GrupaPolak
50 tys.

Dopisujemy daty do marzeń!

Kategoria - Edukacja

36%

Postęp

8683 zł

Mamy już

Nieudany

Status
Poster Image

O projekcie

Image titleRZUCAMY WYZWANIE WSZYSTKIM HEJTEROM, MALKONTENTOM i NIEDOWIARKOM. 

Stawiamy na rozwój i aktywne działanie. Inspirujemy do zmiany mentalności i wzięcia odpowiedzialności za własne życie. Marzenia to plany bez wyznaczonej daty. To właśnie ten brak konkretów sprawia, ze pozostają one na ogół niespełnione. VANTAGO pomaga ustawić stoper i wystartować w wyścigu o wpływ, a nie tylko bierną obserwację własnego życia.

Image title JAK 

Podczas otwartych, darmowych eventów będziemy przekazywać wskazówki praktyczne: jak sobie radzić z problemami wieku dorastania, jak rozwijać swoje pasje i talenty, jakie korzyści przynosi nam prowadzenie zdrowego stylu życia, jak rozbudzić w sobie entuzjazm, jak pokonywać wyzwania dnia codziennego, jak zaplanować swoją ścieżkę kariery i wiele innych. Będziemy rozmawiali o możliwościach, motywacji, twórczym działaniu i szeroko pojętej przedsiębiorczości. Nasz projekt ma na celu zainspirowanie do zmiany mentalności i rozwoju. Chcemy również pokazać Sądecczyznę, jako miejsce atrakcyjne, w którym można dobrze żyć i budować swoją przyszłość. 

Image title

DLACZEGO 

Nowy Sącz słynie z szeroko rozumianej przedsiębiorczości, tu narodziły się jedne z największych firm, o zasięgu nie tylko ogólnopolskim, ale nawet globalnym, jak chociażby drugi na świecie producent okien dachowych FAKRO, słynne Lody braci Koral i wiele innych. Nowy Sącz przez wieki był miastem wielokulturowym, a jego największymi skarbami byli niezwykli ludzie. Chcemy pokazać przykłady Sądeczan, którzy swoje fortuny budowali w garażach. Chcemy przybliżyć, też wspaniałe momenty historii regionu w sposób przyswajalny dla młodych ludzi, tak żeby zapamiętali choćby kilka faktów, jak np., że to u nas przygotowywano plany i strategie bitwy pod Grunwaldem, że na deskach teatru w Nowym Sączu debiutowała Helena Modrzejewska, że w Nowym Sączu urodził się Carl Menger - założyciel austriackiej szkoły ekonomii, a w listopadzie 1918 roku po raz pierwszy w niepodległej Polsce, orkiestra oficjalnie odegrała Mazurka Dąbrowskiego. Takich niezwykłych zdarzeń było w historii Miasta znacznie więcej. 

Wprowadzamy ZAKAZ STĘKANIA!

Image title

Przyłącz się, jesli masz dosyć słuchania setny raz:

 • Nie chce mi się.
 • To nie moja wina
 • Jest ciężko.
 • Nie uda mi się.
 • Oraz innych dziecinnych wymówek. 

Image titleCO się będzie działo - 

Aspekt historyczny, dobre przyklady sądeckich przedsiębiorców, którzy stworzyli fortuny, przykłady osób, które pochodzą stąd, a osiagają sukcesy w skali czesto globalnej to jedna czesc. Drugą odsłonę będą stanowiły prelekcje i warsztaty prowadzone przez Tomasza Soleckiego, który jest autorem motta „Razem Kreujemy Lepszą Rzeczywistosc”. Każdy z eventów, które będą odbywały się co kwartał poruszał bedzie inny temat zwiazany z rozwojem zarówno osobistym, jak i biznesowym. Będzie przewidziany czas na marketing oraz rozmowę z Twórcami i Ambasadorami. Projekt ma na celu rozbudowanie spolecznosci ludzi aktywnie angazujących się w zmianę, którzy zamiast narzekania i wyszukiwania dziury w całym biorą odpowiedzialność za swoje życie i swiadomie kreują swoją rzeczywistość.

Image title

Nasz profil na FB

KTO - 

Image title Tomasz Solecki – Główny Mąciciel;)  Wychodzi z założenia, że świat, w którym żyjemy i otaczająca nas rzeczywistość są kreowane przez nas samych. Autor motta: „Razem kreujemy lepszą rzeczywistość”.

 

 

Image title

Tomasz Michałowski - Generał zamieszania;) Założyciel i prezes zarządu Stowarzyszenia „Dla Miasta”, realizującego corocznie na terenie Małopolski ponad 100 imprez o charakterze sportowym, kulturalnym, społecznym oraz charytatywnym. Jego życiowe motto ”Gromadź doświadczenia, nie rzeczy”. 

 

 

Image title

Katarzyna Krzeszowska – Miss Polski 2012, Ambasador

   

 

 

 

Image title Tomasz Kowal – Mistrz Polski Strongman,  aktualny wicemistrz Europy, Ambasador

   

 

 

Image title Krzysztof Golonka Mistrz Świata Trików Piłkarskich 2011/12, finalista Mam Talent, ambasador EURO 2012. Nowosądeczanin- który podbija Świat z piłką nożna. Prowadzący serię #TRENUJzKRZYCHEM na youtube, którą co czwartek wraz z nowym odcinkiem ogląda kilkadziesiąt tysięcy ludzi z całej Polski, motywując ich do działania! , Ambasador

 

Image title Marcin Gawron – tenisista, finalista juniorskiego Wimbledonu, multimedalista Mistrzostw Polski, Ambasador

   

 

  

oraz:                                                                                                                                    

 • Magdalena Stępień - Miss Wrocławia 2014
 • Maja Nizio - Miss Wielkopolski 2014
 • Marek Kozioł – bramkarz ekstraklasowego Zagłębia Lublin      
 • Dariusz Popiela – Kajakarz, olimpijczyk, multimedalista Mistrzostw Polski    
 • Marek Kacprzak - dziennikarz, prezenter TV Polsat
 • Jarosław Czechowski - znany, jako Angelo Mike, jeden z najlepszych DJ. Grał m.in z Tiësto, Paul van Dyk, Armin Van Buuren, Sasha, Mauro Picotto, Richie Hawtin, Ferry Corsten czy Danny Howells. Czytelnicy magazynu Laif obdarzyli Go tytułem Najlepszy DJ 2002, 2003 oraz Najlepszy DJ 2004.
 • Paweł Leśniak – 24-letni artysta pochodzący z Nowego Sącza. Określeniem jego osobowości jest bez wątpienia zwrot "człowiek renesansu", co właściwie narzuca mnogość jego talentów. Zawodowo gra w piłkę nożną na poziomie pierwszej ligi. Dodatkowo tworzy obrazy za pomocą ołówka, które doczekały się już debiutanckiej wystawy, natomiast największą rozpoznawalność przyniosła mu publikacja powieści "Równowaga". Jej kontynuacja pod tytułem "Zachwianie" obecnie dostępna jest w sprzedaży, a ponadto trwają pracę nad powstaniem dopełnienia trylogii fantasy...                                                                        

KIEDY -   

Pierwszy event szkoleniowy planujemy zorganizować w drugiej połowie września.

KOSZTORYS PROJEKTU: 

Mamy wiedzę, którą chcemy się podzielić, Mamy entuzjazm i energię potrzebną do zrealizowania celu. Do naszej akcji przyłącza się coraz więcej partnerów, którzy tak, jak my uważają, że inwestowanie w rozwój i młodych ludzi jest ważne i potrzebne. Jednak na zorganizowanie zmasowanej akcji promocyjnej, materiały, oraz inne przedmioty potrzebne do urzeczywistnienia tej idei potrzebne są środki finansowe, które obliczyliśmy na 24 tysiące złotych. Kosztorys zawiera m.in.:                       

 • Eventy promocyjne     
 • projekty graficzne
 • bilboardy, plakaty, ultoki
 • reklama w mediach
 • roll upy, prezentacje 
 • materiały dla uczestników
 • sesje zdjęciowe
 • nagrody
 • przygotowanie i obróbka materiałów promocyjnych video                                                                                                   

Cały czas szukamy sponsorów i wsparcia, jednak to właśnie Twoja pomoc może okazać się kluczowa

WIĘCEJ NIŻ 24    

Zakładamy, że uda nam się wspólnie zorganizować wszystkie potrzebne środki, więc pomyśleliśmy, że fajnie byłoby napisać Ci co się stanie jeżeli uzbieramy więcej i co zrobimy z Twoją kasą ;)         

24.000   Sukces – Zaczynamy przewrót ;)

29.000   Prezentujemy nasz projekt podczas Mistrzostw Polski Strongman (31.06)    – Bezpośredni przekaz do ponad 5000 osób plus wzmianka w TVP

40.000   Organizujemy spotkanie promujące naszą ideę dla kilku gości z listy 100 najbogatszych. 

60.000   Uzbrojeni po zęby uderzamy w stół. Niech się nożyce wreszcie odezwą!  Kto wie, może uda nam się zmontować pełnometrażowy film z naszymi Ambasadorami?    

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZDECYDUJĄ SIĘ WESPRZEĆ NASZ PROJEKT. „RAZEM KREUJEMY LEPSZĄ RZECZYWISTOŚĆ”!!!       

 

                                                                                               

PARTNERZY:      

Image title

Media o Twoim projekcie:

Vantago znaczy zwyciężać

www.rdnns.pl | 2014-06-11


Stongman, miss polski i mistrz od tricków piłkarskich będą zachęcać sądeczan do pozytywnych zmian.

Zakaz stękania! W Nowym Sączu rusza nowa akcja

tv-ns.pl | 2014-06-09


We wrześniu w Nowym Sączu ruszy ciekawy projekt skierowany do wszystkich mieszkańców. O akcji "Vantago" opowiadają Tomasz Michałowski, prezes Stowarzyszenia "Dla Miasta" oraz Tomasz Solecki, trener motywacyjny.

Wystartował sądecki projekt Vantago. "Dopisujemy daty do marzeń"

www.miastons.pl | 2014-05-26


VANTAGO znaczy „Zacznij zwyciężać”. Kto więc ma zacząć odnosić zwycięstwa? Projekt jest skierowany do wszystkich sądeczan, zarówno tych młodych jak i starszych. Jedynym wymogiem aby wziąć w nim udział będzie konieczność rejestracji poprzez witrynę internetową, która zostanie uruchomiona w czerwcu tego roku.

Będą pomagać Sądeczanom i promować region

portalpolski.pl | 2014-05-26


Dwójka Sądeczan Tomasz Solecki oraz Tomasz Michałowski ma poprzez projekt VANTAGO „Dopisujemy daty do marzeń” pomagać mieszkańcom regionu w rozwoju osobistym a przy okazji promować Sądecczyznę. Przed kilkoma dniami wystartowali z tym innowacyjnym projektem na portalu PolakPotrafi.pl

Dopisujemy daty do marzeń

www.dts24.pl | 2014-05-18


Stawiamy na rozwój. Chcemy zainspirować młodych ludzi do zmiany mentalności i wzięcia odpowiedzialności za własne życie. Chcemy pokazać, że odpowiednia edukacja nie tylko przynosi pożądane korzyści, ale może również dawać spełnienie i zadowolenie z życia – mówią inicjatorzy projektu VANTAGO „Dopisujemy daty do marzeń”.

66

Wspierających

8683 zł

Z całkowitej kwoty 24000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany jeśli do 18:00 27.06.2014 otrzyma co najmniej 24000 zł wsparcia

Wesprzyj projekt

Wpłać 10 zł lub więcej!

Otrzymujesz od nas gorące imienne podziękowania na profilu Facebook

14 Wspierających
 

Wpłać 30 zł lub więcej!

Czadowa czapka z daszkiem "Vantago" - dodaj kolejny plus do swojego wyglądu! ;)

6 Wspierających
 

Wpłać 50 zł lub więcej!

Odjazdowy porcelanowy kubek "Vantago" z logotypem projektu oraz hasłem „Co napiszesz w swojej autobiografii?”. By podczas porannej kawy przypominał ci, że jako jeden z pierwszych zostałeś członkiem społeczności odważnie tworzącej nową rzeczywistość
+ wirtualny buziak od naszej MIss ;)

10 Wspierających
 

Wpłać 85 zł lub więcej!

Notes do realizacji celów "Vantago"
+ czadowa czapka z daszkiem "Vantago"
+ piłka tenisowa z własnoręcznym podpisem naszego Wimbledończyka
+ materiały edukacyjne z pierwszej edycji projektu w formie elektronicznej

3 Wspierających
 

Wpłać 150 zł lub więcej!

koszulka "Zakaz stękania MW/ Vantago"
+ czadowa czapka z daszkiem "Vantago"
+ odjazdowy kubek "Vantago"
+ pięknie oprawiony obrazek Sądecczyzny (30x25) z imienną dedykacją oraz podpisami twórców projektu
+ materiały edukacyjne z pierwszej edycji projektu w formie elektronicznej

6 Wspierających
 

Wpłać 300 zł lub więcej!

Trzecia (premierowa) część sagi Pawła Leśniaka pt. "Chaos" z autografem autora
+ notes do realizacji celów "Vantago"
+ koszulka „Zakaz stękania MW/ Vantago"
+ czadowa czapka z daszkiem "Vantago"
+ odjazdowy kubek "Vantago"
+ zdjęcie z warsztatów 10 x 15 cm ze specjalną imienną dedykacją
+ materiały edukacyjne z pierwszej edycji projektu w formie elektronicznej

0 Wspierających
 

Wpłać 500 zł lub więcej!

Komplet dukatów Sądeckich lokalnego klubu piłkarskiego "Sandecja" wybitych przez Mennicę Polską SA w nominale 3 i 7 złotych (edycja limitowana)
+ notes do realizacji celów "Vantago"
+ koszulka „Zakaz stękania MW/ Vantago”
+ czadowa czapka z daszkiem "Vantago"
+ odjazdowy kubek "Vantago"
+ piłka nożna z własnoręcznym podpisem Naszego Mistrza
+ materiały edukacyjne z pierwszej edycji projektu w formie elektronicznej

0 Wspierających
 

Wpłać 800 zł lub więcej!

Profesjonalna sesja zdjęciowa z wybranym Ambasadorem naszego projektu w Nowym Sączu (dojazd we własnym zakresie)
+ notes do realizacji celów "Vantago"
+ koszulka „Zakaz stękania MW/ Vantago”
+ odjazdowy porcelanowy kubek "Vantago"
+ czadowa czapka z daszkiem "Vantago"
+ materiały edukacyjne z pierwszej edycji projektu w formie elektronicznej

1 Wspierający
 

Wpłać 2000 zł lub więcej!

Tour po Nowym Sączu w gronie Twórców projektu (dojazd we własnym zakresie)
+ bilet VIP dla 2 osób na Mistrzostwa Polski Strongmanów (Nowy Sącz, 31 sierpnia. Dojazd we własnym zakresie)
+ kolacja w hotelu Beskid (dojazd we własnym zakresie)
+ informacja o sponsorze na stronie projektu, na warsztatach i akcjach promocyjnych
+ zestaw: koszulka, notes,kubek, czapka
+ materiały edukacyjne z pierwszej edycji projektu w formie DVD

0 Wspierających
 

Wpłać 5000 zł lub więcej!

Weekend dla dwóch osób w hotelu Beskid (standard VIP) (data do uzgodnienia, dojazd we własnym zakresie)
+ bilet VIP dla 2 osób na Mistrzostwa Polski Strongmanów (Nowy Sącz, 31 sierpnia. Dojazd we własnym zakresie)
+ Obszerna informacja o sponsorze na stronie projektu, na warsztatach i akcjach promocyjnych
+ Tytuł patrona projektu
+ 30 minutowe okno do prezentacji własnego produktu podczas 1 edycji projektu
+ Zestaw: koszulka, notes, kubek, czapka
+ Materiały edukacyjne z pierwszej edycji w formie DVD

0 Wspierających

O autorze

TomaszSolecki

TomaszSolecki

Nowy Sącz

Wizjoner, Korepetytor ciekawości, Mówca, trener zajmujący się doradztwem biznesowym. Ambasador Dynamiki Bogactwa i Spektrum Dynamiki Bogactwa. Swoje doświadczenia i umiejętności trenersko-terapeutyczne wykorzystuje w promowaniu i prowadzeniu szkoleń rozwijających wewnętrzny potencjał osób pracujących w biznesie oraz dynamiczny rozwój przedsiębiorstw. Posiada wieloletnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach najwyższego szczebla w Wielkiej Brytanii. W roku 2007 otrzymał nominację do nagrody menedżera roku w Londynie za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie zarządzania i rozwoju podlegających mu spółek.

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.