Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Adrian Artem Kwasowiec

Adrian Artem Kwasowiec

Gdansk, Poland

Adrian Kwasowiec 20 letni wioślarz -to ja. Mija zaraz 8 lat od momentu gdy zacząłem trenować. Wielokrotny medalista mistrzostw polski. Jestem żywym dowodem na to, że jeśli się nie poddajesz, możesz wywalczyć swoje. Aktualnie jestem studentem AWFiS Gdańsk a po skończeniu studiów chciałbym zostać trenerem wioślarstwa. Jestem zawodnikiem GKW Drakkar.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2131 PLN z 17800 PLN

24 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

11%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.11.2017.

Projekt Wioślarstwo - Droga po mistrzostwo Polski 2018

O projekcie

Nasz cel:

 

Jesteśmy młodymi wioślarzami Gdańskiego Klubu Wioślarskiego Drakkar. Naszym celem jest zdobycie medalu na Mistrzostwach Polski w 2018 roku a także w następnych latach. Aby to osiągnąć potrzebny jest nam sprzęt wysokiej Klasy. Niestety nasz klub ma przestarzały sprzęt lub są jego braki (otrzymuje tylko symboliczne dofinasowania około 6tyś zł rocznie). Państwa pomoc pomoże nam osiągnąć ten cel jakim jest Mistrzostwo Polski 2018 dzięki wsparciu naszego projektu, który pozowli nam zakupić nową łódź do startu na zawodach.

 

Dlaczego to robię?

 

Nie jestem trenerem, lecz w przyszłości chciałbym nim zostać. Kocham wioślarstwo i lubię pomagać innym. Dlatego chcę pomóc innym zdobywać sukcesy. Czemu Klub sam nie zakupi łodzi? Ponieważ klub dostaje znikome dotacje, które są bardziej symboliczne niż ma zapewnić pokrycie jakichkolwiek kosztów.

 

Budżet:

 

Cały budżet idzie na zakup łódki skiff marki swift od Ivy Jan Peche. Łódka jest już wybrana i Pan Peche zgodził się ją zatrzymać, abym miał czas zdobyć fundusze. Jeśli uzbiera się ponad 17800zł to każdą złotówkę przekażę na dokupienie części zamiennych. Jeżeli uzbiera się aż 20000zł to będzie można dokupić specjalne pokrowce do łódzi i wiosła w komplecie. Uprzedzam pytania czy są tańsze zamieniki otóż to jest najlepsza cena do jakości. Marka Filipi to cena około 40000zł za łódkę.

 

łódka którą wypatrzyłem

 

Co nie co o mnie:

 

Nazywam się Adrian Kwasowiec. Mimo, że mam 20 lat trenuje już od 8 lat. Mam wiele Medali z Mistrzostw Polski z wioślarstwa. Niestety przez wypadek samochodowy miałem 3 miesięczną przerwę i musiałem zmienić klub. GKW Drakkar przyjął mnie z otwartymi rękami 1 września 2017roku.

 

moje osiągnięcia

 

  1. Srebny medal Mistrzostwa Polski AZS 2014 (M 8+)
  2. Brązowy medal Mistrzostwa Polski Seniorów 2015 (M 8+)
  3. Srebny medal Mistrzostwa Polski Juniorów 2015 (MJL 2x)
  4. Brazowy medal Mistrozstwa Polski AZS 2016 (ML 2x)
  5. Złoty medal Mistrzostwa Polski AZS 2016 (M 8+)
  6. Brązowy medal Mistrzostwa Polski AZS 2017 (ML 4-)
  7. Brązowy medal Mistrzostwa Polski Seniorów 2017 (ML 4x)

 

Informacje o GKW Drakkar:

 

Klub znajduje sie w Gdańsku w dzielnicy Przeróbka, przy ulicy Siennej 37. Chętną młodzież (12-18 lat) zapraszamy na bezpłatne treningi codziennie o godzinie 16:30. Numer do Trenera Tomasza Bykowskiego 507 032 646

 

osiągnięcia zawodników z roku 2017:

 

  1.  Maciej Wiśniewski złoty medal Mistrzostwa Polski Juniorów jedynka wagi lekkiej
  2.  Mikołaj Kulka złoty medal Mistrzostwa Polski Młodzików jedynka
  3. Paweł Kownacki Oliwer Dembicki Daniel Gałęza Matuesz Przybylski brązowy medal Mistrzostwa Polski Młodzików czwórka podwójna

 Słowniczek wioślarski

 

Nagrody rzeczowe są wysyłane pocztą polską na koniec projektu. Proszę o podawanie adresu na który ma zostac nadana przesyłka. Jest możliwy odbiór osobisty w głównym budynku GKW Drakkar.

 

Pytania prosze pisać:

Organizatro projektu - Adrian Kwasowiec

Fanpage GKW Drakkar

 

 

Media o Twoim projekcie:

Wioślarze zbierają na łódkę. Można pomóc

aktywne.trojmiasto.pl | 2017-11-04

Drakkar Gdańsk zaprasza młodzież w wieku 12-18 lat na bezpłatne treningi wioślarskie codziennie od godziny 16:30. By poprawić sytuacje sprzętowo klubu, Adrian Kwasowiec zorganizował internetową zbiórkę pieniędzy na nową łódkę. Pomóc może każdy. Trzeba zebrać 17 800 zł. Jeśli to się nie uda, pieniądz

Wioślarze z Gdańska zbierają na łódkę! Pomożecie?

aktywninawodzie.pl | 2017-10-30

Są młodymi zawodnikami Gdańskiego Klubu Wioślarskiego Drakkar, których celem jest zdobycie medali Mistrzostw Polski w kolejnych latach. Jednak aby to osiągnąć potrzebny jest im sprzęt bo ten, który dostępny jest w klubie jest przestarzały albo w ogóle go nie ma.

Wioślarze z Gdańska zbierają na nowy sprzęt. Chcą walczyć o mistrzostwo Polski 2018! [WIDEO]

trojmiasto.eska.pl | 2017-10-26

Ich cel jest jasno określony - zdobyć medal na Mistrzostwach Polski w Wioślarstwie w 2018 roku. Klub nie ma jednak funduszy na nowy sprzęt dla młodych wioślarzy. Jeden z zawodników postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. \"Naszym celem jest zdobycie medalu na Mistrzostwach Polski w 2018 roku a także w

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.11.2017 22:10