Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

lessislessie

lessislessie

Wrocław, Polska

LESS IS LESSIE to muzyka dla tych, którzy lubią się zasłuchać i zapatrzeć. Zadebiutowali w marcu 2015 roku na koncercie we wrocławskim studiu Uniq Sound. Płyta z materiałem live z tego koncertu ukazała się w sierpniu 2016.

Z powodzeniem uczestniczyli w konkursach: Muzyczna Bitwa Radia Wrocław, Neuro Music. W grudniu 2016 zagrali koncert "Na Dużym Ekranie" we współpracy z Kinem Nowe Horyzonty. Z utworem "Blackout" wygrali konkurs zespołów SLOT Art 2017.

Skład: Weronika Kowal, Emil Madaliński, Maciej Janiszewski, Konrad Mikołajczyk i Filip Kozak.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11679 PLN z 11000 PLN

70 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.04.2020.

Less Is Lessie - wydanie płyty The Escape Plan

Finalizujemy miks

Dodano 19.09.2020, godz. 13:53

Jak to zwykle w procesie twórczym bywa, etap miksu przedłużył nam się z miesiąca do dwóch. :/ Niestety i stety staramy się być bardzo drobiazgowi i z jednej strony smutno nam, że termin usłyszenia finalnego efektu się wydłuża, ale z drugiej strony uważamy, że lepiej zaprezentować dopracowany materiał niż odpuścić pewne szczegóły. Dziękujemy Wam bardzo kochani za cierpliwość!

Koszulki i reszta merchu już czeka w blokach na wysyłkę. Teraz już tylko czekamy na dźwięki aby rozpocząc tłoczenie płyt. Liczymy, że materiał na przełomie września i października trafi do studia masteringowego, a co za tym idzie pod koniec października będziemy mieli w dłoni płyty i rozpoczniemy wysyłki :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.04.2020 22:10