Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

LoveBox Polska

LoveBox Polska

Szczecin, Poland

Love Box to romantyczno/erotyczna paczka niespodzianka, której zadaniem jest wprowadzenie do waszego życia miłosnego nieco zwariowania i ekscytacji! Pudełka przeznaczone są dla wszystkich par, które odważą się podjąć wyzwanie, świetnie również nadają się na prezent. Tworzone są z myślą o dobrej zabawie, często humorystyczne i klimatyczne.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 5000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 21.06.2018 22:10

Love Box - Romantyczne Pudełko Niespodzianka

O projekcie

💖 Love Box to erotyczno/romantyczna paczka niespodzianka, której zadaniem jest wprowadzenie do waszego życia miłosnego nieco zwariowania i ekscytacji! Pudełka przeznaczone są dla wszystkich par, które odważą się podjąć wyzwanie, świetnie również nadają się na prezent. Tworzone są z myślą o dobrej zabawie, często humorystyczne i romantyczne.

 

💟Jeśli w waszym życiu miłosnym brakuje nieco nowości i urozmaicenia, to Love Box będzie idealnym rozwiązaniem dla was. Każde pudełko to nowe elementy i wyzwania dla was!

 

💟 Zawartość każdego Love Boxa jest losowa! Jednak zawsze w pudełku znajdują się przedmioty o minimalnej wartości 1/2 ceny pudełka do maksymalnie 2x ceny pudełka, trochę jak w zdrapkach ;) Każdy Box jest zatem szansą na otrzymanie nowych ciekawych przedmiotów i urozmaiceń, dodatkowo jest szansa na otrzymanie legendarnego pudełka!

 

💟  Wewnątrz można znaleźć przedmioty takie jak na przykład:

  • Płatki róż
  • Świece zapachowe i kadzidełka
  • Bieliznę
  • Olejki do masarzu i lubrykanty
  • Jadalną czekoladę
  • Gry i ksiązki miłosne
  • Karty z wyzwaniami
  • Całą gamę intrygujących akcesoriów! ;)

 

 

💟 Każde pudełko jest szczelnie zamknięte i zapewnia maksimum dyskrecji zamawiającemu. Z uwagi na losowy charakter Love Boxów, nie ma możliwości zwrotu towaru po rozpakowaniu pudełka. Wszystkie przedmioty wewnątrz boxów są nowe i zapakowane fabrycznie.

 

💟 Wspierając kampanię przez zakup dowolnego Love Boxa, masz szansę na trafienie wersji legendarnej! Która oprócz standardowej maksymalnej zawartości 2x ceny, wyposażona została w losowy legendarny przedmiot, który zapiera dech w piersiach i nie tylko ;)

 

💟 Legendarne pudełko dodatkowo wygląda i pachnie wspaniale, wyłożone purpurą samo w sobie budzi zachwyt!

 

 

💟 Zebranie odpowiedniej kwoty całkowitej, którą wypisano powyżej, skutkować będzie zmianami w formie lub zawartości pudełek, zgodnie z opisem celów. Podstawowym jednak założeniem, jest realizacja kampanii, dlatego zachęcamy do zamawiania Love Boxów, abyśmy mogli ruszyć dalej!

 

 

💟Pomysł wziął się od zyskujących popularność Mystery Boxów, czyli paczek o ustalonych przez sprzedawce cenach, w których możemy znaleźć różne, losowe przedmioty, najcześniej jednak paczki takie są mało interesujące i polegają głównie na wysyłaniu dziwnych przedmiotów i rupieci do kupujących. My chcielibyśmy móc wysyłać ciekawe i intrygujące produkty, które zaskoczą zamawiających, stąd pomysł na stworzenie pudełek romantycznych.

 

 

💟Chcemy dać tą ekscytację w formie nieoczekiwanych przedmiotów, ale z pewnej puli i na konkretnych warunkach!

W pudełkach, jak wspomniano wcześniej znajdują się tylko rzeczy nowe i pasujące do klimatu pudełek, dobierane losowo, ale o jawnej minimalnej wartości! Dzięki Love Boxom, bedziecie mogli zaaranżować swój wyjątkowy romantyczny czas!

 

 

 

 

💟 Love Box, to pierwsza taka inicjatywa w Polsce!

Sam zakup o charakterze losowym nie jest jeszcze tak spopularyzowany wśród kupujących w naszym kraju, ale wierzymy, że uda nam się przekonać Państwa do pomocy w realizacji tej kampanii. Poniżej prezentujemy wizualizację pudełka w wersji klasycznej.

 

💟 Dlaczego zbieramy pieniądze, a nie sprzedajemy po prostu produktów? 

Przede wszystkim, chcemy sprawdzić zainteresowanie tego typu paczkami romantycznymi oraz zebrać recenzję osób, które zdecydują się pomóc nam w pierwszej edycji. Do realizacji potrzebne jest oczywiście wykonanie zamówień na elementy paczek, przede wszystkim samych pudełek kartonowych, które zamawiać trzeba w dużej ilości, aby było to opłacalne cenowo, to samo tyczy się wszystkich produktów, które chcemy pakować w pudełkach, zamówienia hurtowych ilości wymagają pewnych nakładów, na które niestety nie mamy środków, a nie wiemy jakie mogłoby być zainteresowanie, dlatego o wiele łatwiej będzie prowadzić projekt w życie, mając już Państwa jako zadeklarowanych klientów! :) Pozostała nadwyżkę pieniędzy, przeznaczymy na promocję i ulepszanie naszych produktów, oraz na kwestie logistyczne, jak folie do pakowania, grafiki informacyjne itd.

 

💟 Wysyłka, czyli kiedy wyślemy nagrody za wsparcie kampanii?

Pudełka będziemy wysyłać miesiąc po zakończeniu kampanii, pozostałe nagrody w formie elektronicznej rozesłane zostaną na kilka dni po zakończeniu.

 

 

 Polub nasz profil na Facebooku!