Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Polak/ Klub Sportowy START Bielsko-Biała

Anna Polak/ Klub Sportowy START Bielsko-Biała

Bielsko-Biała, Polska

Klub Sportowy "START" Bielsko-Biała

Napisz wiadomość do Projektodawcy

140 PLN z 10000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.07.2017.

Wyjazd na LISBON WORLD CUP&GCP w Akrobatyce Sportowej

O projekcie

Zespół AIRBORN TRIO powstał pod koniec 2015 roku. W jego skład wchodzą: Anna Polak(18l.), Gabriela Frączek(17l.), Aleksandra Kostka(12l.). Zawodniczki trenują akrobatykę sportową w klubie sportowym                KS "START" Bielsko-Biała. Są pod stałą opieką trenera Mateusza Kruka oraz trenerki Anetty Nosowicz. Od stycznia 2017 roku weszły w skład Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego. Akrobatki dostały rekomendacje na udział              w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w październiku tego roku. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyjazd zawodniczek na imprezę w Portugalii, która kwalifikuje ich do Mistrzostw Europy. 

Cel projektu:

 • Celem projektu jest wyjazd zawodniczek na LISBON WORLD CUP oraz udział w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w październiku 2017 roku. W takich zawodach biorą udział sami najlepsi zawodnicy. Nasz zespół dostał rekomendacje na Mistrzostwa Europy jednak zawody w Portugalii przybliżają nas do udziału w nich, ponieważ o tym czy zawodniczki będą mogły wystartować na tych Mistrzostwach decydują wyniki zespołu.

 O NAS:

Trzy młode zawodniczki, które ciężko pracują, aby osiągnąć swój wymarzony sukces. Zdeterminowane i zdolne do działania. Zawsze chętne do pracy. Cały swój wolny czas poświęcają na ciężkie treningi wymagające wiele wyrzeczeń. Dzięki ich solidności w styczniu 2017 roku weszły w skład Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego oraz dostały rekomendację na Mistrzostwa Europy Juniorów.

 Uważam, że dziewczynki zasługują na taką szansę. Będą mogły pokazać się z jak najlepszej strony, a przede wszystkim reprezentować nasz kraj. Jednak, aby to się udało potrzebują pomocy, zaangażowania oraz wsparcia z naszej strony. Od wymarzonego celu dzieli ich tylko ciężka bariera do złamania - uzbieranie całej kwoty pieniędzy. Droga do sukcesu jest bardzo ciężka, lecz trzeba wytrwać. Pokazać, że będziemy walczyć do końca. Dlatego dajmy im nadzieję na lepsze jutro i pomożmy dziewczyną wystartować w wymarzonych zawodach, które pomogą im w starcie na zbliżających sie Mistrzostwach Europy. Będziemy mogli realizować swoje dalsze plany oraz rozwijać się. Walczmy o utalentowanych i zdolnych sportowców, którzy są naszą przyszłością.

 

Sukcesy:

 • od stycznia 2017 roku skład Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego
 • rekomendacja na Mistrzostwa Europy
 • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Wiosny w Świdnicy 2017r.
 • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Winobranie w Zielonej Górze 2016r.
 • III miejsce w Międzynarodowym Turnieju pod Wawelem w Krakowie 2016r.
 • IV miejsce w Grand Prix Polski w Rzeszowie 2016r.

  

 

 OPISZMY SIEBIE:

 Aleksandra Kostka (12 lat)

Swoją przygodę z akrobatyką sportową rozpoczęłam mając 4 lata. Na początku była to dla mnie zabawa, ale z biegiem czasu przerodziła się w ogromną pasję. Uczęszczam do 6 klasy Szkoły Podstawowej w Zarzeczu. Akrobatyka nauczyła mnie dyscypliny, ponieważ w roku szkolnym mam bardzo mało czasu na inne przyjemności. Całkowicie poświęcam się treningom na sali. Moim największym marzeniem jest zostać mistrzynią świata.

 

Anna Polak (18lat)

Uczęszczam do 3 klasy Liceum Ogólnokształącego w Bielsku-Białej. Akrobatyke sportową zaczęłam trenować 7 lat temu. Jako mała dziewczynka próbowałam wiele sportów, ale nic nie zaciekawiło mnie tak jak własnie akrobatyka.                             Na początku bałam się, że ze względu na mój wiek nie podołam wyzwaniu, ale udało się. Osiągnęłam to, o czym marzyłam. Teraz kiedy weszłysmy w skład Kadry Narodowej nie mam dużo czasu wolnego. Każdą minutę poświęcam na szkołe i treningi. Bardzo cieszę się, że trenuje właśnie z dziewczynami bo to dzięki nim zaszłam tak daleko. Mam nadzieję, że uda nam się spełnić nasze marzenia.

 

 Gabriela Frączek (17lat)

 Uczęszczam do 2 klasy Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej. Na akrobatyke sportową przyszłam mając 10 lat. Bardzo cieszyłam się idąc na swój pierwszy treningi. Pamiętam, że dostałam wtedy nagrodę za ładnie wykonany pierwszy element. Podobnie jak koleżanki akrobatyka sportowa jest dla mnie ogromnym poświęceniem i nie wyobrażam sobie dnia bez treningu. Drugą pasją, której się poświecam jest taniec. Bardzo dużo pomaga mi on w tworzeniu choreografii do układów akrobatycznych. Cieszę się, że wybrałam właśnie ten sport. 

 

Budżet projektu:

Całkowity koszt wyjazdu do Portugalii to 10 tysięcy złotych oraz start w Mistrzostwach Europy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na:

 • przelot do Portugalii (w obie strony)
 • nocleg podczas zawodów (5-12.09.2017r.)
 • wyżywienie podczas zawodów
 • zakupienie stroi startowych
 • zakupienie dresów Reprezentacji Polski
 • zakupienie stroi treningowych
 • opłata startowa

 

Bardzo chciałybyśmy podziekować każdemu kto nas wesprze, obejrzy ten profil oraz zrobi coś co przybliży nas do osiągniętego celu. Liczymy na Waszą pomoc, ponieważ bez niej może się to nie udać. Liczy się każda złotówka. Postaramy się dać z siebie wszystko. Pokazać Polske z jak najlepszej strony. Pokażmy, że Polak potrafi.

 

 Galeria:

                              

 

 

KONTAKT:

https://www.facebook.com/ania.polak.102

https://www.facebook.com/gabriela.fraczek.7

https://www.facebook.com/mateusz.krk.7?ref=br_rs 

numer tel. Mateusz Kruk - 794 369 164

 

NAGRODY:

W ramach podziękowań, za otrzymane pieniądze w celu realizacji projektu zostały przygotowane nagrody. Są to między innymi :

 • kubki
 • koszulki
 • smyczki na telefon, klucze
 • długopisy
 • plakaty A3

Nawiązują one do akrobatyki sportowej oraz loga zespołu. Każda nagroda zależy od wpłacanej kwoty na rzecz wyjazdu. Również udostępnimy link ze zdjęciami z Portugalii po zakończonych zawodach.

 

            POMÓŻCIE NAM SPEŁNIĆ NASZE MARZENIA.               POKAŻMY, ŻE POLAK POTRAFI !

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.07.2017 14:02