Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Lecaposukces

Lecaposukces

Poznań

Flicka i Bessie, to latające psy prowadzone przez Ewę Kiryk. W zawodach Ewa występuje od roku z Fli, z Bess od dwóch, a zdobywają miejsca na podiach jak szalone. Bessie, której właścicielką jest Mariola Kościuczyk, zdobyła Mistrzostwo Polski 2012 w kategorii Super-Pro TOSS & Fetch! Najważniejsze osiągnięcie, to kwalifikacja podczas DCDC Poznań 2013 na Mistrzostwa Świata USDDN, które odbywają się w październiku w Stanach Zjednoczonych. Poza trenowaniem dziewczyn, w wolnych chwilach;), Ewa studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu i pracuje by samodzielnie utrzymać siebie i czworonogi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2911 PLN z 1700 PLN

40 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

171%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.09.2013.

Lecą po sukces!

O projekcie

Lecą po sukces! Wesprzyj wyjazd Ewy, Flicki i Bessie na Mistrzostwa Świata USDDN!

Ewa podczas Dog Chow Disc Cup 2013 zakwalifikowała się z dwoma psami Flicką i Bessie na Mistrzostwa Świata U.S. Disc Dog Nationals w dogfrisbee. To jedna z najważniejsza i najbardziej prestiżowych imprez sportów kynologicznych na świecie, która co roku odbywa się w Cartersville w Stanach Zjednoczonych. Niestety Ewka jako osoba ucząca się, pracująca i samodzielnie utrzymująca siebie i swoje psy, nie może pozwolić sobie na koszta związane z wyjazdem na USDDN. Stąd akcja Lecą po sukces! Wspólnie możemy pomóc Ewce i wysłać ją na Mistrzostwa Świata!

Znajdziesz nas na:
www.facebook.com/LecaPoSukces oraz lecaposukces.wordpress.com

Chcesz wiedzieć więcej o dogfrisbee i treningu? Obejrzyj wywiad w TVN 24!

Poniżej trailer naszej serii One Jump Shot!

Ewa i Flicka (film Adrian Tylczynski)

Kim jest Ewa?

Ewka od wielu lat trenuje dogfrisbee z psami i to nie tylko własnymi. Swoją osobą, działaniem oraz podejściem do czworonogów, promuje świadome życie z psem z uwzględnieniem jego potrzeb i rozwoju. Projekt Lecą po sukces! ma za zadanie nie tylko pomóc Ewce w wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, ale również promować sportowy styl życia. Chcemy pokazać, że opieka nad psem, to nie tylko spacerki i obowiązki pielęgnacyjne, ale przede wszystkim partnerstwo i aktywnie spędzony razem czas. Im bardziej rozwijasz swoje umiejętności z psem, im więcej ćwiczysz, tym mocniejsza jest wasza więź i łatwiejsze wspólne życie.

W wolnych chwilach Ewa fotografuje psy Ewa Kiryk - pstryki

Tu znajdziesz krótki reportaż o Ewce, psach i naszej sprawie Mistrzostwa Świata w dogfrisbee WTK

 

Ewa i Bessie DCDC Poznań 2013 (fot. Andrzej Podgórski)

Kim są psy?

Jak zapytasz o Flickę, to zawsze dostaniesz jedną odpowiedź – Flicka jest po prostu doskonała. Sunia urodziła się 31 sierpnia 2011 r. po sportowych rodzicach Wenie i Simi. Pierwszy start w zawodach w Warszawie w 2012 r. odbył się kiedy suka miała dokładnie 1 rok i 2 dni. Później były już tylko większe i mniejsze sukcesy. Na DCDC 2013 w Poznaniu Fli zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata USDDN w kategorii Super Open!

Flicka! (fot. Ewa Kiryk)


Skok Flicki (film Adrian Tylczynski)

Nikt nie wierzy, że Bessie ma już sześć lat! Jest energia, a chęć do pracy emanuje od niej nieprzerwanie! Sunia urodziła się w 2007 roku w czeskiej hodowli Dajavera i stamtąd przyjechała do Marioli Kościuczyk by całkowicie oczarować jej serce. Z Ewką trenuje od 2011 r. Ich ogromny sukces to pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski 2012 w kategorii Super-Pro TOSS & Fetch. Od tego czasu duet zdobywa same sukcesy. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy na DCDC Poznań 2013 Bessie zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata USDDN w kategorii dystansowej Super-Pro!

Bessie! (fot. Ewa Kiryk)

Pomóż dziewczynom wyjechać na Mistrzostwa Świata USDDN, gdzie pokażą na co stać Polską drużynę kobiecą w dogfrisbee ;)

Tu znajdziesz kwalifikację Ewki, Flicki i Bessie na USDDN

Ewa, Flicka i Bessie po DCDC Poznań 2013 (fot. Tomasz Mońko)

Media o Twoim projekcie:

Latające dziewczyny z Poznania. Łapią frisbee i zbierają na lot do USA

www.tvn24.pl | 2013-08-25

Sport znany i lubiany, jednak w wydaniu zwierzęcym rzadki i zaskakujący. Mowa o dog frisbee, dyscyplinie, którą na poznańskiej Malcie w programie "Wstajesz i wakacje" zaprezentowały suczki Flicka i Bessie ze swoją właścicielką Ewą Kiryk.

Historie: Ewa i jej latające psy

www.podrozezpsem.pl | 2013-08-08

To historia o miłości do psów i walce o marzenia. Oczywiście historia z podróżowaniem w tle. Poznanianka Ewa Kiryk oraz psy Flicka i Bessie mają szansę polecieć do USA na jedną z najbardziej prestiżowych imprez sportów kynologicznych. Barierą są pieniądze. Tylko i aż.

Ma szansę na mistrzostwo świata we frisbee. Ale nie ma pieniędzy

epoznan.pl | 2013-07-11

Młoda poznanianka, Ewa Kiryk, wraz z jej psami dostała się do Mistrzostw Świata we frisbee, które w październiku odbędą się w Stanach Zjednoczonych. I choć bardzo chce na zawody pojechać, nie ma pieniędzy na pokrycie kosztów podróży.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.09.2013 18:06