Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Lis

Łukasz Lis

Lublin, Polska

Jestem zawodnikiem oraz trenerem triathlonu, magistrem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Prowadzę klub triathlonowy TRICLUB (www.triclub.pl), oraz jestem czynnym zawodnikiem tzw. Age Grouperem. Na co dzień poza własnymi treningami pomagam innym triathlonistom stać się lepszymi i szybszymi zawodnikami. Ze sportem jestem związany od zawsze. Od 5 roku życia umiem unosić się na wodzie, a obecnie wychodzi mi to całkiem nieźle ;) Trenowałem pływanie oraz pięciobój nowoczesny. Posiadam tytuł trenera z: Pływania, Kulturystyki i Szermierki oraz tytuł instruktora z: Akrobatyki Sportowej, Windsurfingu i Snowboardu. Sport to moja pasja, praca i życie :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12536 PLN z 11500 PLN

86 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.08.2016.

TRIATHLON Mistrzostwa Świata 2016

O projekcie

CEL PROJEKTU:

Projektem jest mój wyjazd na Mistrzostwa Świata w triathlonie, które odbędą się w Queensland, Sunshine Coast w Australii we wrześniu 2016 (04.09.2016). Celem sportowym jest nie tylko udział w zawodach, ale również wywalczenie jak najlepszej lokaty (miejsca na podium w kategorii wiekowej). 

O PROJEKCIE:

Triathlon to wymagającą dyscyplina sportu. Jest połączeniem trzech konkurencji, w których skład wchodzą: pływanie w akwenie otwartym, jazda na rowerze oraz bieg. Dystans, na którym wywalczyłem kwalifikację na Mistrzostwa Świata, to 70.3 lub 1/2IM czyli: 1,9km pływania, 90km jazdy na rowerze oraz 21,1km biegu. Mój najlepszy czas na tym dystansie to 4 godziny i 9 minut. Kwalifikację na zawody rangi Mistrzowskiej można wywalczyć jedynie na zawodach serii Ironman, zdobywając miejsce w ścisłej czołówce (w mojej kategorii wiekowej były tylko 3 pierwsze miejsca promujące do udziału w Mistrzostwach Świata). Kwalifikację na upragnione zawody w Australii udało mi się wywalczyć dwukrotnie, na zawodach serii IRONMAN 70.3 w Gdyni i Budapeszcie. Do zrealizowania celu brakuje mi funduszy na przelot i pobyt w Australii, wraz z aklimatyzacją. Stąd moja ogromna prośba do Was! Wesprzyjcie mnie! Każda wpłacona Wasza cegiełka przybliża mnie do celu!

O MNIE:

Jestem zawodnikiem oraz trenerem triathlonu, magistrem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Prowadzę klub triathlonowy TRICLUB (www.triclub.pl), oraz jestem czynnym zawodnikiem, tzw. Age Grouperem. Na co dzień poza własnymi treningami pomagam innym triathlonistom stać się lepszymi i szybszymi zawodnikami. Ze sportem jestem związany od zawsze. Od 5 roku życia umiem unosić się na wodzie, a obecnie wychodzi mi to całkiem nieźle ;) Trenowałem pływanie oraz pięciobój nowoczesny. Posiadam tytuł trenera z: Pływania, Kulturystyki i Szermierki oraz tytuł instruktora z: Akrobatyki Sportowej, Windsurfingu i Snowboardu.

Osiągnięcia sportowe w triathlonie w 2016 roku:

-          3 miejsce open w Triathlon Olsztyn, dystans Olimpijski
-          1 miejsce open w Białka Triathlon, dystans 1/4IM
-          1 miejsce open w Triathlon Lipiany, dystans Olimpijski

Osiągnięcia sportowe w triathlonie w 2015 roku:

-          3 miejsce open w Triathlon Olsztyn, dystans Olimpijski
-          1 miejsce open w Białka Triathlon, dystans Sprint
-          1 miejsce open w Białka Triathlon, dystans 1/4IM
-          1 miejsce w kategorii wiekowej w Triathlon Sieraków, dystans 1/4IM
-          1 miejsce open w Żelazny Bieg, dystans Sprint
-          2 miejsce open w Triathlon Kołobrzeg, dystans Olimpijski
-          3 miejsce w kategorii wiekowej w Susz Triathlon, dystans 1/2IM
-          2 miejsce w kategorii wiekowej w Challenge Poznań, dystans Olimpijski
-          3 miejsce w kategorii wiekowej w Ironman 70.3 Gdynia, dystans 1/2IM
-          3 miejsce w kategorii wiekowej w 70.3 Budapeszt, dystans 1/2IM
-          1 miejsce open w Triathlon Kraśnik, dystans Olimpijski
-          2 miejsce w kategorii wiekowej w Zaporowy Triathlon, dystans Olimpijski


BUDŻET PROJEKTU:

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na koszty związane z wyjazdem na zawody oraz z bezpośrednimi przygotowaniami do zawodów. 

Podstawa:
Bilet lotniczy, transport roweru i bagażu to koszt ok. 6500zł 
Pobyt 14dni to koszt ok. 5000zł 

Jak zbiorę więcej, to wystarczy dodatkowo na:
Transport i przejazdy w Australii (hotel, lotnisko, zawody, treningi) ok.1500zł
Ubezpieczenie na cały pobyt ok. 500zł
Dodatkowe dni aklimatyzacji w Australii ok.1500zł
Strój reprezentacyjny na zawody ok. 900zł
Lekcje surfingu ;)

Cały projekt to dużo wyższe koszty oraz godziny spędzone na treningach. Ale to już za mną, teraz PROSZĘ Was o tę finalną część oraz dodatkową górkę, dzięki której blisko rok przygotowań będzie miał swój udany koniec w Australii.


DLACZEGO POLAK POTRAFI:
 

Dlaczego wybrałem www.polakpotrafi.pl? Sprawa jest prosta. Potrzebuję pomocy w sfinansowaniu mojego marzenia i celu, którym jest walka na Mistrzostwach Świata w Triathlonie. Bez zewnętrznego wsparcia ten wyjazd nie jest możliwy. Crowdfunding daje taką możliwość i dlatego tu jestem. Mam nadzieję, że dołączysz do grona osób, które pomogą mi w zrealizowaniu tego planu. W zamian przygotowałem naprawdę super nagrody! Dla mnie każda cegiełka jest ważna, dlatego też mocno postarałem się o to, aby Wasze wpłaty sowicie nagrodzić! Z nagrodami dla Was przyszły osoby i firmy, na które mogę zawsze liczyć! Jest to ogromna pomoc z ich strony i również dzięki nim ten projekt musi się udać! 

PARTNERZY:


NAGRODY:
 

Nagrody zostaną przesłane mailem lub pocztą, zaraz po udanym zakończeniu projektu. Vouchery będzie można zrealizować bezpośrednio u Partnerów projektu. 

A oto niektóre z nich: 

Voucher do SportsParku w Lublinie:

 

Voucher MyTaxi:

 

Voucher na konsultację ortopedyczną u dr M. Długosza w MediSport w Lublinie:

 

Voucher na zakupy (75zł lub 150zł) w sklepie stacjonarnym i internetowym w Sport GURU:

 

 

Voucher na badanie wydolnościowe o wartości 350zł w 4SportLab

 

Bidony TRICLUB ufundowane przez firmę NORDSON.  Bidony są już w produkcji więc na chwilę obecną jest tylko projekt.

Kubki, czekają na herbatę lub kawę ;) Jak go wybierzesz to napisz, który chcesz aby go przytrzymać przed innymi ;) (1xChlor i 1xRUN, 2xTRICLUB już poszły w świat)

 

 

 KONTAKT: 

lukasz@triclub.pl
http://triclub.pl/czytelnia/
https://www.facebook.com/triclubpl/
https://polakpotrafi.pl/projekt/lukasz-lis-triathlon 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.08.2016 22:10