Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Lets Meet

Lets Meet

Wrocław

Cześć!
Jesteśmy grupą przyjaciół, która postanowiła zrobić coś fajnego.
Mieszkamy we Wrocławiu, jednak to nie ogranicza naszych projektów do tego miasta. Portal Let's Meet ma być narzędziem dla ludzi z całej Polski - a w przyszłości także świata! Mamy nadzieję, że Wam także się spodoba.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1312 PLN z 25000 PLN

25 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.05.2015.

Let's Meet! - Spotkajmy się na wiosnę!

O projekcie

 

Spotkajmy się na wiosnę!

 

Squash, kręgle, bilard. Mimo, że są to bardzo popularne sposoby spędzania czasu, to wciąż zdarzają się nam sytuacje, przez które nie potrafimy się na nie wybrać. Zawsze komuś nie pasuje dany termin albo miejsce. Gorzej, jak czas się znalazł, ale za to nie ma wolnych torów na kręgielni. Na każdym etapie napotykamy trudności w organizacji. Co gdy zechcemy zagrać w grę planszową albo bitewną? Ile razy musieliście odkładać rozrywkę na później, bo nie było odpowiedniej liczby graczy?

 

A może Laser Tag. Rozrywka, która staje się naprawdę fajna dopiero, gdy drużyny liczą po 3-4 osoby. Ile razy spontanicznie wybrałeś się na laser tag, bo właśnie miałeś na to ochotę? Chyba nigdy, co?

 

Teraz - wystarczy odpalić naszą aplikację, założyć odpowiednie wydarzenie i chwilę poczekać na pewno znajdą się inni, mający ochotę na to samo. A może po prostu sam dołączysz do czyjegoś wydarzenia?

 

 Możesz wszystko to przetestować tutaj: Let's Meet!

 

 

Cała ekipa tworząca projekt czasem grywa w brydża. Pojawia się jednak problem: czterech musi chcieć w tym samym czasie. A to okazuje się już sporym wyzwaniem, gdy każdy pracuje w innych godzinach, a weekendy każdy planuje z wyprzedzeniem. Zawód jest największy, gdy jest nas trzech, a brakuje tylko jednego gracza. Zaczęliśmy myśleć, w jaki sposób możemy sobie ułatwić organizację i jak w razie czego łatwo znaleźć brakujących graczy. W międzyczasie okazało się, że to nie tylko nasza bolączka - znajomi narzekali że nie ma z kim iść pograć w squasha, albo że do siatkówki czy koszykówki ciężko zebrać wymaganą grupę graczy. Uderzyło nas, jak często nasi znajomi mieli takie sytuacje. A rozwiązanie nasunęło się samo: Stwórzmy narzędzie które ułatwi im oddawanie się rozrywce!

 

Cześć! To my :) Twórcy Let's Meet :)! 

 

W ten sposób rozpoczęliśmy pracę nad projektem Let's Meet. Teraz możemy powiedzieć, że pierwszy krok za nami. Mamy działającą wersję portalu w fazie BETA, którą prezentujemy wam już dziś. Jednak wizja całości jest o wiele szersza, bo chcemy dać wam coś o wiele bardziej niesamowitego! Potrzebujemy jednak waszej pomocy - zarówno w zebraniu funduszy, które pozwolą nam ruszyć projekt mocno do przodu, jak i tego byście wypróbowali Let's Meet i zaczęli używać go na co dzień. Im więcej nas będzie, tym łatwiej znajdziecie wydarzenie w dla siebie :)

 

 

 

  

Celem projektu jest rozwój Strony WWW i aplikacji mobilnej Let's Meet. Cel zostanie zrealizowany poprzez:

- Stworzenie portalu społecznościowego, służącego do organizacji spotkań na żywo

- Utworzenie systemu rezerwacji miejsc w klubach sportowych (kręgle, squash, tenis etc) i na zajęcia grupowe (szkoły tańca, fitness etc).

- Utworzenie mobilnych aplikacji (Android, IOS, Windows Phone) zintegrowanych z portalem

-   Stworzenie społeczności, która z tego wszystkiego skorzysta

 

Wychodzimy z założenia, że czas jest cenny. Doba ma tylko 24 godziny, a każdy chce je spędzić jak najlepiej. Szkoda wiec tracić dwie godziny i wykonywać dziesiątki telefonów, żeby umówić się na godzinną partię kręgli. Do tego nie każdy lubi dzwonić. Rozmawiając ze znajomymi często słyszeliśmy opinie podobne do tej: "Mnie to jak najdzie ochota, żeby pograć w badmingtona to chcę iść grać dzisiaj. Nie jutro, nie za tydzień, tylko dzisiaj. Fajnie, jak bym zawsze mógł łatwo znaleźć innych chętnych."
Opierajac się na tym co ludzi boli i uwiera, znaleźliśmy rozwiązanie. Wyobraź sobię społeczność skłądającą się z setek tysięcy ludzi, którzy mają o ochotę na konkretny sposób spędzania wolnego czasu. Nie znają się, nie wiedzą nawet o sobie. Każdy z nich siedzi w domu i irytuje się, że nie ma z kim pograć w swoją ulubioną planszówkę, pójść pograć w piłkę czy postrzelać w Laser Tagu. Dlaczego by ich nie połączyć? Dostępne serwisy społecznościowe w pewnym zakresie to oferują, jednak w sposób mało przystępny i kłopotliwy. My proponujemy narzędzie proste w obsłudze, czytelne i skuteczne. 
Podsumowując:
Projekt polega na stworzeniu portalu oraz aplikacji mobilnej, która umożliwi łatwe i skuteczne umawianie się na spotkania. Dzisiaj prezentujemy wam wersję beta z działającą podstawową funkcjonalnością. Potrzebujemy Waszego wsparcia, abyśmy mogli to dokończyć.

 

 

 

 

Misją naszego projektu jest ułatwianie ludziom poznania nowych znajomych i umawiania się z nimi na spotkania towarzyskie i sportowe poprzez udostępnianie im prostych narzędzi do tego służących.

 

Let's Meet ma ułatwiać ludziom umawianie się na spotkania i wspólne spędzanie wolnego czasu. Skutkiem ubocznym oczywiście będą nowe, wspaniałe znajomości.
Aby było to jeszcze łatwiejsze przygotowujemy ją zarówno w wersji WWW, jak i na urządzenia mobilne (Android, IOS i windows phone). Jak to ma działać? Wyobraźmy sobie sytuację naszego pracownika biurowego ponownie:
Patrzę na zegarek. Trzynasta. Jeszcze trzy godziny i wychodzę z biura. Czas wlecze się niemiłosiernie, a poziom stresu wciąż rośnie. I nagle ta myśl: "Kręgle!". Robiąc sobię kawę, wyciągam telefon i odpalam "Let's Meet". Wybieram kręgielnie, godzinę... jeszcze tylko zaznaczam że potrzebuję 3 osób. Klik - i gotowe. Ruch wskazówek jak by przyśpiesza...Czternasta. Już brakuje tylko dwóch osób. Piętnasta, mamy komplet. O 18 wysyłam tylko prośbę o potwierdzenie, a o 19 poznaję Franka, Gośkę i Maćka. Dobrze móc wyskoczyć na kręgle po pracy!

 

 

 

 

Organizowanie spotkań/wydarzeń

 

Główną funkcją Let's Meet jest organizowanie wolnego czasu na różnych aktywnościach i znajdowanie innych ludzi, którzy będą chętni wybrać się z nami. Niezależnie czy będzie to wspólny wypad do kina, partia bilarda czy chęć wypicia kawy i poznania przy tym kogoś ciekawego. My to ułatwiamy.

 

 Stworzenie wydarzenia jest naprawdę proste!

 

Dodawanie wydarzeń

 

Jeśli masz pomysł jak spędzić ciekawie czas, wystarczy że klikniesz "stwórz wydarzenie". Wybierasz czas, miejsce i temat spotkania - to już wystarczy aby inni mogli się z tobą spotkać. Wydarzenie będzie dostępne dla każdego innego użytkownika portalu. Będziesz mógł także zaprosić do niego swoich znajomych. Bez zdjęć kotków, memów, artykułów i innych treści którymi przepełnione są chyba wszystkie portale społecznościowe o wiele łatwiej to zauważą! Kwintesencja rozrywki na żywo :).

 

Każdy może zobaczyć stworzone przez Ciebie wydarzenie :)

 

Oczywiście, jeśli będziesz chciał zaprosić tylko swoich znajomych - także damy Ci taką możliwość.Natomiast jeżeli chcesz dołączyć do czyjegoś wydarzenia - wystarczy, że wybierzesz odpowiednie i klikniesz przycisk "dołącz".

 

Teraz wystarczy, że ktoś dołączy do spotkania i możecie zagrać!

 

Aby dać Ci jeszcze więcej możliwości by znaleźć rozrywkę dla siebie, przewidzieliśmy specjalną kategorię dla wydarzeń zorganizowanych. Liczymy, że wypełnią ją różne organizacje, lokale i wszyscy którzy mają mogą zaprosić was do ciekawego spędzenia czasu. Pojawią się tu turnieje, koncerty, eventy w klubach i inne. Może okaże się, że kilka kroków od Twojego domu jest mały teatr, wystawiający świetne przedstawienia a Ty o tym nie wiesz?

 

System rezerwacji

 

"Hej, umówiliśmy się na kręgle, przyszliśmy do kręgielni, ale wszystkie tory zajęte!" Kto z was nie spotkał się nigdy z taką albo analogiczną sytuacją? Bo nam się zdarzyło. Dlatego projektując Let's Meet pomyśleliśmy i o tym. Już teraz mamy zaplanowany system, dzięki któremu będziecie mogli w prosty sposób znaleźć interesujący was lokal, sprawdzić czy mają wolne miejsca i zarezerwować je.

 

Tu pojawia się kolejna sprawa - aby udostępnić wam tą funkcję, potrzebujemy nie tylko systemu. Potrzebujemy lokali, które będą chciały Was przyjąć! Aby pojawiły się one jak najszybciej, liczymy na waszą pomoc. Może macie swoją ulubioną kręgielnie, zaprzyjaźniony klub bilardowy, miejsce w którym grywacie w laser taga, lub w którym oddajecie się dowolnemu hobby? Pomóżcie nam skontaktować się z nimi i zainteresować portalem. A może sami takie miejsce prowadzicie? Jeśli tak, to i dla Was przewidzieliśmy nagrody za wsparcie startu Let's Meet.

 

Chcemy, aby dzięki tej części portalu można było także znaleźć wydarzenia cykliczne lub stałe - takie jak kursy tańca czy zajęcia fitness.  Wyobraź sobie następującą sytuację:

 

Okazuje się, że masz wolne popołudnie w sobotę i chcesz wybrać się na zajęcia jogi. Możesz przeszukiwać internet, żeby znaleźć odpowiednie zajęcia. Przejrzysz conajmniej kilka stron z opisem tych zajęć, na mapie sprawdzisz które jest najbliżej. A co ty na to, żeby zamiast tego w naszej wyszukiwarce wpisać "joga, dzisiaj" i od razu zobaczyć listę zajęć najbliżej Ciebie, wraz z informacją ile jeszcze wolnych miejsc zostało? Bo właśnie to chcemy Ci dać.

 

Organizacja turniejów/lig

 

Grałeś w młodości w piłkę? Mieliście drużyny na osiedlu i rywalizowaliście która jest najlepsza? Był z wami ten chłopak, który miał notes ze wszystkimi wynikami? A czemu by teraz nie zorganizować sobie takich małych zawodów? Liga amatorska w piłkarzykach? A może zorganizować w pracy zawody w squasha? To będzie świetna rozrywka, a my damy narzędzie, które pomoże wam to wszystko ogarniać. Zapisywać drużyny, wyniki i inne ważne rzeczy. Co więcej, damy możliwość tworzenia ligi otwartej, do której każdy chętny będzie mógł dołączyć. Zadbamy o wszystkie aspekty organizacyjne związane z takim przedsięwzięciem.

 

 

 

 

(cel podstawowy - 100%)

 

Jeżeli uzbieramy taką kwotę to jesteśmy gotowi na wystartowanie z podstawową wersją, która będzie oferowała:

- Tworzenie oraz wyszukiwanie wydarzeń

- komentarze przy wydarzeniach

- Śledzenie kategorii

- Integracja z fb

Dodatkowo - system rezerwacji:

* System rezerwacji online w lokalach (kluby sportowe, bilard, kręgielnie etc)

* System płatności online przy rezerwacji (do korzystania opcjonalnie)

* Zapisy na kursy zorganizowane

 

 

Dodatkowo - organizacja turniejów:

* System do organizacji turniejów i konkursów

- Automatyczne losowanie drabinek

- Obsługa ligi (każdy będzie mógł założyć ligę w dowolnej aktywności)

- Dodatkowe opcje do użytkowników

 

 

 

 

Jakub Bąk

Z wykształcenia jestem programistą i managerem, oba kierunki kończyłem na PWR. W obu kierunkach posiadam doświadczenie zawodowe. W projekcie zajmuję się pozyskiwaniem partnerów, promocją, pozyskiwaniem środków, koordynacją projektu i tworzeniem koncepcji rozwoju. W projekt zaangażowany jestem od momentu powstania pomysłu, ponieważ będzie to dla mnie bardzo przydatne narzędzie, z którego będę często korzystał. Lubię spontaniczne wypady. W wolnym czasie chętnie grywam w planszówki, papierowe RPG. Wielką frajdę sprawiają mi przemówienia publiczne i kontakt z ludźmi.

 

Barnaba Biernacki

Od 5 lat zajmuję się marketingiem, sprzedażą i zarządzaniem grupą sprzedażową. W projekcie moimi zadaniami są działania sprzedażowe, organizacjia działu sprzedaży, promocja projektu. Wiele razy zdarzyło mi się odbywać spotkania z klientami w różnych miastach gdzie nikogo nie znałem i swój czas po pracy spędzałem sam. Gdybym wtedy miał dostęp do aplikacji, którą tworzymy o wiele łatwiej byłoby mi poznać nowych znajomych i wspólnie z nimi wyskoczyć na miasto.

 

 

Grzegorz Głąbiński

Project manager, programista, organizator. Ze studiów chciał wyciągnąć wszystko co tylko się da. Długoletni aktywny członek organizacji studenckiej, organizator Sesji Linuksowej i wielu innych wydarzeń. W projekcie zajmuje się stworzeniem aplikacji mobilnej.

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Wasilewski

Moją pasją i zawodem jest tworzenie oprogramowania. Mam za sobą wiele lat doświadczenia przy tworzeniu złożonych aplikacji webowych, względem których stawiane były wysokie wymagania. W projekcie odpowiadam za zaprojektowanie architektury systemu, oprogramowanie go, oraz wdrożenie w taki sposób, aby powstał serwis szybki, bezpieczny i przyjazny dla użytkownika

 

 

 

 

 

 

 

 

Za wasze wsparcie chcemy wam zaproponować cenne nagrody. Chcemy dać coś od siebie, ale i od naszych partnerów! Bez zbędnych słów - zobaczcie!

Brelok

 

Statuetka nr 1

 

Statuetka nr 2

 

Statuetka nr 3

 

Statuetka nr 4

 

Nagrody Biznes

 

Wizytówka - Na portalu Let's Meet oprócz wydarzeń, chcemy też przygotować dla użytkowników swoisty katalog miejsc w których mogą się spotkać. Jeżeli prowadzisz klub sportowy, pub, kawiarnie, czy inne miejsce, w którym można umówić się na ciekawe spędzanie czasu, mamy także coś dla Ciebie! Zaprezentuj się.

 

Przykładowa wizytówka lokalu w Let's Meet

 

System rezerwacji - Podobnie sprawa ma sie w przypadku, gdy chciałbyś wypróbować system rezerwacji, który przygotujemy (a im większe wsparcie od Was otrzymamy, tym szybciej go skończymy). Wspierając nas możesz uzyskać dostęp zarówno do wersji BETA dla swojego lokalu, jak i do wersji finalnej na określony czas. Nie czekaj! Pomóż nam byśmy zrobili coś dla Ciebie i ludzi, którzy spędzają czas w twoim miejscu!

 

 

Nagrody od Partnera - La Rosa Negra

 

 

 

La Rosa Negra to jedno z największych miejsc we Wrocławiu łączące ludzi z pasją - do tańca, do ruchu, do rozwoju. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie: zajęcia w parach lub solo, zajęcia dla dzieci, ćwiczenia z pracy nad ciałem, lekcje indywidualne. Imprezy, warsztaty z zagranicznymi instruktorami i czołówką polską to również nasza domena. Sprawdź nas i znajdź coś dla siebie: www.larosanegra.wroclaw.pl

 

Nagroda:

 

Voucher upoważniający do darmowego wstępu na dowolne zajęcia open lub solo. Dodatkowo voucher upoważnia do 10% zniżki na miesięczny karnet.

 

Nagrody od Partnera - PriPla

 

PriPla czyli Print&Play to marka zajmująca się projektowaniem i drukiem 3D. Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce otwartym punktem z drukarką 3D dostępną dla wszystkich.

Wykonujemy m.in.: Druk 3D przesłanych modeli, projektujemy gadżety kreatywne na zamówienie, drukujemy i projektujemy części zamienne i prototypy,

 

Oprócz druku 3D, zajmujemy się projektowaniem części zamiennych, produktów personalizowanych i szerzeniem wiedzy o tej technologii. Prowadzimy pokazy i warsztaty z druku 3D. Zobaz więcej na www.pripla.pl

 

Nagrody:

 

Gadżety drukowane 3D do wyboru! Poniżej prezentujemy wam zdjęcia gadżetów - wystarczy wybrać :)

 

Zakładka na książki "Na Smutki"

 

Zakładka na książki "Ważka"

 

Zakładka na książki "Spinacz"

 

Zakładka na książki "Motyl"

 

Wentyl "Biedronka"

 

Wentyl "Łapka"  

 

Wentyl "Liść"  

 

Wentyl "Płomień"

 

Zapinka do przewodów

 

 

Nagrody od Partnera - SLAPWatch

 

 

 

Zegarki SLAP Watch to przede wszystkim mnogość kolorów i oryginalna samozaciskowa bransoleta. Charakterystyczne dla SLAP Watch-y są wymieniane bransolety, dzięki którym masz możliwość stworzenia setki zestawów kolorystycznych! To designerski gadżet, inny niż wszystkie.

Nagroda:

 

Zegarek SLAPWatch

 

Nagrody od Partnera - Zeccer

 

 

 

 

Chcesz wygodnie drukować notatki na uczelni? Zeccer to dla Ciebie świetne rozwiązanie. Kilkanaście drukarek dostępnych na uczelniach, wydruk z aplikacji mobilnej. Specjalnie dla Was Zeccer przygotował pakiety stron do wydruku na ich drukarkach! Więcej o zeccer: www.zeccer.pl

 

Nagrody:

 

Wybierając odpowiednią nagrodę możecie otrzymać zestawy 30, 80 lub nawet 200 stron do wydruku.

 

Jeśli podoba Ci się nasz projekt i chcesz żeby się udał, to możesz wesprzeć nas nie tylko finansowo. Wciąż poszukujemy partnerów, mecenasów, patronów projektu. Jeśli masz pomysł jak nam pomóc w działaniu portalu lub jego promocji - odezwij się do nas. Jeżeli chcesz wesprzeć nas w trakcie trwania projektu na PolakPotrafi.pl (na przykład chcesz zaproponować dodatkowe nagrody dla wspierających nas) także się do nas odezwij. I oczywiście nie zapomnij zaprosić swoich znajomych do wsparcia projektu!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.05.2015 10:10