Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Volodymyr Vorobiov

Volodymyr Vorobiov

Czempiń, Polska

Od trzech lat mieszkam w Polsce. Przyjechałem na jakiś czas i zostałem na zawsze (mam nadzieję:)) Po prostu zakochałem się... w kraju, w ludziach i kulturze...
Próbuje swoich sił w różnych dziedzinach sztuki, rysunek, rzeźba, wokal, performance, rękodzieło, teatr. Teatr - to mój zawód i moja pasja! Właśnie dlatego pragnę podzielić się radością spotkania ze sztuką teatralną z najmłodszymi mieszkańcami Czempinia i gminy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4071 PLN z 4000 PLN

18 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.07.2016.

Małe Mi w małym Czempiniu

O projekcie

CZEGO CHCEMY:

Pragniemy zapoznać dzieci z Czempinia i okolic w wieku od 0 do 100 lat ze sztuką teatralną, dodać barw wakacjom, nauczyć się czegoś nowego i mile spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. Na warsztatach teatralnych spróbujemy udowodnić że każdy potrafi tworzyć teatr, że to jest fajne, miłe, zabawne i proste. Na zakończenie imprezy dwie czarodziejki z Wędrownego Teatru Lalek  Małe Mi opowiedzą nam ciekawe historie z dzieciństwa Julka Tuwima.

 

Reasumując: pragniemy zarazić Was wirusem teatru...

UWAGA!

Teatr - to choroba nieuleczalna!!! ;)

 DLA KOGO:

Dla każdego bez wyjątku, bo w każdym z nas jest dziecka świat.Zarówno dla tego małego jak  i dużego, tego co lubi teatr i który nawet nie wie co to jest.

Liczymy na to, że przyjdziecie całą rodziną, dla każdego przewidziano atrakcje: balony, gigantyczne bańki mydlane, warsztaty teatralne, warsztaty kuglarskie, gry i zabawy plenerowe, no i oczywiście - spektakl.

KIM JESTEŚMY:

Jet nas na razie trzech:

- Volodymyr Vorobiov - zawodowy wolontariusz i od niedawna mieszkaniec Czempinia. Jestem zakochany w tearze i pragnę dzielić się swoją pasją z innymi. Stąd pomysł na taki wakacyjny projekt dla dzieci i ich rodziców. Od zawsze angażowałem się w projekty społeczne jako wolontariusz, a teraz myślę że nadszedł czas, żeby spróbować swoich sił i zrealizować własny projekt.

- Anna Yonan - matka dwu i pół letniej córeczki, od urodzenia mieszka w Czempiniu. Jako pierwsza dowiedziała się o moich planach i powiedziała : "Zróbmy to". W projekcie odpowiada za kontakt ze społecznością i promocję.

 

Agata Urbańska-Krasowska - moja dobra przyjaciółka, wspiera nas merytorycznie na odległość, jest moim mentorem i przewodnikiem na portalu PolakPotrafi. Agata, również zrealizowała 2 lata temu swój projekt Kultura w Szczerym Polu korzystając z portalu.

 ... No i oczewiście - WĘDROWNY TEATR LALEK MAŁE MI

 Małe Mi to profesjonalny, autorski teatr lalek, uważny i otwarty na potrzeby młodych widzów i ich opiekunów.

Przemawia środkami o wysokiej kulturze - nie infantylizując treści ani formy.  

 

...teatr, którego można dotknąć, z którym można się bawić i od którego można dużo się nauczyć.

 

 

Więcej można zobaczyć tutaj:

https://www.facebook.com/TeatrMaleMi/timeline

https://www.facebook.com/TUWIM-JULEK-PARA-buch-FRAZY-w-ruch-197090943783784/?fref=ts

 

Mamy taki pomysł, mamy pragnienie jego realizacji, ale nie damy rady bez Waszego wsparcia i Waszej pomocy. Potrzebujemy 4000 złotych. 

NA CO WYDAMY:

- występ teatru;

- materiały do warsztatów;

- balony, bańki mydlane, upominki dla uczestników warsztatów;

- poduchy i karimaty dla widzów;

- nagłośnienie, prąd.

  NAGRODY:

W podziękowaniu za wsparcie mogę zaoferować dozgonną wdzięczność i upominki materialne. Jeszcze jedną moją pasją jest szydełkowanie, więc upominki będą z wełny lub filcu. Trzeba też uwzględnić, że zrobienie czegoś na szydełku wymaga czasu oraz to, że nie jest to produkcja masowa (dopasuję każdy prezent indywidualnie: kolor, rozmiar, materiał...). Ale mogę zapełnić że do jesieni każdy wspierający dostanie wybraną przez siebie nagrodę. Przykładowe zdjęcia nagród ukażą się w krótce w aktualnościach.

Poniżej przykładowa nagroda za wsparcie (czapka i szalik, ja nie jestem w komplecie:)):

i jeszcze taka ozdoba:

i taka branzoletka:

KONTAKT

Jeśli masz pytania czy wątpliwości w każdej chwili można do mnie npisać na Facebook - Volodymyr Vorobiov, lub zadzwonić 530757173

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.07.2016 21:09