Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maciej Kasprzak

Maciej Kasprzak

Rawicz, Polen

Maciej Kasprzak to jeden z najzdolniejszych polskich kierowców wyścigowych młodego pokolenia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8 PLN z 20000 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.11.2018.

MACIEJ W DRODZE DO F1

O projekcie

POZNAJ MAĆKA KASPRZAKA I JEGO HISTORIĘ!

 

 

Cześć, jest mi bardzo miło, że trafiłeś na moją stronę! Pozwól, że się przedstawię - nazywam się Maciej Kasprzak i co tu ukrywać... mam świra na punkcie wszystkiego co ma silnik i koła. W moim życiu wszystko kręci się wokół czterech kółek. Motosport jest od wielu lat moją największą pasją. Od czwartego roku życia ścigam się quadami, gokartami i od niedawna samochodami w Niemczech. W sezonie 2019 chciałbym przesiąść się z samochodu do bolidów jednomiejscowych i właśnie z tym jest związana moja zbiórka na którą trafiłeś!

 

 

 

 

CO JEST NAJWAŻNIEJSZYM CELEM PROJEKTU MACIEJ W DRODZE DO F1?

 

Fundamentem projektu i jego najważniejszym celem są testy i ostatecznie start w ADAC Formule 4. Podczas testów zasiądę za sterami bolidu teamu Mücke Motorsport w którym ścigali się m.in. przyśli kierowcy Formuły 1 Christian Klien, Pascal Wehrlein, Markus Winkelhock, Sébastian Buemi, Sebastian Vettel i Robert Kubica. Testy planowane są na  koniec lutego 2019 roku.

 

ADAC Formuła 4 to niemiecka seria wyścigowa, która jest kuźnią młodych talentów i pierwszym krokiem w kierunku wymarzonej przez wielu kierowców Formuły 1. W zawodach startuje obecnie 30 zawodników z 16 państw. Jeżeli uda mi się zebrać potrebną kwotę i wszystko pójdzie zgodnie z planem, będę miał zaszczyt reprezentowań Polskę w 2019 roku w tej elitarnej serii.

 

Formuła 4 to ciężkie zadanie z punktu widzenia przygotowania treningowego, ale również logistycznego i finansowego. Mocno wierzę, że z waszą pomocą jestem w stanie spełnić marzenie o startach w bolidach jednomiejscowych. Dlatego postanowiłem odpowiedzieć na pytanie...

 

 

JAK PRZEKUĆ MARZENIA W RZECZYWISTOŚĆ?

 

 

Za sukcesami sportowców stoją ludzie, którzy w nich wierzą. To wszystko dzięki wam - jesteście bohaterami tego projektu, wspieracie mnie w realizacji celów, których nie widać podczas samego startu. Dzięki wam mam dodatkowy cel - wywołanie dumy w waszych sercach. Jeżeli zbiórka pieniędzy skończy się powodzeniem, gwarantuje wam, że będę najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem, mogąc reprezentować wszystkie osoby, które przyczyniły się do mojego sukcesu!

 

 

 

 NA CO PRZEZNACZĘ OTRZYMANE PIENIĄDZE?

 

 

Otrzymane pieniądze przeznaczę na:

 

• serwis bolidu 

• transport ekipy i bolidu na tor

• testy w symulatorze

• opłata dla serwisu PolakPotrafi.pl

 

 

 

 

To była prawdziwa przyjemność przedstawić Ci mój projekt. Mam nadzieję, że zainteresowałem Cię moją osobą i akcją MACIEJ W DRODZE DO F1. Będę niezmiernie wdzięczny za każdą formę pomocy, nawet jeśli zdecydujesz się na udostępnienie mojej akcji na Facebooku - każda osoba się liczy ;)

 

Każda złotówka ponad minimalną kwotę zbiórki będzie przeznaczona na przygotowywania do sezonu 2019. Wierzę, że projekt się uda! Liczę na Wasze wsparcie!

 

Nagrody takie jak zdjęcia i autografy będę wysyłał w ciągu tygodnia od zakończenia projektu.

 

 

 

 

 

 

 JAK WESPRZĆ PROJEKT? BARDZO PROSTO!

 

 

 

 

DZIĘKI I DO ZOBACZENIA NA TORZE!

 

 

 

 

 

Kontakt:

 

Mail: kasprzakracing@gmail.com

 

Facebook: nowości dotyczące projektu znajdziesz na -> https://m.facebook.com/kasprzakofficial/

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.11.2018 22:10