Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

powidzjamfestiwal

powidzjamfestiwal

Powidz, Polska

Czołem!

Jesteśmy zgraną ekipą organizatorów, której zadaniem jest dokładanie wszelkich starań, aby tegoroczna III edycja Powidz Jam Festiwal dostarczyła masę atrakcji przy dźwiękach najlepszej muzyki!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1213 PLN z 8000 PLN

27 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 21.07.2016 18:06

Lao Che na Powidz Jam Festiwal

O projekcie

BUM! Eksplozja radości. To już III edycja  POWIDZ JAM FESTIWAL. Dokładnie 3 lata temu siedząc i dumając nad życiem narodziła się genialna idea stworzenia czegoś tak fajnego co będzie czymś dla kogoś. I tak powstała I edycja festiwalu. Z roku na rok jest więcej, lepiej, mocniej!

Ale hola, hola… po kolei:

 

 

 

8 czerwca 1243 roku książę Bolesław Pobożny zezwolił wójtowi Baldwinowi ulokować w Powidzu osadę. Szanowny książę Bolesław już wtedy wiedział, że 770 lat później odbędzie się tam Powidz Jam Festiwal.

Do rzeczy. Powidz mała z ogromnym charakterem wieś w powiecie słupeckim. W Powidzu znajdziesz:

Powidzki Park Krajobrazowy, czyli urozmaicona rzeźba terenu oraz niezwykle bogata flora:

 

Zgadza się, dobrze widzisz, norka złapała rybę a w oddali jacht. To tylko niektóre atrakcje Powidzkiego Parku Krajobrazowego.

Inne widoki:

 

 

 Gnieźnieńska Kolej Wąskotorowa 

 

 

 

Dla chętnych Kościół św. Mikołaja 

 

Ale co najważniejsze…. JEZIORO POWIDZKIE. Jedno z najbardziej czystych jezior w Polsce i największe w całej Wielkopolskie. Powierzchnia 1035,9ha, spokojnie miejsca starczy dla każdego!

 

To właśnie na tych pięknych terenach odbywa się coroczna impreza Powidz Jam Festiwal pod hasłem:

POWIDZ JAM FESTIWAL to przede wszystkim MUZYKA! 5 scen na terenie Powidza oraz Przybrodzina.  Spacerkiem wzdłuż jeziorka  przy akompaniamencie muzyki. 40 koncertów!

Gwiazda główna Kuba Badach – muzyk, kompozytor, wokalista, aranżer i producent muzyczny. Dwukrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego. W Powidzu zagra utwory Andrzeja Zaucha 

 

Dotknij Irlandii z grupą CARRANTUOHILL – założony w 1987 roku polski zespół, który specjalizuje się w muzyce celtyckiej. Zespół, który zagrał ponad 2500 koncertów w kraju i za jego granicą. Grupa od samego początku związana jest z Przystankiem Woodstock oraz jest współorganizatorem Folkowej Sceny!

 

 Powidz to 4 dni muzyki! Na 5 scenach pojawi się 30 kapel i ponad 200 muzyków. 

Nasze szeregi zasilą miedzy innymi: 

Zdajemy sobie sprawę, że nasz festiwal odwiedzają różnorodni ludzie… i to jest piękne!  Jest to dla Nas ogromna motywacja a zarazem wyzwanie, aby zapewnić rozrywkę dla każdego na najwyższym poziomie. Każdego roku szereg naszych atrakcji jest urozmaicany. Prawdopodobnie, gdy czytasz tą wiadomość do listy dopisywane są kolejne pozycje, ale pamiętaj… Nie doświadczysz tego czytając to trzeba przeżyć osobiście!

 

 

 

Gdy zachodzi słońce i dzieci już śpią na Powidz Festiwal odbywa się Jam Session, w którym każdy chętny może spróbować swoich sił i pokazać światu przy akompaniamencie księżyca i gwiazd swoje ukryte talenty muzyczne!

 

Koniecznie śledź profil Powidza na Facebooku , wydarzenie  oraz stronę internetową. Dzięki temu będziesz na bieżąco z festiwalowymi atrakcjami.

 

 

 Główną gwiazdą festiwalu obok Kuby Badacha oraz grupy CARRANTUOHILL miało być LAO CHE. Przyznajemy się bez bicia… wtopiliśmy ze statutem towarzystwa i nie jesteśmy w stanie zebrać pieniążków na gwiazdę główną. Więc tutaj prośba do Was kochani! My się nie poddamy i my wiemy, że z Waszą pomocą LAO CHE stanie na deskach sceny głównej POWIDZ JAM FESTIWAL 22 lipca! 

Dlatego dziewczyno i chłopaku! Wpłać ile możesz a w zamian darmowy bilet na LAO CHE będzie twój i twój i twój też!