfrowa

(książka + CD + pdf + mp3 + pendrive)

1200 zł - Pakiet partnerski - 100x Niezbędnik

(książka + CD) z prawem do dystrybucji.

Po prostu wsparcie

100 zł i więcej

Jeśli nie chcesz żadnej nagrody i po prostu chcesz wesprzeć nasz projekt możemy umieścić Twoje nazwisko lub nick wewnątrz publikacji - zapytamy o to po zakończeniu zbiórki.

Nagrody materialne

Nagrody materialne wysyłamy pocztą lub wręczamy osobiście.
Do każdej nagrody dołączamy egzemplarz naszego Niezbędnika.

50 zł Niezbędnik + przypinka Mały KolbergKampania finansowania społecznościowego Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

60 zł Niedzbędnik + broszka od Papierovka

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

 

NOWE NAGRODY

80 zł Niedzbędnik + dinozaur lub torba od Miasto Demeter

3x Dinozaur - materiały: bawełna, wypełnienie poliestrowe, wstążki i koronki. Można prać. Długość: 50 cm. 1x Lekka torba bawełniana (koty), wymiary: 38x40 cm. 1x Torba lniana (maki), wymiary: 36x40 cm.

 

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Wykonała Ewa Sommer z zawodu matka, z wykształcenia etnolog, założycielka Fundacji Miasto Demeter; społecznik, pasjonatka rękodzieła i natury. http://skrawki-laobawki.blogspot.com/ http://www.miastodemeter.blogspot.com/

Płyty i książki od przyjaciół

Ciekawe i nieraz unikalne wydawnictwa, które podarowali nasi przyjaciele z całej Polski.

MUZYKA DLA DZIECI

 

75 zł Niezbędnik + CD

"Gdzie się podział Kusy Janek" - Kaja i Janusz Prusinowscy

Kampania crowdfundingowa Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

 

75 zł Niezbędnik + CD “Kołysała mama smoka" - Kaja i Janusz Prusinowscy

Zbiórka Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

MUZYKA AUTORSKA

75 zł Niezbędnik + CD "Bubble Town" - Maja Olenderek Ensemble

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

MUZYKA TRADYCYJNA

75 zł Niezbędnik + CD "Zegar Bije" - Jacek Hałas

Kampania finansowania społecznościowego Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

ROZTOCZE

75 zł Niezbędnik + książka + CD "Dajcie Stołka Cisowego"

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

75 zł Niezbędnik + CD Spod Niebieskiej Góry II

Kampania finansowania społecznościowego Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

75 zł Niezbędnik + CD Zofia Sulikowska - portret śpiewaczki

Kampania finansowania społecznościowego Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

KSIĄŻKI DLA DZIECI

80 zł Niezbędnik + Książka "Ilustrowana księga przysłów dla dzieci" - Wydawnictwo Albus

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Instrumenty muzyczne

Nagrody wysyłamy pocztą, do każdej dodajemy egzemplarz Niezbędnika

80 zł Niezbędnik + “Sowa” - gwizdek żywiecki

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

100 zł Niezbędnik + drewniana zabawka - Jan Puk, Witold Roy Zalewski

Kampania crowdfundingowa Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

150 zł Nezbędnik + piszczałka żywiecka - Przemek Ficek

Kampania finansowania społecznościowego Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Warsztaty

Wyjątkowe warsztaty w wyjątkowych cenach!

Każda osoba biorąca udział w warsztatach otrzymuje egzemplarz Niezbędnika.

100 zł Warsztat pieśni toastowych - Witold Roy Zalewski

Tylko dla dorosłych, napitki gratis. Warsztat odbędzie się w terminie i miejscu ustalonym z uczestnikami.

200 zł Warsztat alternatywnych metod pracy z dziećmi
z wykorzystaniem muzyki i tańców ludowych  - Jacek Hałas

Warsztat odbędzie się w Poznaniu, 15 września 2017 r. w godzinach popoludniowych.

200 zł Lifemusic - improwizacja muzyczna
w pracy pedagoga - Adam Świtała

Warsztat 3h odbędzie się we wrześniu w Poznaniu lub w Warszawie.

150 zł Warsztat tańców i zabaw wielkopolskich
dla nauczycieli - Kasia Hełpa-Liszkowska

Warsztat 3h odbędzie się we wrześniu w Poznaniu.

200 zł Warsztat kołysanek - Kaja Prusinowska

Warsztat odbędzie się we wrześniu w Warszawie.

200 zł - Warsztat rękodzielniczy - Biskupianki w Podróży

Warsztat odbędzie się w terminie ustalonym z uczestnikami na Biskupiźnie w Wielkopolsce lub w Poznaniu.

300 zł - Warsztat indywidualny śpiewu
i pracy z głosem - Anna Zalewska-Powalisz

4 spotkania po 45 minut w terminach ustalonych z prowadzącą odbędą się w Poznaniu

Przedmioty wartościowe

do każdego dodajemy egzemplarz Niezbędnika

250 zł Eko Mebelek - półeczka na serię Niezbędników

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

500 zł Oprawiona akwarela Kaji Prusinowskiej z serii "Kołysała mama smoka"

Kampania finansowania społecznościowego Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Propozycja dla reklamodawcy

1500 zł udostępnimy Ci na Twoją reklamę jedną stronę w książce i wyróżnimy Twoje logo na okładce.

 

Projekt Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

 

 

 

Zabawy, tańce i piosenki dla dzieci!

http://malykolberg.pl

 

 

 

Nasz adres e-mail:

malykolberg.pl@gmail.com

 

Polub nas na FB!

http://facebook.com/malykolberg

 

Dołącz do grupy na FB - wymieniaj się zabawami dla dzieci!

https://www.facebook.com/groups/malykolberg

 

 

102

Wspierający

11314 zł

Z całkowitej kwoty 10000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 20.06.2017

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

12 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

NIEMATERIALNE
Pocztówka dżwiękowa e-mail - nagranie-niespodzianka

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

PUBLIKACJA
Mały Kolberg Niezbędnik
w wersji cyfrowej [pdf + mp3]
wysyłamy e-mailem

18 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 40 zł lub więcej!

NIEMATERIALNE
Bajka niespodzianka od Kasi Jackowskiej (Parparusza) [mp3]

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 45 zł lub więcej!

PUBLIKACJA
Mały Kolberg Niezbędnik
[książka + CD]
wysyłamy pocztą

25 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

PRZEDMIOTY
Mały Kolberg Niezbędnik
+ Przypinka z logo Mały Kolberg
wysyłamy pocztą

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 60 zł lub więcej!

PUBLIKACJA
Mały Kolberg Niezbędnik
[książka + CD + pdf + mp3]
wysyłamy pocztą i e-mailem

17 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 60 zł lub więcej!

PRZEDMIOTY
Mały Kolberg Niezbędnik
+ Broszka od Papierovka
wysyłamy pocztą

1 Wspierający
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 75 zł lub więcej!

PŁYTY I KSIĄŻKI
Mały Kolberg Niezbędnik
+ CD "Bubble town" - Maja Olenderek Ensemble
wysyłamy pocztą

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 75 zł lub więcej!

PŁYTY I KSIĄŻKI
Mały Kolberg Niezbędnik
+ CD "Kołysała mama smoka" - Kaja i Janusz Prusinowscy
wysyłamy pocztą

5 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 75 zł lub więcej!

PŁYTY I KSIĄŻKI
Mały Kolberg Niezbędnik
+ CD "Zofia Sulikowska - portret śpiewaczki"
wysyłamy pocztą

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 3

Nagroda za 75 zł lub więcej!

PŁYTY I KSIĄŻKI
Mały Kolberg Niezbędnik
+ Książka + CD "Dajcie stołka cisowego - Muzyka tradycyjna Roztocza Gorajskiego i jej wykonawcy"
wysyłamy pocztą

3 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 75 zł lub więcej!

PŁYTY I KSIĄŻKI
Mały Kolberg Niezbędnik
+ CD "Spod Niebieskiej Góry II"
wysyłamy pocztą

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 75 zł lub więcej!

PŁYTY I KSIĄŻKI
Mały Kolberg Niezbędnik
+ CD "Gdzie się podział Kusy Janek" - Kaja i Janusz Prusinowscy
wysyłamy pocztą

5 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 75 zł lub więcej!

PŁYTY I KSIĄŻKI
Mały Kolberg Niezbędnik
+ CD "Zegar Bije" - Jacek Hałas
wysyłamy pocztą

0 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 80 zł lub więcej!

INSTRUMENTY
Niezbędnik + “Sowa” - gwizdek żywiecki
wysyłamy pocztą

0 Wspierających
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 80 zł lub więcej!

PRZEDMIOTY
Mały Kolberg Niezbędnik
+ Dinozaur (Maskotka) 50 cm od Fundacji Miasto Demeter
wysyłamy pocztą

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 80 zł lub więcej!

PRZEDMIOTY
Mały Kolberg Niezbędnik
+ Kolczyki od Papierovka
wysyłamy pocztą

0 Wspierających
Pozostało: 8 z 10

Nagroda za 80 zł lub więcej!

PŁYTY I KSIĄŻKI
Mały Kolberg Niezbędnik
+ Książka "Ilustrowana księga przysłów dla dzieci" - Wydawnictwo Albus
wysyłamy pocztą

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 80 zł lub więcej!

PRZEDMIOTY
Mały Kolberg Niezbędnik
+ Lekka torba bawełniana od Fundacji Miasto Demeter
wysyłamy pocztą

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 80 zł lub więcej!

PRZEDMIOTY
Mały Kolberg Niezbędnik
+ Torba lniana w maki od Fundacji Miasto Demeter
wysyłamy pocztą

1 Wspierający
Pozostało: 9 z 10

Nagroda za 100 zł lub więcej!

INSTRUMENTY
Niezbędnik + drewniana zabawka - Jan Puk, Witold Roy Zalewski
wysyłamy pocztą

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

PO PROSTU WSPARCIE
Jeśli chcesz nas wesprzeć nie wybierając prezentu.

1 Wspierający
Pozostało: 9 z 10

Nagroda za 100 zł lub więcej!

OKAZJA

SPECJALNY WARSZTAT PIEŚNI TOASTOWYCH

Warsztat za pół ceny!

Warsztat odbędzie się 29 maja 2017 r. o g. 19:00 w Ambasadzie Muzyki Tradycyjnej w Warszawie.
szczegóły: https://www.facebook.com/events/296234290831897/

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 120 zł lub więcej!

PUBLIKACJA
Pakiet prezentowy
3x Mały Kolberg Niezbędnik (książka + CD)
wysyłamy pocztą

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

PUBLIKACJA
Pakiet szkolny mały
3x Mały Kolberg Niezbędnik + wersja cyfrowa (książka + CD + pdf + mp3 + pendrive)
wysyłamy pocztą

0 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 150 zł lub więcej!

PRZEDMIOTY
Eko-mebelek z tektury (Półeczka na naszą serię publikacji)
+ Niezbędnik Małego Kolberga
Wysyłamy pocztą

0 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 150 zł lub więcej!

INSTRUMENTY
Nezbędnik + piszczałka żywiecka - Przemek Ficek
wysyłamy pocztą

0 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 150 zł lub więcej!

WARSZTAT - PROMOCYJNA CENA
Katarzyna Hełpa-Liszkowska - Zabawy i tańce z Wielkopolski dla nauczycieli

Warsztat odbędzie się we wrześniu w Poznaniu.

0 Wspierających
Pozostało: 15 z 15

Nagroda za 200 zł lub więcej!

WARSZTAT
Adam Świtała - Lifemusic - improwizacja muzyczna w pracy pedagoga

Warsztat odbędzie się we wrześniu w Warszawie lub Poznaniu.
Niezbędnik wysyłamy pocztą.

0 Wspierających
Pozostało: 19 z 20

Nagroda za 200 zł lub więcej!

WARSZTAT
Katarzyna Hełpa-Liszkowska - Zabawy i tańce z Wielkopolski dla nauczycieli

Warsztat odbędzie się we wrześniu w Poznaniu
Niezbędnik wysyłamy pocztą.

1 Wspierający
Pozostało: 15 z 15

Nagroda za 200 zł lub więcej!

WARSZTAT
Kaja Prusinowska - Kołysanki

Warsztat odbędzie się w Warszawie w terminie uzgodnionym z uczestnikami.
Niezbędnik wysyłamy pocztą.

0 Wspierających
Pozostało: 15 z 15

Nagroda za 200 zł lub więcej!

WARSZTAT
Biskupianki w podróży - Rękodzieło

Warsztat odbędzie się na Biskupiźnie lub w Poznaniu w terminie uzgodnionym z uczestnikami.
Niezbędnik wysyłamy pocztą.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 200 zł lub więcej!

PO PROSTU WSPARCIE
Jeśli chcesz nas wesprzeć nie wybierając prezentu.

0 Wspierających
Pozostało: 17 z 20

Nagroda za 200 zł lub więcej!

WARSZTAT
Jacek Hałas - Alternatywne metody pracy z dziećmi z wykorzystaniem muzyki i tańców ludowych

Warsztat odbędzie się 15 września w Poznaniu.
Niezbędnik wysyłamy pocztą.

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 250 zł lub więcej!

PUBLIKACJA
Pakiet szkolny duży
6x Mały Kolberg Niezbędnik + wersja cyfrowa (książka + CD + pdf + mp3 + pendrive)

0 Wspierających
Pozostało: 4 z 4

Nagroda za 300 zł lub więcej!

WARSZTAT
Anna Zalewska-Powalisz - Indywidualne lekcje pracy z głosem

4 x 45 minut w terminach uzgodnionych z prowadzącą.
Niezbędnik wysyłamy pocztą.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 300 zł lub więcej!

PO PROSTU WSPARCIE
Jeśli chcesz nas wesprzeć nie wybierając prezentu.

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 500 zł lub więcej!

PRZEDMIOTY
Oprawiony oryginalny obraz Kaji Prusinowskiej.
+ Niezbędnik

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 500 zł lub więcej!

PO PROSTU WSPARCIE
Jeśli chcesz nas wesprzeć nie wybierając prezentu - możesz się jednak spodziewać nieoczekiwanego wyrazu wdzięczności!

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1200 zł lub więcej!

PUBLIKACJA
Pakiet partnerski
100x Mały Kolberg Niezbędnik (książka + CD) z prawem do dystrybucji

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 1500 zł lub więcej!

REKLAMODAWCA
Damy Ci możliwość zamieszczenia swojej reklamy wewnątrz książki i wyróżnimy Twoje logo na okładce.

1 Wspierający

O projektodawcy

Mały Kolberg

Mały Kolberg

Warszawa, Polska

Projekt Mały Kolberg powstał z potrzeby umożliwienia małym dzieciom kontaktu z żywą tradycją w muzyce, śpiewie i tańcu oraz uwrażliwianie na przekazy babć i dziadków.

W ramach projektu prowadzimy szkolenia dla animatorów w społecznościach lokalnych. Pokazujemy jak korzystać z lokalnych tradycji, muzyki, śpiewu i tańca. Chcemy aby dzieci poznawały tradycję i zwyczaje swojego otoczenia, zachwyciły się nimi i znalazły w nich inspirację dla własnych pomysłów i działań.

Projekt Mały Kolberg powstał w 2014 r. w ramach działań związanych z obchodami Roku Oskara Kolberga. Zainicjowany został przez Instytut Muzyki i Tańca oraz Fundację Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego, która kontynuuje projekt przy wsparciu wielu partnerów.
Wydawcą publikacji oraz organizatorem niniejszej zbiórki jest Stowarzyszenie Orliczko.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: