Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

TomaszSolecki

TomaszSolecki

Nowy Sącz

Wizjoner, Korepetytor ciekawości, Mówca, trener zajmujący się doradztwem biznesowym. Ambasador Dynamiki Bogactwa i Spektrum Dynamiki Bogactwa. Swoje doświadczenia i umiejętności trenersko-terapeutyczne wykorzystuje w promowaniu i prowadzeniu szkoleń rozwijających wewnętrzny potencjał osób pracujących w biznesie oraz dynamiczny rozwój przedsiębiorstw. Posiada wieloletnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach najwyższego szczebla w Wielkiej Brytanii. W roku 2007 otrzymał nominację do nagrody menedżera roku w Londynie za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie zarządzania i rozwoju podlegających mu spółek.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8683 PLN z 24000 PLN

66 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

36%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2014.

Dopisujemy daty do marzeń!

O projekcie

Image titleRZUCAMY WYZWANIE WSZYSTKIM HEJTEROM, MALKONTENTOM i NIEDOWIARKOM. 

Stawiamy na rozwój i aktywne działanie. Inspirujemy do zmiany mentalności i wzięcia odpowiedzialności za własne życie. Marzenia to plany bez wyznaczonej daty. To właśnie ten brak konkretów sprawia, ze pozostają one na ogół niespełnione. VANTAGO pomaga ustawić stoper i wystartować w wyścigu o wpływ, a nie tylko bierną obserwację własnego życia.

Image title JAK 

Podczas otwartych, darmowych eventów będziemy przekazywać wskazówki praktyczne: jak sobie radzić z problemami wieku dorastania, jak rozwijać swoje pasje i talenty, jakie korzyści przynosi nam prowadzenie zdrowego stylu życia, jak rozbudzić w sobie entuzjazm, jak pokonywać wyzwania dnia codziennego, jak zaplanować swoją ścieżkę kariery i wiele innych. Będziemy rozmawiali o możliwościach, motywacji, twórczym działaniu i szeroko pojętej przedsiębiorczości. Nasz projekt ma na celu zainspirowanie do zmiany mentalności i rozwoju. Chcemy również pokazać Sądecczyznę, jako miejsce atrakcyjne, w którym można dobrze żyć i budować swoją przyszłość. 

Image title

DLACZEGO 

Nowy Sącz słynie z szeroko rozumianej przedsiębiorczości, tu narodziły się jedne z największych firm, o zasięgu nie tylko ogólnopolskim, ale nawet globalnym, jak chociażby drugi na świecie producent okien dachowych FAKRO, słynne Lody braci Koral i wiele innych. Nowy Sącz przez wieki był miastem wielokulturowym, a jego największymi skarbami byli niezwykli ludzie. Chcemy pokazać przykłady Sądeczan, którzy swoje fortuny budowali w garażach. Chcemy przybliżyć, też wspaniałe momenty historii regionu w sposób przyswajalny dla młodych ludzi, tak żeby zapamiętali choćby kilka faktów, jak np., że to u nas przygotowywano plany i strategie bitwy pod Grunwaldem, że na deskach teatru w Nowym Sączu debiutowała Helena Modrzejewska, że w Nowym Sączu urodził się Carl Menger - założyciel austriackiej szkoły ekonomii, a w listopadzie 1918 roku po raz pierwszy w niepodległej Polsce, orkiestra oficjalnie odegrała Mazurka Dąbrowskiego. Takich niezwykłych zdarzeń było w historii Miasta znacznie więcej. 

Wprowadzamy ZAKAZ STĘKANIA!

Image title

Przyłącz się, jesli masz dosyć słuchania setny raz:

 • Nie chce mi się.
 • To nie moja wina
 • Jest ciężko.
 • Nie uda mi się.
 • Oraz innych dziecinnych wymówek. 

Image titleCO się będzie działo - 

Aspekt historyczny, dobre przyklady sądeckich przedsiębiorców, którzy stworzyli fortuny, przykłady osób, które pochodzą stąd, a osiagają sukcesy w skali czesto globalnej to jedna czesc. Drugą odsłonę będą stanowiły prelekcje i warsztaty prowadzone przez Tomasza Soleckiego, który jest autorem motta „Razem Kreujemy Lepszą Rzeczywistosc”. Każdy z eventów, które będą odbywały się co kwartał poruszał bedzie inny temat zwiazany z rozwojem zarówno osobistym, jak i biznesowym. Będzie przewidziany czas na marketing oraz rozmowę z Twórcami i Ambasadorami. Projekt ma na celu rozbudowanie spolecznosci ludzi aktywnie angazujących się w zmianę, którzy zamiast narzekania i wyszukiwania dziury w całym biorą odpowiedzialność za swoje życie i swiadomie kreują swoją rzeczywistość.

Image title

Nasz profil na FB

KTO - 

Image title Tomasz Solecki – Główny Mąciciel;)  Wychodzi z założenia, że świat, w którym żyjemy i otaczająca nas rzeczywistość są kreowane przez nas samych. Autor motta: „Razem kreujemy lepszą rzeczywistość”.

 

 

Image title

Tomasz Michałowski - Generał zamieszania;) Założyciel i prezes zarządu Stowarzyszenia „Dla Miasta”, realizującego corocznie na terenie Małopolski ponad 100 imprez o charakterze sportowym, kulturalnym, społecznym oraz charytatywnym. Jego życiowe motto ”Gromadź doświadczenia, nie rzeczy”. 

 

 

Image title

Katarzyna Krzeszowska – Miss Polski 2012, Ambasador

   

 

 

 

Image title Tomasz Kowal – Mistrz Polski Strongman,  aktualny wicemistrz Europy, Ambasador

   

 

 

Image title Krzysztof Golonka Mistrz Świata Trików Piłkarskich 2011/12, finalista Mam Talent, ambasador EURO 2012. Nowosądeczanin- który podbija Świat z piłką nożna. Prowadzący serię #TRENUJzKRZYCHEM na youtube, którą co czwartek wraz z nowym odcinkiem ogląda kilkadziesiąt tysięcy ludzi z całej Polski, motywując ich do działania! , Ambasador

 

Image title Marcin Gawron – tenisista, finalista juniorskiego Wimbledonu, multimedalista Mistrzostw Polski, Ambasador

   

 

  

oraz:                                                                                                                                    

 • Magdalena Stępień - Miss Wrocławia 2014
 • Maja Nizio - Miss Wielkopolski 2014
 • Marek Kozioł – bramkarz ekstraklasowego Zagłębia Lublin      
 • Dariusz Popiela – Kajakarz, olimpijczyk, multimedalista Mistrzostw Polski    
 • Marek Kacprzak - dziennikarz, prezenter TV Polsat
 • Jarosław Czechowski - znany, jako Angelo Mike, jeden z najlepszych DJ. Grał m.in z Tiësto, Paul van Dyk, Armin Van Buuren, Sasha, Mauro Picotto, Richie Hawtin, Ferry Corsten czy Danny Howells. Czytelnicy magazynu Laif obdarzyli Go tytułem Najlepszy DJ 2002, 2003 oraz Najlepszy DJ 2004.
 • Paweł Leśniak – 24-letni artysta pochodzący z Nowego Sącza. Określeniem jego osobowości jest bez wątpienia zwrot "człowiek renesansu", co właściwie narzuca mnogość jego talentów. Zawodowo gra w piłkę nożną na poziomie pierwszej ligi. Dodatkowo tworzy obrazy za pomocą ołówka, które doczekały się już debiutanckiej wystawy, natomiast największą rozpoznawalność przyniosła mu publikacja powieści "Równowaga". Jej kontynuacja pod tytułem "Zachwianie" obecnie dostępna jest w sprzedaży, a ponadto trwają pracę nad powstaniem dopełnienia trylogii fantasy...                                                                        

KIEDY -   

Pierwszy event szkoleniowy planujemy zorganizować w drugiej połowie września.

KOSZTORYS PROJEKTU: 

Mamy wiedzę, którą chcemy się podzielić, Mamy entuzjazm i energię potrzebną do zrealizowania celu. Do naszej akcji przyłącza się coraz więcej partnerów, którzy tak, jak my uważają, że inwestowanie w rozwój i młodych ludzi jest ważne i potrzebne. Jednak na zorganizowanie zmasowanej akcji promocyjnej, materiały, oraz inne przedmioty potrzebne do urzeczywistnienia tej idei potrzebne są środki finansowe, które obliczyliśmy na 24 tysiące złotych. Kosztorys zawiera m.in.:                       

 • Eventy promocyjne     
 • projekty graficzne
 • bilboardy, plakaty, ultoki
 • reklama w mediach
 • roll upy, prezentacje 
 • materiały dla uczestników
 • sesje zdjęciowe
 • nagrody
 • przygotowanie i obróbka materiałów promocyjnych video                                                                                                   

Cały czas szukamy sponsorów i wsparcia, jednak to właśnie Twoja pomoc może okazać się kluczowa

WIĘCEJ NIŻ 24    

Zakładamy, że uda nam się wspólnie zorganizować wszystkie potrzebne środki, więc pomyśleliśmy, że fajnie byłoby napisać Ci co się stanie jeżeli uzbieramy więcej i co zrobimy z Twoją kasą ;)         

24.000   Sukces – Zaczynamy przewrót ;)

29.000   Prezentujemy nasz projekt podczas Mistrzostw Polski Strongman (31.06)    – Bezpośredni przekaz do ponad 5000 osób plus wzmianka w TVP

40.000   Organizujemy spotkanie promujące naszą ideę dla kilku gości z listy 100 najbogatszych. 

60.000   Uzbrojeni po zęby uderzamy w stół. Niech się nożyce wreszcie odezwą!  Kto wie, może uda nam się zmontować pełnometrażowy film z naszymi Ambasadorami?    

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZDECYDUJĄ SIĘ WESPRZEĆ NASZ PROJEKT. „RAZEM KREUJEMY LEPSZĄ RZECZYWISTOŚĆ”!!!       

 

                                                                                               

PARTNERZY:      

Image title

Media o Twoim projekcie:

Vantago znaczy zwyciężać

www.rdnns.pl | 2014-06-11

Stongman, miss polski i mistrz od tricków piłkarskich będą zachęcać sądeczan do pozytywnych zmian.

Zakaz stękania! W Nowym Sączu rusza nowa akcja

tv-ns.pl | 2014-06-09

We wrześniu w Nowym Sączu ruszy ciekawy projekt skierowany do wszystkich mieszkańców. O akcji "Vantago" opowiadają Tomasz Michałowski, prezes Stowarzyszenia "Dla Miasta" oraz Tomasz Solecki, trener motywacyjny.

Wystartował sądecki projekt Vantago. "Dopisujemy daty do marzeń"

www.miastons.pl | 2014-05-26

VANTAGO znaczy „Zacznij zwyciężać”. Kto więc ma zacząć odnosić zwycięstwa? Projekt jest skierowany do wszystkich sądeczan, zarówno tych młodych jak i starszych. Jedynym wymogiem aby wziąć w nim udział będzie konieczność rejestracji poprzez witrynę internetową, która zostanie uruchomiona w czerwcu tego roku.

Będą pomagać Sądeczanom i promować region

portalpolski.pl | 2014-05-26

Dwójka Sądeczan Tomasz Solecki oraz Tomasz Michałowski ma poprzez projekt VANTAGO „Dopisujemy daty do marzeń” pomagać mieszkańcom regionu w rozwoju osobistym a przy okazji promować Sądecczyznę. Przed kilkoma dniami wystartowali z tym innowacyjnym projektem na portalu PolakPotrafi.pl

Dopisujemy daty do marzeń

www.dts24.pl | 2014-05-18

Stawiamy na rozwój. Chcemy zainspirować młodych ludzi do zmiany mentalności i wzięcia odpowiedzialności za własne życie. Chcemy pokazać, że odpowiednia edukacja nie tylko przynosi pożądane korzyści, ale może również dawać spełnienie i zadowolenie z życia – mówią inicjatorzy projektu VANTAGO „Dopisujemy daty do marzeń”.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2014 18:06