Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Konto usunięte

Konto usunięte

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1428 PLN z 9000 PLN

33 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

15%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.09.2014.

Łukasz Juźko Quartet

O projekcie

Witajcie!

Nazywam się Łukasz Juźko. Jestem saksofonistą i kompozytorem. Po latach pracy z innymi muzykami i uczestniczeniu w wielu projektach, pozbierałem swoje kompozycje i stworzyłem kolejny swój projekt - Łukasz Juźko Quartet, do którego zaprosiłem grono wybitnych muzyków.

AKTUALNOŚCI

2014.09.08 Prace za kulisami trwają. Dziękuję za wsparcie... Zresztą zrobię to osobiście:

Rozpoczęliśmy starania o objęcie projektu patronatem Radia Gdańsk. Wiem już, że gościnne studio Radia Gdańsk przyjmie nas i pozwoli zrealizować materiał. Udało nam się również porozumieć z Igorem Budajem, który będzie realizował ten materiał. 

O PROJEKCIE

Zbiór autorskich kompozycji uzupełniłem o kilka standardów we współczesnych akustycznych brzmieniach. Jest to ukłon w stronę mocnego w wyrazie i rytmie jazzu nowojorskiego lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Teraz przyszedł czas na nagranie i wydanie płyty kwartetu. Dlatego zapraszam Was do udziału w tym projekcie i proszę o Waszą pomoc w realizacji mojego pomysłu. Oto zespół:

Muzyka musi być jakaś i o czymś. Moja muzyka jest o nadziei. Szczerość jest również istotna. Powołaniem człowieka, każdego człowieka jest zwyciężanie. Zwyciężanie przeciwności i przezwyciężanie problemów. Każdy ma w swoim sercu coś dla siebie, czym nie chce się dzielić ze światem i moja muzyka jest środkiem wyrazu tego, co noszę w sobie, co czuję i jak to czuję. Niech to ludzie nazywają tak jak chcą – to jest jazz. To jest to co kocham.

Zależy mi na tym, by nawiązać relację z odbiorcą. Gdy ja gram tę muzykę, to ona jest moja, ale gdy ty ją słyszysz jest już Twoja. To jest klucz do Twoich emocji i tego, co jest w Tobie, o czym tylko Ty wiesz. To może być coś innego niż ja miałem na myśli, gdy ją grałem.

O PROJEKCIE

Moim najważniejszym celem jest nagranie płyty kwartetu. Już za chwilę, we wrześniu, wejdziemy do studia w Trójmieście i stworzymy coś, co będzie wyjątkowe. Wierzę w to, bo pracuję z zawodowcami. O nich za chwilę.

NA CO WYDAMY PIENIĄDZE

- na studio i realizację 4000 PLN
- na mastering 3000 PLN
- na tłoczenie płyty 2000 PLN

Jeśli uda nam się uzyskać waszą życzliwość i większe wsparcie, wówczas zrobimy znacznie więcej...

O ZESPOLE

NAGRODY DLA MECENASÓW

Obok zamieściłem informację o nagrodach przewidzianych dla mecenasów mojego projektu. Jeśli macie inne pomysły - dajcie znać, a wezmę je pod uwagę.

KONTAKT

mail: kontakt@lukaszjuzko.pl

doglądacz projektu: Piotr Matla tel. 501774400

 

DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.09.2014 18:06