Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

kaskaaka

kaskaaka

Warszawa

Katarzyna Kołodziejczak -
jestem absolwentką Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku i stypendystką Latvijas Kulturas Akademija w Rydze. Moją pasją jest kultura francuska a zwłaszcza twórczość Borisa Viana. Obecnie działam niezależnie, prowadzę warsztaty i szukam miejsca na teatralnej mapie Warszawy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8012 PLN z 8000 PLN

62 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.04.2015.

Mała śmierć - spektakl muzyczny

Wsparcie Pana Marka Puszczewicza

Dodano 05.03.2015, godz. 10:35

"Jestem pewien, że spektakl „Mała śmierć”, który miałem okazję oglądać w wersji elektronicznej, na żywo zrobi na mnie jeszcze większe wrażenie.
Mam nadzieję, iż to przedstawienie będzie pierwszym polskim krokiem w dzieło teatralne Borisa Viana, który pozostawił nam kilka interesujących tekstów scenicznych.
Do tej pory, o ile wiem, jedyne niewielki teatr w Elblągu pod koniec lat osiemdziesiątych pokusił się o wystawienie sztuki „Podwieczorek generałów”.
Teraz prężny teatr z Białegostoku ma szansę zawojować Warszawę. A w przyszłości może Paryż? Czego im serdecznie życzę!" Tę wiadomość otrzymaliśmy od Pana Marka Puszczewicza - autora polskiego tłumaczenia Viana. Co Wy na to?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.04.2015 09:09