Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ksorlypoznan

ksorlypoznan

Poznań

Drużyna piłkarska o sporych ambicjach złożona z wielu młodych i perspektywicznych zawodników!
Zespół składa się głównie z grupy młodych zawodników, którzy grają ze sobą na Orliku. Wsparcia udzieliło kilku bardziej doświadczonych zawodników i tak powstał mix, który ma szansę namieszać w rozgrywkach B klasy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1126 PLN z 1100 PLN

27 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.09.2012.

KS ORŁY POZNAŃ - SPEŁNIAMY SPORTOWE MARZENIA MŁODYCH

O projekcie

Witajcie,

            Jesteśmy grupą miłośników futbolu, która podążając za marzeniami założyła klub sportowy, który z powodzeniem zadebiutował w rozgrywkach B-klasy  w  świeżo rozpoczętym sezonie 2012/2013 (zwycięstwo w pierwszym meczu 7:0).

Naszym priorytetem jest propagowanie sportu wśród młodzieży, szlifowanie piłkarskich talentów, edukacja poprzez sport (nauka samodyscypliny, współzawodnictwa, kontroli podlegają również szkolne oceny naszych zawodników), a przede wszystkim dobra zabawa w duchu sportowej rywalizacji.          

Zarząd klubu sportowego oraz kilku zawodników to osoby w wieku 26 lat, z doświadczeniem piłkarskim w ligach okręgowych i III lidze. Jednak w zdecydowanej większości nasz zespół składa się z zawodników bardzo młodych (rocznik 1996 – 1991) o ponadprzeciętnym talencie do gry w piłkę. To właśnie dla nich powstał ten klub piłkarski, chcemy dać im możliwość gry w rozgrywkach ligowych seniorów oraz zapewnić dalszy sportowy rozwój. Być może nasz klub piłkarski będzie początkiem sportowej kariery, któregoś z zawodników.

Niestety udział w lidze wiąże się z dużymi kosztami (ok. 1100zł miesięcznie). Jesteśmy świeżo powstałym klubem, w chwili obecnej większość kosztów pokrywamy ze składek członkowskich, które są dużym obciążeniem finansowym dla najmłodszych zawodników, a członków zarządu niestety nie stać na pokrycie wszystkich kosztów z własnych kieszeni ;)

            Idealnym rozwiązaniem byłoby pozyskanie sponsora, który wspierałby nas co miesiąc jakąś kwotą, pozwoliłoby to na obniżenie składek członkowskich i dalszy rozwój zespołu (więcej meczy sparingowych, wyjazdy na obozy przygotowawcze itp.). Na platformie PolakPotrafi szukamy jednorazowego wsparcia, na zakup kompletu strojów meczowych i piłek. Koszt jednego kompletu  dla całej drużyny to ok. 1400zł, drużyna musi posiadać dwa komplety (1-szy na mecze rozgrywane na własnym boisku, 2-gi na mecze wyjazdowe). Jeden komplet już posiadamy, zbieramy na drugi ;)

            Próbujemy uzbierać tutaj 1100 zł (dokładnie tyle brakuje nam na drugi komplet stroi, 2 komplety są niezbędne do gry w B-klasie), jednakże każda złotówka uzbierana powyżej tej kwoty, zostanie przeznaczona na działalność operacyjną drużyny  ;) Każda złotówka jest na wagę złota i przyczyni się do rozwoju naszego klubu.

Liczymy na wsparcie osób prywatnych i firm. Przygotowaliśmy ciekawą ofertę reklamową dla darczyńców którzy wesprą nasz projekt wyższą kwotą.  Gramy w bardzo ciekawej grupie, dlatego nasze wyniki sportowe będą na pewno zauważone przez szersze grono osób. 

http://www.90minut.pl/liga/0/liga6551.html -  tabela ligowa.
http://www.facebook.com/OrlyPoznan - nasze konto na fb. 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.09.2012 00:12