Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Adam Mańkowski

Adam Mańkowski

Gdańsk, Polska

:)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13050 PLN z 12000 PLN

132 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.03.2018.

Łyżwa Zwycięstwa

O projekcie

 

 

“Łyżwa Zwycięstwa” , czyli projekt tworzony przez dziewczyny, które chcą spełniać marzenia! Pragniemy uzbierać 12 000 zł na marcowy wyjazd na Mistrzostwa Świata w Zagrzebiu! Pomożesz spełnić nasze sportowe marzenie?

 

 

 

 

 

 

W ciągu miesiąca pragniemy uzbierać 12 000 złotych. Wszystkie pieniądze zebrane z tej akcji zostaną przeznaczone na wyjazd do Chorwacji na Mistrzostwa Świata. 

 

 

 

 

 

Sport to wspaniały pomysł na spędzanie wolnego czasu. Pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, wzbudza wiele emocji, jak również uczy samodyscypliny. Warto też dodać, że łączy ludzi. Pasja do łyżwiarstwa synchronicznego połączyła zupełnie różne osobowości w jednej drużynie. Czy poznaliście już nasze cudowne bohaterki? Ala, Ewa, Zosia, Ania i Tosia kochają spędzać czas trenując razem. Każda z nich inaczej rozpoczęła swoją przygodę z łyżwiarstwem, ale dziś tworząc niezwykle zgraną grupę mają wspólny cel - dać z siebie wszystko na Mistrzostwach Świata. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pierwsza z dziewczyn - Ala - miała dużo wolnego czasu. Jest niezwykle ambitna i postanowiła zająć się czymś na poważnie. Przeglądając facebooka natrafiła na nasz fanpage. Tak właśnie znalazła się w naszej drużynie i poznała kolejną bohaterkę. 

 

 

 

 

Ewa jest największą fanką hokeja jaką kiedykolwiek poznacie. Była na każdym meczu swojej ukochanej drużyny. Kiedyś w przerwie widziała występ łyżwiarek i zapragnęła jeździć tak jak one. Z grupy początkującej szybko trafiła do nas.

 

 

 

 

Historia Tosi jest zupełnie inna. Od małego jeździła w parach tanecznych, lecz jej partner złapał kontuzję, co przekreśliło dalszą karierę Tosi w tej dyscyplinie. Po paru latach usłyszała o naborze do drużyny synchronicznej i teraz jest prawdziwą gwiazdką w naszym teamie. 

 

 

 

 

Ania była bardzo nieśmiała i nie do końca wierzyła w swoje możliwości. Kiedyś na ślizgawce spotkała jedną z zawodniczek naszej drużyny i bardzo spodobało jej się, jak jeździła. Ania zapisała się do szkółki z myślą, że kiedyś też będzie się tak ślicznie poruszać na lodzie. Trenerka szybko zauważyła jej potencjał i dzisiaj Ania jest już łyżwiarką w grupie Junior. 

 

 

 

 

Ostatnia z bohaterek - Zosia - miała przyjaciółkę, która jeździła w synchronie. Po pewnym czasie uległa jej namowom i również dołączyła do naszej drużyny. Zosia to zawsze uśmiechnięta osoba, która wprowadza mnóstwo pozytywnej energii. 
Wszystkie dziewczyny ciężko pracowały, by w tym roku móc spełnić swoje największe marzenie, którym są Mistrzostwa Świata w Chorwacji. 

 

 

 Ten wyjazd pozwoli na nowo odkryć tak piękną i widowiskową dyscyplinę jaką jest łyżwiarstwo synchroniczne. Każdy układ na lodzie przedstawia historię, która ma zainteresować i wciągnąć widza. Jest to pewnego rodzaju przedstawienie, w którym pojedynczy gest, ruch głową, a przede wszystkim wspólna jazda muszą być zsynchronizowane, równe, identyczne, co przy 16 osobach na tafli nie jest wcale takie proste. Chcemy by ta dyscyplina została doceniona nie tylko w kraju, ale także na całym świecie, dlatego też z niecierpliwością czekamy na decyzję MKOl-u odnośnie włączenia w szereg sportów olimpijskich łyżwiarstwa synchronicznego. 

Jeżeli zechcecie nam pomóc, mamy Wam do zaoferowania wiele interesujących cegiełek. Z pewnością któraś z nich przypadnie Wam do gustu. Bo przecież kto by nie chciał poznać naszych bohaterek osobiście przy kawie i ciastku? A indywidualna lekcja z jedną z trenerek nie brzmi kusząco? Najdroższe z naszych cegiełek to przede wszystkim niezapomniane przeżycia. Weekend w Gdańsku w towarzystwie naszej drużyny a nawet cały tydzień w Zagrzebiu razem z nami na Mistrzostwach Świata! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CO JEŻELI UZBIERAMY WIĘCEJ NIŻ 12 000 ZŁOTYCH? 


Liczymy na to, że ta kwota to tylko dolna granica, którą trzeba przekroczyć, żeby osiągać szczyty. Jeżeli zebrana pieniądze pokryją wszystkie koszty związane z wyjazdem to pragniemy je przeznaczyć na stroje oraz sprzęt sportowy dla nas i młodszych roczników w naszym klubie. Pochwalimy się wszystkim darczyńcom w ramach wiadomości prywatnej oraz na naszych social mediach - facebooku i instagramie.

 

 

 

 

 


Jako drużyna Ice Fire Junior przecieramy szlaki naszym młodszym koleżankom. Choć każda z nas jest inna, posiada różne talenty i inne upodobania to łączy nas pasja, która właśnie dzięki Wam będzie się mogła dalej rozwijać, a w przyszłości być może zaowocuje krążkiem olimpijskim. Liczymy na Waszą pomoc! 

 

 

 

 

 

 

 

 


Łyżwa Zwycięstwa! Wspólnie na 100% nam się uda!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.03.2018 22:10