Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mariusz Jakóbowski

Mariusz Jakóbowski

Radom

Witam, nazywam się Mariusz Jakóbowski, mam 28 lat, jestem żonaty i mam troje dzieci, mieszkam w Radomiu. Odkąd pamiętam marzyłem o tym, aby mieszkać w domu z ogrodem, gdzie będę mógł uprawiać warzywa, owoce i... hodować pszczoły, aby mieć miód dla rodziny i przyjaciół. Postanowiłem, że w tym roku założę małą pasiekę i tym samym zacznę spełniać swoje marzenia... zaczynam od pasieki, a na budowę domu dla rodziny przyjdzie jeszcze czas.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2310 PLN z 1800 PLN

25 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

128%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.05.2014.

Pszczela Manufaktura - Mała Pasieka

RSS

Pszczoły już są w pasiece :) Dodano 05.07.2014, godz. 20:35

Witam, pszczółki już są w pasiece, marzenie stało się rzeczywistością! Zdjęcia i film z tego wydarzenia do obejrzenia w tym wpisie - http://pszczelamanufaktura.pl/2014/07/05/pszczoly-juz-mnie/.

Od następnego tygodnia zaczynam wysyłkę świec, które były jedną z nagród dla wspaniałych wspierających :). Proszę osoby które jeszcze nie przekazały mi adresu na który ma wysłać te i inne nagrody o wiadomość.

Dynamiczny rozwój sytuacji nie pozwolił mi do tej pory ozdobić korpusów, w budowie są kolejne 2 ule i myślę za w przeciągu 2 tygodni uda mi się to zrobić. Jak wszystko będzie gotowe poinformuje Was o tym w kolejnej aktualności.

Dziękuje bardzo i pozdrawiam.

Dodano: 06.07.2014, 23:13
  Sebastian Nowak
Sebastian Nowak
Cieszę się, że się udało...dalszych radości i mało użądleń życzę;)
Dodano: 05.07.2014, 20:59
  Wanda Wasowska
Wanda Wasowska
Gratulacje :)

Pasieczysko dla pszczółek gotowe Dodano 28.05.2014, godz. 12:35

Czas zbiórki na projekt na PolakPotrafi.pl dobiega końca, a dla mnie zaczyna się czas pracy nad powstaniem pasieki.

Wczoraj przygotowałem pasieczysko pod ule dla pszczółek, zdjęcia pasieczyska możecie zobaczyć tu - http://pszczelamanufaktura.pl/2014/05/28/moje-pasieczysko-pierwszy/

Na pasieczysku jest już ustawiony pierwszy ul - podarunek od fundacji Cohabitat :)

W sąsiedztwie pasieczyska jest jeszcze dużo miejsca na kolejne ule więc cały czas zachęcam do wpłacania pieniążków na projekt pszczelej manufaktury :).

Każda kolejna złotówka jest dla mnie ważna bo to szansa na kolejne rodziny pszczele i narzędzia niezbędne w pasiece na przykład na miodarkę, która służy do wirowana pysznego miodu z plastrów.

Dziękuje i pozdrawiam Mariusz.


Zaczynam działać! Dodano 21.05.2014, godz. 10:30

Witam, dzięki waszemu wsparciu zaczynam realizować swoje marzenie :). Zamówiłem już, w tartaku, drewno na ule... ale co ważniejsze udało mi się zamówić, tak na dobry początek, dwa odkłady pszczele!

Oczywiście to jak buduje ule opisze na swojej stronie - http://pszczelamanufaktura.pl/. Pszczółki, jak już u mnie będą, też będą miały sesje fotograficzną :).

Za kilka dni ruszam z opisywaniem mojej przygody z pszczołami - na początek opisze swoje przygotowania do zajmowania się tymi zwierzątkami. Następnie na bieżąco będę informował o tym co u mnie w małej \"pszczelej manufakturze\" piszczy... albo raczej bzyczy :)

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do dalszego wspierania projektu Mariusz :)


Dziękuje udało się! Dodano 11.05.2014, godz. 20:51

Z całego serca dziękuje wszystkim za okazane wsparcie :). Bardzo ale to bardzo się cieszę że dzięki WAM uda mi się zrealizować swój projekt :). Dziękuje za każdą złotówkę od WAS, dzięki WAM KOCHANI i waszym pieniążkom mogę powiedzieć, a raczej wykrzyczeć z radością, że marzenia się spełniają!

Dziękuje ekipie PolakPotrafi.pl za możliwość zamieszczenia projektu i wsparcie w trakcie przygotowania - wspaniali ludzie wspaniała sprawa!

Dziękuje fundacji Cohabitat ( www.cohabitat.net ) i Grzegorzowi za zaproszenie na warsztaty \"Sami zakładamy pasiekę - weekend pszczelarski\". Jeżeli jesteście zainteresowani pszczelarstwem to więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie tu - https://www.facebook.com/events/601647486565774/?ref=5

Zapraszam do dalszego wspierania projektu! więcej pieniążków to więcej uli, więcej pszczół i więcej miodu na nagrody:)

Jeszcze raz dziękuje, pozdrawiam i życzę każdemu wszystkiego co najlepsza, spełnienia marzeń, szczęścia w życiu i zdrowia! Mariusz.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.05.2014 18:06