Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Problemy polskiego rynku muzycznego

Problemy polskiego rynku muzycznego

Warszawa, Polska

Dzień dobry.

Nazywamy się Andrzej i Wojtek! Jesteśmy, proszę Państwa, dwoma ekspertami zajmującymi się problemami polskiego rynku muzycznego oraz walczymy o dobro polskich artystów i rodzimej kultury. Wszystkie informacje na nasz temat można znaleźć na naszej stronie facebook.

Zapraszamy!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2640 PLN z 1653 PLN

82 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

159%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.02.2019.

Kubek problemów do pysznej kawusi :)

O projekcie

Dzień dobry Państwu!

Nazywamy się Andrzej i Wojtek i jesteśmy administratorami strony "Problemy polskiego rynku muzycznego". Link:https://www.facebook.com/problemypolskiegorynkumuzycznego/

Przeprowadziliśmy niedawno na portalu Polak Potrafi zbiórkę, na wyprodukowanie dla wszystkich zainteresowanych naszego kubeczka problemów. Akcja okazała się wielkim sukcesem, bo zebraliśmy ponad 200% wymaganej kwoty. Po rozesłaniu naczynek okazało się jednak, że zainteresowanie ich zdobyciem jest nadal spore. Oto nasz kubeczek:


W związku z tym postanowiliśmy przeprowadzić KOLEJNĄ akcję na portalu polakpotrafi.pl i po prostu zebrać w ten sposób fundusze na wyprodukowanie kubka dla wszystkich, którzy wyrażą taką chęć. Aby zrealizować projekt musimy ponownie zebrać minimalnie 1653zł, a więc kwota nie jest wygórowana i potrzebujemy tylko 57 chętnych. Oczywiście nagrodą za wsparcie jest otrzymanie takiego właśnie kubeczka.

W kwocie 29zł zawiera się cena kubka, opakowanie go oraz przesyłka polecona pocztą polską prosto to Państwa domu! Kubki powinny trafić do Państwa maksymalnie w ciągu 2 tygodni od daty zakończenia tego projektu. Od wtedy będziecie mogli Państwo cieszyć się smaczną kawusią z naszego kubka problemów!

W poprzedniej edycji wyprodukowaliśmy dodatkowo dwa gadżety związane z Panem N. z naszej czarnej listy, który próbował nas swego czasu obrażać. Jeśli ktoś z Państwa wyrazi chęć je mieć to proszę po prostu wybrać odpowiednią nagrodę za wsparcie. Oto gadżety:


Zapraszamy do wspierania!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.02.2019 22:10