Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomek Dułak

Tomek Dułak

Kartuzy

Latem longboard, zimą snowboard ;) w wolnych chwilach szukam nowych, interesujących zajęć. Lubię wiedzieć jak skonstruowane są przedmioty codziennego użytku i tworzyć własne, często ulepszone. Uwielbiam drewno i to głównie ten surowiec jest przedmiotem mojej pracy - również projektu, który przedstawiam.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

473 PLN z 7321 PLN

19 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

6%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.09.2013.

Longboardowy zawrót głowy

O projekcie

Deski longboardowe zawładnęły moją głową. Cel projektu to zakup podzespołów potrzebnych do budowy specjalnej maszyny do ich wycinania.

Jak to się zaczęło?

Jakieś dwa lata temu po sezonie snowboardowym czułem okropny niedosyt wrażeń i zacząłem szukać pomysłu na letnią alternatywę. Wynikiem poszukiwań okazała się deska jeżdżąca po asfalcie – LONGBOARD. Tak! Wiedziałem, że nic mnie bardziej nie uszczęśliwi. Zagłębiłem się w temat i po jakimś czasie zebrałem odpowiednie środki na swoją wymarzoną deskę. Po otrzymaniu paczki skakałem z radości i od razu pobiegłem przetestować. Moje zaskoczenie było ogromne, kiedy odkryłem jakie prędkości może osiągać taki sprzęt, ale nie czułem przerażenia – wyłącznie podekscytowanie. Wtedy już byłem pewien, że chcę się tym zająć. Równocześnie w głowie kotłowały mi się pomysły produkcji własnej deski. Spróbowałem. Po jakimś czasie powstały pierwsze prototypy longboardów mojej produkcji. Bez specjalistycznego sprzętu, w blokowej piwnicy, powstawały deski, którymi zainteresowałem moich znajomych. Efekty mojej pracy możecie zobaczyć na zdjęciach, które zamieściłem. Nadszedł czas, kiedy chciałbym pójść o krok dalej, rozwinąć mój projekt i rozsławić go na całym świecie! ;)

Do tego potrzebuję maszyny do wycinania bez której nie będę mógł kontynuować produkcji na większą skalę. Zaraziłem tą pasją już wielu ludzi i pragnę jeszcze więcej! 

Postępy mojej pracy będę rejestrował na facebooku, tak żebyście mogli być na bieżaco.

W zamian za udzieloną mi pomoc, przygotowałem dla Was specjalne pakiety.

Poniżej kilka zdjęć moich desek. 

Zdjęcia z projektowania ...

Poniżej znajdziecie kilka z pakietów, które przygotowałem dla Was w zamian za udzielona pomoc:

 

Media o Twoim projekcie:

Longboardowy zawrót głowy w Kartuzach. Tomasz Dyjak zbiera pieniądze na swoje marzenia

www.dziennikbaltycki.pl | 2013-07-28

Tomasz Dułak z Kartuz propaguje na Kaszubach nietypowy sport i zbiera pieniądze na spełnienie marzeń - pisze Magdalena Damps Najciekawsze pomysły rodzą się z pasji. Tomek Dułak, 27-latek z Kartuz, jest tego najlepszym przykładem. Ma pasję, pomysł na siebie i plan, jak go zrealizować. Z pomocą w tym mają mu przyjść internauci i platforma PolakPotrafi.pl.

Kartuzy. Longboardowe marzenie Tomka, czyli PolakPotrafi

kartuzy.info | 2013-07-25

"PolakPotrafi" to nazwa projektu, który pozwala autorom ciekawych pomysłów zdobyć środki na ich realizację. Jednym z jego uczestników jest Tomek z Kartuz, który chciałby rozwinąć domową jeszcze póki co produkcję desek longboardowych. By tak się stało, potrzebne jest jednak Wasze wsparcie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.09.2013 18:06