Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bovska

Bovska

Warszawa, Polska

Nazywam się Magda Grabowska-Wacławek, mój pseudonim artystyczny to BOVSKA.

Bovska, moje alter ego - pisze, komponuje i śpiewa swoje piosenki. Oprócz tego dużo rysuje.

W Bovskiej wszystkie pasje łączą się w jedną całość, dając ujście uczuciom, emocjom i historiom. Cieszę się, że moja muzyka może dawać ludziom chwilę przyjemności, wytchnienia albo pozytywnej energii.

Na co dzień możecie spotkać mnie w Warszawie, bo tutaj mieszkam i tworzę.

Mój debiutancki album ukazał się 11 marca 2016 roku.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21224 PLN z 19000 PLN

312 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

111%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.05.2016.

Live video sesja piosenek Bovska

O projekcie

W ramach projektu chcemy zrealizować jednodniową video live sesję,
podczas której nagramy i sfilmujemy trzy piosenki:
"Składak", "Nie Ogarniam" i "Oko do oka"

Wszystkie trzy piosenki pochodzą z mojej debiutanckiej płyty KAKTUS  • Zdjęcia będę realizowane w klimatycznym i nastrojowym wnętrzu.
  • Piosenki będą grane na żywo przez Bovską, Jana Smoczyńskiego i Pawła Dobrowolskiego.
  • Nagranie video realizowane przez dwóch operatorów kamer
  • Całość nagrania będzie zarejestrowana na żywo
  • Następnie zmontowana i poddana postprodukcji obrazu. 
  • Nagrania będą upublicznione na YouTube.

NO DOBRA! Ale jak to wygląda w szczegółach? 

Najpierw wybiorę się wraz z operatorką kamery, scenografem i realizatorem dźwięku do wnętrza, aby obgadać co gdzie i jak - znaleźć najładniejsze kadry i ustalić kolejność działań na planie. To wszystko potem spisane stanowi nasz bazowy plan realizacji. 

Sesja zacznie się bardzo wcześnie rano. Na początku przyjedzie do nas sprzęt nagłośnieniowy - specjalny stół, który będzie służył do realizacji nagrania. A wraz z nim kable i mikrofony. Przyjedzie także sprzęt oświetleniowy i zostanie rozstawiony tak aby wszystko pięknie się prezentowało w obrazku. W między czasie pojawi się Jan i Paweł, aby rozstawić instrumenty i podpiąć wszystkie kabelki. W tym czasie operatorzy kamer ćwiczą i dogadują ze sobą szczegóły realizacji video. Gdy tylko rozstawimy instrumenty idziemy się przebierać i czesać (a ja jeszcze malować) i szybko wracamy do instrumentów. Robimy próbę dźwięku i ustawiamy proporcję, tak aby dobrze się nagrało i abyśmy my siebie dobrze słyszeli.

Dopiero po tych wszystkich przygotowaniach można zacząć właściwe nagranie. Gramy piosenki kilka razy, a w tym czasie operatorzy łapią to w oko kamery, aby było jak najpiękniej. I tak nie wiadomo kiedy nagle robi się ciemno! Potem trzeba wszystko spakować spowrotem, oddać pożyczony sprzęt, pozwijać wszystkie kabelki i zostawić miejsce jakim je zastaliśmy. 

Live sesję będzie realizował ten sam zestaw twórców co live sesję “Kaktus”: 

TO NIE KONIEC!

Teraz do pracy przystępuje montażysta, który będzie będzie wybierał najładniejsze kadry i łączył je w całość, według wcześniejszego planu. Jednocześnie w tym samym czasie trzeba zmiksować nagranie dźwięku. To wszystko łączymy znów ze sobą. Potem robimy jeszcze kolorkorekcję obrazu (to taka wisienka na torcie, ale bez której obrazek nie ma smaku), aby kontrasty i kolory były harmonijne i piękne na wszystkich pomontowanych zdjęciach. 

Wtedy wrzucamy wszystko na YouTube, dodajemy wcześniej przygotowany opis i... GOTOWE!!!

Mam marzenie aby do każdej naszej piosenki powstała taka live video sesja, bo wierzę że żywy i sfilmowany odbiór muzyki jest o wiele prawdziwszy i namacalny.

Zależy mi też bardzo na zrealizowaniu tego projektu w pięknym wnętrzu, aby stworzyć wyjątkowy klimat dla muzyki, i potem dla Twojego odbioru, aby video wraz z piosenkami mogło towarzyszyć Ci na codzień.

Nie mogę się doczekać tego wszystkiego! Mam ogromną nadzieję że się uda! Mogę obiecać że zrobię wszystko aby dostarczyć Wam jak najpiękniejszy obrazek i dźwięk! A jestem w tym temacie perfekcjonistką. 

Jaś - jest wyjątkowym muzykiem. Jan to wybitny pianista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Jest współautorem piosenek Bovskiej. To m.in. dzięki jego talentowi moje piosenki mają takie brzmienie. Oprócz Bovskiej tworzy także swoje autorskie projekty jazzowe, a także współpracuje z wybitnymi postaciami polskiej sceny muzycznej. Wspołpraca z nim to dla mnie nie tylko przyjemność ale i wielki zaszczyt. Pies Jasia, Człapek, stał się gwiazdą piosenki Kaktus, zaznaczając
na końcu swoją obecność :)  

Bovska - piszę, śpiewam i gram swoje piosenki. Jestem też ilustratorem. Od dłuższego czasu dążyłam do wydania swojej płyty, co wreszcie w marcu 2016 roku udało mi się osiągnąć. Wydana została samodzielnie przeze mnie, wraz z pomocą wielu życzliwych mi ludzi. Przed wydaniem płyty upubliczniłam na youtube nagraną na video piosenkę Kaktus.

Dzięki tej publikacji moje życie zaczęło toczyć się szybszym tempem a Wasze gorące przyjęcie dodało mi skrzydeł aby przyśpieszyć pracę nad płytą. Jestem osobą, która jest przykładem tego że marzenia się spełniają, gdy się do nich dąży i ciężko pracuje. No i mam wspaniałych przyjaciół naokoło, bez których moje marzenie nie mogłoby się spełnić. Cieszę się że moje piosenki mogą komuś dać wiele radości
i chwil wruszenia. 

Paweł - jest wybitnym perkusistą poruszającym się biegle po różnych muzycznych gatunkach. Gra m.in. z niesamowitą Anną Marią Jopek. Współpraca z nim to ogromna przyjemność, bo poza tym że wspaniale gra, jest świetną osobą o wielu pasjach, nie tylko muzycznych. 


Chciałabym, aby video live sesje były takim przedwstępem do trasy koncertowej, którą planujemy już na jesieni (niedługo zaczniemy ogłaszać jej szczegóły).
Byłoby mi niezmiernie miło, gdybyście zechcieli nas wesprzeć i stać się tym samym częścią naszego nowego projektu, pozostawić symboliczną cząstkę siebie, zapisaną na amen w odmętach internetu. Zadbam też o to aby każdego darczyńcę wynagrodzić od serca, według zaplanowanych nagród. Musicie wiedzieć że każda pomoc jest ważna i każdą nawet najmniejszą doceniam ogromnie! 

Nie mam przed Wami żadnych tajemnic, dlatego też pragnę przedstawić
Wam listę wydatków niezbędnych do stworzenia nowych live'ów:

Jeśli dzięki Tobie uda nam się uzbierać:

100%   - stworzymy upragnioną live video sesję
               trzech piosenek z mojej debiutanckiej
               płyty 
i postaramy się zrobić to dla Was
               jak najpiękniej i od serca,

130%   - zaplanowanej kwoty, przeznaczymy ją na
              realizację making off live video sesji,

170%   - zaplanowanej kwoty, przeznaczymy ją na
              nagranie nowej piosenki,

<200% - w przypadku gdy jakimś cudem dzięki
              Wam uda nam się uzbierać dwukrotność
              lub więcej zbieranej przez nas kwoty
              (mamma mija!), zrealizujemy kolejną live
              video sesję lub teledysk do piosenki
              Hula Hop (hurra!),

Byłoby extra! 


Chciałabym, żebyście stali się częścią naszej sesji nagraniowej. Do tej pory wszystko co zrealizowaliśmy finansowaliśmy sami, wraz z ogromną pomocą przyjaciół, którzy angażowali swoją pracę, czas, możliwości i zdolności
w realizacje video. Tak powstała moja pierwsza Live Video Sesja z trzema piosenkami, oraz teledysk. Dzięki temu pierwszemu nagraniu live mogłam pokazać Wam na youtube piosenkę Kaktus w wersji 'na żywo', i stworzyć wyjątkowy klimat całości. Wierzę że taki właśnie odbiór muzyki ma zawsze największą wartość. Ponieważ moja dusza jest podzielona na muzyczną i plastyczną - to mam też ogromną potrzebę tworzenia rzeczy wizualnie jak najpiękniejszych.
Aby to zrobić musimy zaangażować na prawdę dużą ekipę ludzi, ich czas, sprzęt i miejsce.

Wierzę że dzięki Wam uda mi się wyprodukować wideo, które będzie po prostu piękne, które Was wzruszy ale i da nadzieję - bo taka jest piosenka Składak,  dzięki któremu uśmiechniecie się do siebie w myślach - bo każdy z nas czasem przecież nie ogarnia, albo które poruszy Was do tańca i nastroi na zmierzenie
się z rzeczywistością - oko do oka

Chcę aby te piosenki były nie tylko do posłuchania na płycie, ale aby dostały drugie życie - tak aby każdy mógł sięgnąć do nich na video. Wystarczy po prostu mieć internet.  Ja też sama najczęściej właśnie tak słucham muzyki. 

Będą to też muzycznie nowe wykonania, bo nagrane na żywo, równolegle
ze zgraniem obrazka. 
Tylko dzięki Twojemu wspraciu będę w stanie zrealizować nową video sesję,
bo środki na jej realizację przewyższają po prostu moje możliwości. Cieszy mnie też myśl, że piosenki staną się w pewien sposób nie tylko moje, ale i Wasze! 

Że będą mogły dzięki Waszemu wsparciu dostać nowe życie i pójść dalej w świat. 

 Jeżeli masz pytania na temat nowej video live sesji,
wyślij maila na adres: 
sklep@bovska.com

Pytania odnośnie managementu, koncertów,
bookingu: 
biuro@bovska.com

Pytania:

1. Kiedy będą realizowane nagrody?
Nagrody wyślemy do Ciebie w przeciągu 2 tygodni od zakończenia kampanii, pod warunkiem że uda się nam w 100% uzbierać finansowanie.

2. Czy w cenę nagrody jest wliczony koszt wysyłki?

Tak, wszystkie koszta wysyłki i pakowania są wliczone w nagrody.

3. Kiedy projekt zostanie zrealizowany?
Projekt zrealizujemy w przeciągu 2 miesięcy, pod warunkiem że uda się nam
w 100% uzbierać finansowanie.

4. Co w przypadku kiedy mam pytanie do Was np. o Nagrody?
Zawsze możesz do nas napisać na adres sklep@bovska.com Postaramy
się udzielić Ci jak najszybciej odpowiedzi.

5. Gdzie jeszcze można znaleźć Bovską? 
Poniżej na zdjęciach znajdują się odnośniki do miejsc w internecie gdzie można znaleźć inforamcję o mnie i mojej muzyce. Jest też strona www.bovska.com 


 

 

                                     


                            

 

Media o Twoim projekcie:

BOVSKA szykuje projekty wizualne i prosi o pomoc wszystkich fanów muzyki.

k-mag.pl | 2016-05-10

Pisaliśmy o BOVSKIEJ w sierpniu ubiegłego roku. Pisaliśmy o niej również niespełna 2 miesiące temu. Jesteśmy ogromnymi fanami jej muzyki, dlatego cieszymy się, że artystka bardzo się rozwija. Świeżo wydana płyta okazała się wielkim sukcesem, a BOVSKA zdobyła rzesze fanów. Teraz czas na kolejne nowości. BOVSKA ponownie zaskakuje.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.05.2016 23:11