Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

lessislessie

lessislessie

Wrocław, Polska

LESS IS LESSIE to muzyka dla tych, którzy lubią się zasłuchać i zapatrzeć. Zadebiutowali w marcu 2015 roku na koncercie we wrocławskim studiu Uniq Sound. Płyta z materiałem live z tego koncertu ukazała się w sierpniu 2016.

Z powodzeniem uczestniczyli w konkursach: Muzyczna Bitwa Radia Wrocław, Neuro Music. W grudniu 2016 zagrali koncert "Na Dużym Ekranie" we współpracy z Kinem Nowe Horyzonty. Z utworem "Blackout" wygrali konkurs zespołów SLOT Art 2017.

Skład: Weronika Kowal, Emil Madaliński, Maciej Janiszewski, Konrad Mikołajczyk i Filip Kozak.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11679 PLN z 11000 PLN

70 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.04.2020.

Less Is Lessie - wydanie płyty The Escape Plan

Zakończyliśmy rejestrację materiału

Dodano 30.05.2020, godz. 21:34

Zakończyliśmy sesje nagraniowe do nadchodzącego albumu. Ze względu na towarzyszącą nam wszystkim pandemię, musieliśmy każdy instrument nagrywać w osobnej sesji.

Przy bardziej wymagających instrumentach swoją wiedzą i doświadczeniem wspierał nas inż. Piotrek Rudnicki oraz inż. Emil Madalinski. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów samych nagrań. Paradoksalnie, przez to całe wirusowe zamieszanie, nasze pomysły mogły sobie przez kilka tygodni spokojnie dojrzeć. Pojawiło się nawet kilka bardzo ciekawych innowacji, ale to posłuchacie już sami!

Wchodzimy zatem w etap właściwego miksu, który przygotuje dla nas inż. Emil Madalinski. Planujemy również wyjątkowo profesjonalny mastering, a więc wszystko zapowiada się bardzo ciekawie.

Trzymajcie kciuki kochani!

LIL

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.04.2020 22:10