Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Problemy polskiego rynku muzycznego

Problemy polskiego rynku muzycznego

Warszawa, Polska

Dzień dobry.

Nazywamy się Andrzej i Wojtek! Jesteśmy, proszę Państwa, dwoma ekspertami zajmującymi się problemami polskiego rynku muzycznego oraz walczymy o dobro polskich artystów i rodzimej kultury. Wszystkie informacje na nasz temat można znaleźć na naszej stronie facebook.

Zapraszamy!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3667 PLN z 1653 PLN

111 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

221%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.11.2018.

Kubek problemów do pysznej kawusi :)

O projekcie

Dzień dobry Państwu!

Nazywamy się Andrzej i Wojtek i jesteśmy administratorami strony "Problemy polskiego rynku muzycznego". Link:
https://www.facebook.com/problemypolskiegorynkumuzycznego/

Na jednym ze zdjęć na naszym portalu umieściliśmy nasz prywatny kubek do kawy, a wielu z naszych czytelników wyraziło chęć posiadania podobnego. Jako, że nie myśleliśmy, iż ktokolwiek chciałby również posiadać podobne naczynie - nie stworzyliśmy ich niestety więcej :(


W związku z tym postanowiliśmy przeprowadzić akcję na portalu polakpotrafi.pl i po prostu zebrać w ten sposób fundusze na wyprodukowanie takiego samego kubka dla wszystkich, którzy wyrażą taką chęć. Aby zrealizować projekt musimy zebrać minimalnie 1653zł, a więc kwota nie jest wygórowana i potrzebujemy tylko 57 chętnych. Oczywiście nagrodą za wsparcie jest otrzymanie takiego właśnie kubeczka:

W kwocie 29zł zawiera się cena kubka, opakowanie go oraz przesyłka polecona pocztą polską prosto to Państwa domu! Kubki powinny trafić do Państwa maksymalnie w ciągu 2 tygodni od daty zakończenia tego projektu, a więc już w święta będziecie mogli cieszyć się smaczną kawusią z naszego kubka problemów!

Zapraszamy do wspierania!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.11.2018 22:10