Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Wybieram Polskie

Stowarzyszenie Wybieram Polskie

Lublin, Polska

Jesteśmy stowarzyszeniem osób, którym leży na sercu dobro Polski. Jesteśmy przekonani, że kluczem do umocnienia naszej Ojczyzny jest sieć dobrze prosperujących polskich przedsiębiorstw, które budując gospodarkę, przygotowują lepszą przyszłość dla następnych pokoleń.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9742 PLN z 9000 PLN

83 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.01.2016.

Kupuję świadomie, wybieram polskie - kampania edukacyjna

O projekcie

O Stowarzyszeniu Wybieram Polskie:

Jesteśmy stowarzyszeniem osób, którym leży na sercu dobro Polski. Jesteśmy przekonani, że kluczem do umocnienia naszej Ojczyzny jest sieć dobrze prosperujących polskich przedsiębiorstw, które budując gospodarkę, przygotowują lepszą przyszłość dla następnych pokoleń.

Nasze stowarzyszenie realizuje założone cele poprzez przygotowywanie i przeprowadzanie kampanii społecznych, akcji informacyjnych, organizację szkoleń, kursów, konferencji oraz poprzez integrację polskich przedsiębiorców.

Czym jest patriotyzm konsumencki?

Miłość do ojczyzny i ekonomia mogą iść ze sobą w parze. Idea jest prosta. Bazuje na dokonywaniu zakupu produktów rodzimego pochodzenia i od polskich przedsiębiorców. Preferowanie polskich firm i polskich wyrobów przyczynia się do ich umocnienia i wzrostu konkurencyjności polskich marek również na rynkach zagranicznych. Dzięki temu wzrasta prestiż Polski na arenie międzynarodowej, a w kraju powstają kolejne, coraz lepiej opłacane miejsca pracy. Robiąc zakupy powinniśmy poświęcić nawet krótką chwilę na sprawdzenie pochodzenia danego produktu. Nie zostawiając tej kwestii przypadkowi i dokonując świadomego wyboru, przyczyniamy się do rozwoju polskiej gospodarki.

Jak to działa?

Większy obrót polskich firm przekłada się na ich stabilną sytuację i politykę zatrudnienia. Rozwój oznacza większą liczbę miejsc pracy, a to pozytywnie wpływa na zamożność obywateli.

O projekcie:

Zgromadzone środki finansowe chcemy przeznaczyć na realizację kampanii edukacyjnej pt. „Kupuję świadomie, wybieram polskie”. W ramach tego projektu chcemy przygotować serię ulotek, broszur, plakatów, banerów oraz billboardów zachęcających do kupowania polskich produktów. Materiały te będą kolportowane przez członków naszego stowarzyszenia oraz sympatyków: w sklepach, podczas sesji i konferencji tematycznych, w czasie spotkań otwartych z przedsiębiorcami, jak również w ramach akcji  bezpośredniego wręczania ulotek konsumentom.

Budżet

Sami dysponujemy ograniczonym budżetem. Dlatego by sfinalizować tę inicjatywę zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Na realizację projektu w podstawowej formie potrzebujemy 9000 zł. Uzyskana kwota pozwoli nam na zakup:

Świadomość konsumencka wciąż rośnie w polskim społeczeństwie. Przyczynia się do tego działalność kolejnych projektów namawiających konsumentów do świadomych zakupów i wspierania polskiej przedsiębiorczości. Promocja takich postaw to patriotyzm XXI w.

Nagrody:

Na wszystkich, którzy zdecydują się nam pomóc czekają specjalne nagrody:

O nas:

Patron medialny kampanii:

Zachęcamy do kontaktu:

wybierampolskie.org

kontakt@wybierampolskie.org

facebook.com/WybieramPolskie.org

tel. 691 289 377

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.01.2016 18:06