Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

boardmage

boardmage

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

5521 PLN z 25000 PLN

51 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.05.2020.

Mag Planszowy walczy!

O projekcie

Jeśli jesteście planszówkowymi lub karcianymi zapaleńcami mieszkającymi we Wrocławiu, to pewnie kojarzycie Maga Planszowego - sklep z grami planszowymi, karcianymi, fabularnymi i figurkowymi z dużym bannerem "Świat Gier" przy Szewskiej 31, niedaleko rynku :D Działamy tu od prawie 5 lat, a samo miejsce ma znacznie dłuższą planszówkową historię ;)

Mag Planszowy to nie kolejna "sieciówka", lecz miejsce prowadzone z pasją - nie tylko sklep i wypożyczalnia, ale też przestrzeń, w której gracze mogą spotykać się i spędzać czas. Prawie 200 gier z naszego asortymentu to egzemplarze, które udostępniamy do bezpłatnego użytkowania na miejscu. W naszej sali turniejowej zazwyczaj codziennie organizowaliśmy masę wydarzeń związanych z grami karcianymi (Magic: The Gathering, Yugioh TCG, Keyforge, etc.), figurkowymi (X-wing) i planszowymi  - spotkania, turnieje, nauki gry.


Typowy turniej

Czas przeszły: organizowaliśmy, bo przez obecną sytuację i restrykcje związane z pandemią wirusa COVID-19 od ponad 2 miesięcy nasza sala jest zamknięta i świeci pustkami. Dla Waszego bezpieczeństwa nie organizujemy żadnych wydarzeń, nie wypożyczamy gier oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom - zaczęliśmy bezpłatnie dostarczać gry do Waszych drzwi i nie szczędziliśmy zniżek i rabatów. Niestety wszystko to w połączeniu z mniejszą liczbą odwiedzin naszego sklepu znacząco pogorszyło naszą sytuację. Mag cały czas walczy, ale potrzebuje Waszej pomocy!

Akcja dostawy gier do domu

Pusta Sala

Nie prosimy jednak o darowizny, a proponujemy Wam kilka fajnych możliwości wsparcia Maga. Praktycznie każdą wpłatę zamienimy w bon, który możecie wykorzystać sami lub obdarować nim bliską osobę. Bony zapakowane są w koperty z logo sklepu z karteczką na ewentualne życzenia. W większości opcji otrzymacie też dodatkowo możliwość wypożyczenia bezpłatnie jednej gry z naszej wypożyczalni oraz kupon rabatowy -15%, który możecie wykorzystać przy realizacji bonu lub oddzielnie. Dla fanów gier karcianych mamy też specjalne wejściówki na turnieje również z rabatem na boostery i bonusową paczką kart.

Obecne bony 

Wszystkie bony, kupony lub vouchery są ważne od momentu ich otrzymania  do końca 2020 roku, zniżki obowiązują od sugerowanych cen produktu i nie łączą się z innymi rabatami i promocjami. Otrzymacie je od nas zaraz po zakończeniu zbiórki, czyli na początku czerwca. Wypożyczeń gier będzie mogli dokonać po wznowieniu działania wypożyczalni.

Wszelkie przysługujące Wam nagrody za wsparcie będziecie mogli odebrać stacjonarnie u nas w sklepie lub wybrać opcję darmowej dostawy na terenie Wrocławia. Istnieje również możliwość wysyłki po wcześniejszym kontakcie z nami.

Jeśli jesteśmy Waszym ulubionym sklepem z grami w mieście - liczymy na Wasze wsparcie! Również nie możemy się doczekać powrotu do normalności, gwary towarzyszącej rozgrywkom i całych godzin spędzonych z Wami na rozmowach o grach i kartach :D

W razie pytań lub wątpliwości piszcie na naszego Messengera! lub na boardmage@gmail.com

Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że jesteście zdrowi,

Przemek i załoga Maga Planszowego

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.05.2020 22:10