Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Michał Augustyniak

Michał Augustyniak

Kraków

Michał Augustyniak - muzyk, Kraków.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy:


149 Wspierający

102% Postęp

20430 PLN z 20000 PLN

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania, model "wszystko albo nic", zbiórka będzie aktywna do 31.08.2013

LIMBOSKI - NOWA PŁYTA

O projekcie

FRAGMENTY NOWEJ PŁYTY - PROSTO Z WARSZATU:

"Jezus Był Słaby" - premiks całego utworu! 

"Syrenki":

 Ale będzie też i tak - "Kogut" (fragment):

Kochani,

Chcecie mieć wpływ na polski rynek muzyczny?

Tutaj jest na to miejsce!

Jak już pewnie wiecie, kończymy pracę nad trzecim albumem zespołu. Płytę produkuje z nami Marcin Bors - ten same, który współtworzył płyty Nosowskiej, Lao Che czy zespołu Hey.

Nagraliśmy zespół w jednym z najlepszych studiów w Europie na taśmę magnetyczną, na oryginalnym lampowym sprzęcie nagraniowym, takim samym jakich używały kiedyś takie zespoły jak Led Zeppelin czy The Doors!

Mamy sponsorów, którzy już nam pomogli i wszystko, co mogliśmy włożyliśmy w tę produkcję. Jednak, aby skończyć tę płytę, wyprodukować krążki oraz nagrać teledysk potrzebujemy Waszej pomocy!

Pokażmy, że można zachować niezależność artystyczną i jednocześnie tworzyć nagrania najwyższej jakości!

Jeśli nam się uda, otrzymacie swoje egzemplarze płyty wraz z dodatkami na długo przed oficjalną premierą płyty!

A najważniejsze, że macie w tym właśnie momencie REALNY WPŁYW NA POLSKI RYNEK MUZYCZNY!

A więc...

Pokażcie, że jesteście!

Całujemy czule !

Michał Augustyniak

Jacek Cichocki

Jacek Mazurkiewicz

Kuba Rutkowski

 

O ZESPOLE

Zespół Limboski wydał do tej pory dwie płyty i zagrał kilkaset koncertów. Płyta „Cafe Brumba” miała świetne recenzje, a takie numery jak ten, publiczność na koncertach zna co do słowa:

   

LIMBOSKI zrobił swego czasu ogromne wrażenie na jurorach programu „Must be the music” i zapadł w pamięciu milionów telewidzów:

Ostatnia płyta „Tribute To Georgie Buck” została nominowana do Fryderyków 2012! To niezły wyczyn, jak na płytę nagraną za kilkaset złotych - wliczając ogrzewanie domku letniskowego w grudniu. Płyta zawiera utwory inspirowane muzyka i legendami delty rzeki Mississippi i zdobyła serce red. Wojciecha Manna, który puszczał w radiowej Trójce utwory po dzisięć, piętnaście minut...

 

 

 

149

Wspierających

20430 zł

Z całkowitej kwoty 20000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 31.08.2013

Wesprzyj projekt

Wpłać 5 zł lub więcej!

„LOTARIA FANTOWA LIMBOSKIEGO” – Weźmiesz udział w losowaniu fantów: mp3jek, płyt, gadżetów, plakatów i wejścówek na koncerty!

5 Wspierających
 

Wpłać 10 zł lub więcej!

Po ukazaniu się płyty będziesz mógł wybrać z niej 5 ulubionych utworów i otrzymasz je od nas mailem! + otrzymasz podziękowania na fanpage'u facebook Limboskiego!

YOU CAN CHOOSE 2 SONGS AND GET THEM BY E-MAIL! +THANKS ON FACEBOOK

7 Wspierających
 

Wpłać 20 zł lub więcej!

Otrzymasz cały nowy album w wersji cyfrowej – na długo przed oficjalną premierą płyty wyślemy do Ciebie po kolei wszystkie utwory! + otrzymasz podziękowania na fanpage'u facebook Limboskiego

A DIGITAL DOWNLOAD OF NEW LIMBOSKI'S ALBUM + THANKS ON FACEBOOK!

11 Wspierających
 

Wpłać 25 zł lub więcej!

Otrzymasz przedpremierowo cały nowy album w wersji cyfrowej + mp3jki bonusowe niedostępne na kompakcie! (utwory dodatkowe, które nie zmieszczą się na płycie, a także nagrania z prób, wersje demo, fragmenty filmowe itd.) + otrzymasz podziękowania na fanpage'u facebook Limboskiego.

A DIGITAL DOWNLOAD OF NEW LIMBOSKI'S ALBUM + BONUS TRACKS !

10 Wspierających
 

Wpłać 40 zł lub więcej!

Otrzymasz przedpremierowo egzemplarz nowego albumu zespołu z autografami + album w wersji elektronicznej + bonusy w wersji elektronicznej + podziękowania na facebook'u Limboskiego!PHYSICAL AUTOGRAPHED CD OF THE NEW ALBUM + DIGITAL ALBUM WITH BONUSES !

74 Wspierających
 

Wpłać 100 zł lub więcej!

„PAKIET FANA”


Otrzymasz przedpremierowo egzemplarz nowej płyty zespołu z autografami + album w wersji elektronicznej + bonusy w wersji elektronicznej + nalepki zespołowe + plakat z autografami + podziękowania na fanpage'u facebook Limboskiego i na oficjalnej stronie internetowej w specjalnej zakładce + otrzymasz WEJŚCIÓWKĘ NA KONCERT W DOWOLNYM MIEŚCIE I TORBĘ EKO!

PHYSICAL AND DIGITAL ALBUM WITH BONUSES + STICKERS + AUTOGRAPHED POSTER + EKO BAG + ENTRANCE TO OUR CONCERT!

11 Wspierających
 

Wpłać 150 zł lub więcej!

„PAKIET KOSZULKOWY”Otrzymasz przedpremierowo egzemplarz nowej płyty zespołu z autografami + album w wersji elektronicznej + bonusy w wersji elektronicznej + naklejki zespołowe + plakat z autografami+ podziękowania na fanpage'u facebook Limboskiego i na oficjalnej stronie internetowej w specjalnej zakładce + wejściówkę na koncert + SMYCZ, TORBĘ EKO I KOSZULKĘ Z LIMITOWANEJ SERII !

EVERYTHING ABOVE + T-SHIRT AND A LEAD!

16 Wspierających
 

Wpłać 500 zł lub więcej!

„PAKIET SZCZĘŚCIA I RADOŚCI”
Otrzymasz DWA EGZEMPLARZE nowej płyty zespołu z autografami + album w wersji elektronicznej + bonusy w wersji elektronicznej + naklejki zespołowe + plakat z autografami + podziękowania na fanpage'u facebook Limboskiego i na oficjalnej stronie internetowej w specjalnej zakładce + podwójne zaproszenie na koncert w dowolnym mieście + smycz, torbę i koszulkę + IMIENNE PODZIĘKOWANIA W KSIĄŻECZCE NOWEJ PŁYTY ZESPOŁU!EVERYTHING ABOVE BUT WITH 2 PHYSICAL ALBUMS + YOUR NAME IN "THANKS FRIEND" SECTION OF THE BOOKLET!

5 Wspierających
 
Pozostało: 3

Wpłać 700 zł lub więcej!

„TWOJA PRZESTRZEŃ”Otrzymasz DWA EGZEMPLARZE płyty zespołu z autografami + płyta w wersji cyfrowej + bonusy w wersji elektronicznej + naklejki zespołowe + plakat z autografami + podwójne zaproszenie na koncert w dowolnym mieście + podziękowania na fanpage'u facebook Limboskiego i na oficjalnej stronie internetowej w specjalnej zakładce + smycz, torbę i koszulkę + imienne podziękowania w książeczce nowej płyty zespołu +ODDAMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI PÓŁ STRONY BOOKLETU PŁYTY! BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA UMIEŚCIĆ TAM SWÓJ TEKST, RYSUNEK – COKOLWIEK ZECHCESZ!

EVERYTHING ABOVE + YOU CAN PUT WHATEVER YOU WANT (POEM, TEXT, DRAWING, PICTURE) ON A SPECIAL PAGE IN THE BOOKLET!

1 Wspierający
 

Wpłać 1000 zł lub więcej!

„PAKIET MAKSYMALNY”
Otrzymasz 7 egzemplarzy nowej płyty zespołu z autografami + płyta w wersji cyfrowej wraz z bonusami + naklejki zespołowe + plakat z autografami + podwójne zaproszenie na koncert w dowolnym mieście + smycz, torba i koszulka + imienne podziękowania w książeczce nowej płyty zespołu + + UMIEŚCIMY TWOJE ZDJĘCIE I PODZIĘKOWANIA W GALERII PRZYJACIÓŁ I SPONSORÓW ZESPOŁU NA OFICJALNEJ STRONIE INTERNETOWEJ!!!

7 PHYSICAL ALBUMS! + ALL THE STICKERS,POSTERS,TICKETS, T-SHIRT, BAG + YOUR NAME AND PICTURE ON OUR "FRIENDS AND SPONSORS" PAGE ON WWW.LIMBOSKI.PL

1 Wspierający
 
Pozostało: 4

Wpłać 1500 zł lub więcej!

„NA WŁASNE ŻYCZENIE”
Jeśli pożądasz przygód i mieszkasz w miejscu, w pobliżu którego możliwy jest nasz koncert, to chętnie po zagranym koncercie skorzystamy z Twojej gościnności i przenocujemy u Ciebie. Możemy przy okazji pogadać w kuchni, poznać Twoją rodzinę, albo znajomych, napić się herbaty albo czegokolwiek, czym nas uraczysz :) Poza tym otrzymasz „PAKIET MAX”.

EVERYTHING ABOVE + THE BAND'S WILL COME TO YOUR PLACE AFTER CONCERT TO HAVE A PARTY WITH YOU AND YOUR FRIENDS!

0 Wspierających
 

Wpłać 3500 zł lub więcej!

„LIMBOSKI HOME ATTACK”Planujesz rodzinne urodziny, chrziny, ślub lub stypę? Michał Augustyniak i Jacek Cichocki zagrają dla Ciebie akustyczny, domowy koncert tanga (do 30 minut). W repertuarze stare polskie przeboje, melodie rzewne, ballady i romanse z akompaniamentem akordeonu + otrzymasz „PAKIET MAX” + Wyślemy do Ciebie specjalny, oprawiony list z podziękowaniami i autografami! + Otrzymasz dożywotni darmowy wstęp na wszystkie koncerty klubowe zespołu do końca świata!

MICHAŁ AND JACEK WILL PLAY A TRADITIONAL TANGO SET AT YOUR HOME PARTY! + YOU GET "PAKIET MAX" + A SPECIAL LETTER FROM THE BAND + YOU HAVE A FREE ENTRANCE FOR OUR CLUB CONCERTS FOREVER!

2 Wspierających
 

Wpłać 8000 zł lub więcej!

„KRÓLOWIE ŻYCIA”

PRZYJEDZIEMY I ZAGRAMY DLA CIEBIE KONCERT ZŁOŻONY Z WYBRANYCH PRZEZ CIEBIE PIOSENEK Z REPERTUARU ZESPOŁU LIMBOSKI ! + otrzymasz „PAKIET MAX” + Wyślemy do Ciebie specjalny, oprawiony list z podziękowaniami i autografami! + Otrzymasz dożywotni darmowy wstęp na wszystkie koncerty klubowe zespołu do końca świata!

EVERYTHING ABOVE + THE BAND WILL PLAY A FULL LIVE CONCERT AT YOUR PLACE!!!

0 Wspierających

O autorze

Michał Augustyniak

Michał Augustyniak

Kraków

Michał Augustyniak - muzyk, Kraków.

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.