Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bolesław Sitek

Bolesław Sitek

Warszawa

Członek Rycerskiej Kadry Polski. Na swoim koncie mam m. in. Wicemistrzostwo w 16vs16 (2014), Mistrzostwo Świata 16vs16 (2015), Mistrzostwo Polski w 5vs5 Grunwald 2015, Wicemistrzostwo Ligii Walk Rycerskich w broni drzewcowej. Koordynuję wyjazd Kadry do Portugalii. Będę reprezentować kraj w konkurencji indywidualnej: pojedynki na broń drzewcową. Poza rekonstrukcją studiuję w Warszawie, gdzie się urodziłem i wychowałem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

27 PLN z 800 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.02.2013.

Makieta Osgiliath

O projekcie

Jestem graczem w system bitewny LotR od ponad 5 lat. Zawsze lubiłem robić makiety, jednak brak funduszy i odpowiednich narzędzi przycinał mi skrzydła. Wiem jednak, że przy odpowiednich środkach jestem w stanie zrobić unikalną makietę, która pozwoli cieszyć się przez długi czas nie tylko mi, ale również wielu graczom w mojej okolicy. 

Mam zamiar zrobić makietę zrujnowanego przez wojnę miasta Osgiliath, znanego chociażby z filmów "Władca Pierścieni". Całość złożona z modułów o wielkości 40x 40 (w celu lepszego transportu i magazynowania) będzie stanowiła tzw 'stół bitewny' o wymiarach 120x120 cm.

 

Dlaczego warto pomóc? Czy kiedykolwiek chciałeś przyczynić się do powstania dzieła jakiegoś artysty? Czy kiedykolwiek, widzac gotowe dzieło chciałeś powiedzieć 'tak, to powstało dzięki mojej pomocy'? Teraz masz unikalna szansę by to zrobić! Każda Twoja złotówka nie pójdzie na marne. (Na samym końcu projektu zamieściłem kilka zdjęć swoich wcześniejszych prac, by potwierdzić własne słowa)

 

Do zrealizowania mojego projektu potrzebuję wielu materiałów:

  • plyta pilśniowa,
  • płyta piankowa(styrodur),
  • farby akrylowe,
  • żywica epoksydowa,
  • kleje,
  • kartony,
  • itd

oraz kilku narzędzi, gdyż na moim daleko nie zajadę (koniecznie wycinarka do styropianu, nowe nożyki i pędzle, reszta jak się popsuje to dokupię)

Prawdopodobny czas realizacji to ok 3-4 miesiace, po tym czasie mam nadzieję będę w stanie zaprezentować wam gotowe dzieło.

 

Tutaj projekt całej makiety, która zamierzam zrobic (z góry przepraszam za jakość, ale skanera nigdzie w pobliżu nie mam)

 

Na koniec kilka makiet, które wykonałem wcześniej (prezentowane tutaj sa dziełami sprzed ok pół roku)

,

 

,

,

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.02.2013 00:12