Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Turlej

Piotr Turlej

Kraków

Jestem początkującym przedsiębiorcą i chcę wspierać innych ludzi

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

0 PLN z 15000 PLN

0 Wspierający

4 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 12.03.2021.

Kurs Finansowo Ogarnięci

O projekcie

Mimo, że Polacy jako naród radzą sobie w XXI wieku dobrze to blisko 50% społeczeństwa ma problemy z finansami i oszczędzaniem. Dlatego właśnie postanowiłem wesprzeć wiedzą kogo tylko się da, a w szczególności młodych, którzy szukają swojego miejsca w tym świecie.

"Ryzyko bierze się z niewiedzy o tym, co robisz."

Warren Buffett

Postanowiłem uczyć się ekonomii,psychologii oraz inwestowania. Rok mocnej nauki uświadomił mi, że ta wiedza nie jest wcale zarezerwowana tylko dla maklerów,bankierów i dyrektorów firm. Jako samouk miałem możliwość wyszukać wiele przydatnych wiadomości, które były mi pomocne w ogarnięciu swoich finansów.Teraz pragnę podzielić się swoją wiedzą z innymi. Bez naciągania w stylu " Wpłać tu 1000zł po miesiącu masz 1100zł, a za pół roku to możesz być pewny, że będziesz mieć 5800zł i nic nie musisz robić tylko wpłać". Tak właśnie działają piramidy finansowe i różne programy o czym zresztą chcę opowiedzieć w kursie :) Sam pewnie znasz kogoś kto już sam nadział się na "szybki zarobek". Dlatego mój kurs będzie przeznaczony dla ludzi młodych mający na celu po prostu zachować ich pieniądze w portfelu.

Cześć,

Jestem Piotrek

Mam 21 lat i potrzebna jest mi pomoc finansowa na zakup i stworzenie platformy do kursu oraz na rozpoczęcie kampanii reklamowej w social mediach.

W ciągu roku przeczytałem 48 książek o tematyce finansowej oraz psychologii, co jest odpowiednikiem wiedzy potrzebnej do napisania pracy magisterskiej. Wydałem blisko 2500zł na te książki i zawartą w nich wiedzę.

Zauważyłem, że zawarte w nich informacje zupełnie odbiegają od tego, co przekazują nam w szkole, czy na studiach.

Więc postanowiłem rzucić to wszystko i pojechałem do Anglii, żeby "lepiej zarobić". Dwa lata spędzone na wyspach pokazały mi, że problem nie twki w tym ile zarabiam, ale na co wydaję...

Brałem udział w kursach inwestorów oraz w szkoleniach, które pozowliły mi zdobyć odpowiednią wiedzę, a następnie przekuć ją na wiedzę odpowiednią dla każdego.

W związku z tym chcę stworzyć możliwość zdobywania tej wiedzy przez młode osoby w ramach taniego kursu.

Problem z tematami ekonomicznymi jest taki, że ludzie często nie rozumieją złożonych zagadnień. Mój kurs ma być przełożony na jak najprostszy język, w taki sposób, aby każdy mógł z niego skorzystać.

Kurs jest z myślą o młodzieży natomiast jego zagadnienia są przystępne też dla starszych osób. 

Kurs będzie się składać z 7 modułów, po mniej więcej 5-9 tematów każdy. Będzie to solidna dawka wiedzy za którą ludzie każą płacić sobie od 3 tysięcy złotych w górę. Kurs będzie obejmować około 30 godzin nagrań.

W skład kursu wchodzą takie tematy jak:

  1.  Dysonans poznawczy na temat bogactwa, który jest wynikiem 123 lat zaborów i 50 lat komuny. Przekonania oraz zachowania społeczne.
  2.  Atywa i pasywa. Tworzenie dodatkowych źródeł dochodu. Czym jest oraz jak wziąć dobry kredyt ?
  3.  Oszczędzanie pieniędzy. Bonusem jest autorski kalkulator opracowany w Excelu, który pomoże w zarządzaniu budżetem z miesiąca na miesiąc.
  4.  Nastawienie do pracy, odnajdywanie swojej pasji dla zdrowia psychicznego, frustracja oraz wypalenie zawodowe. Jak być liderem w organizacji i w swoim życiu
  5. Gospodarka Europy w ciągu ostatnich 500 lat. Miejsce, które Polska zajmuje oraz powody czemu tak się dzieje. Możliwość rozwoju w XXI wieku oraz rynek pracy.
  6.  Bonus w postaci wyjaśnienia zagadnień giełdowych. Akcje,obligacje,metale szlachetne,surowce i kontrakty.
  7. Bonus w postaci przedstawienia pieniądza od podstaw. Od wymian barterowych,przez parytet złota po system obecny wraz z nadchodzącymi zmianami.

"Wiele osób mówi, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze. Może to i prawda. Jednakże pieniądze mają wpływ na wszystko, co jest ważne – zdrowie, wykształcenie, jakość życia."

Kim Kiyosaki

 Jak wyglądają koszty takiego przedsięwzięcia ? Przygotowałem wszystko w procentach, żeby łatwiej można było się połapać :)

A co oferuję ? Jeśli zbiórka przekorczy 30%, czyli 4500 powstanie kurs dostępny pod domeną, którą załączę do projektu, a każdy z wpłacających otrzyma zgodnie z bonusami w zależności od kwoty :

  1. 47zł - Dostęp do wstępnej wersji kursu (2 moduły) z tematyki psychologii pieniądza, zarządzania budżetem domowym, oszczędzania oraz zarządzania aktywami i pasywami.
  2. 197zł -  Dostęp do całego kursu bez bonusów przedsprzedażowo, w którym zostaną poruszone wątki systemu monetarnego, inteligencji finansowej oraz gospodarki Europejskiej i rynku pracy.
  3. 297zł - Pełen dostęp do kursu wraz z bonusami, którymi są tematy z zakresu znajomości giełdy, dywersyfikacji portfela oraz bezpiecznego inwestowania na giełdach.

A więc zamiast wydawać 2500zł na książki, a później kolejne pieniądze na szkolenia tematyczne. Wsparcie za 297zł będzie znacznie lepsze.

To czy powstanie ten kurs zależy w dużej mierze właśnie od CIEBIE

Zwłaszcza, że prace są już bliżej końca, a ta zbiórka ma na celu pomóc dotrzeć do jak największej liczby osób. 

Dostęp do pierwszych dwóch modułów planowany jest na początek marca. 

Jeśli uda się osiągnąć 125% zbiórki. Każdy kto wpłaci minimum 47zł otrzyma książkę wskazującą błędy w systemie eudkacji w Polsce. Porównanie poziomów edukacji na tle Europy oraz zakres tematów, które pomimo edukacji szkolnej warto się nauczyć w dorosłym życiu.

 "Nigdy nie jest za późno, by zadbać o przyszłość swoją i dzieci, rezygnując tylko trochę z teraźniejszości – a konkretnie z roztrwaniania pieniędzy na pierdoły." 

Autor Nieznany

Do zobaczenia w pierwszym module :) !

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 12.03.2021 18:06