Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wiktor Zagórski

Wiktor Zagórski

Węgorzewo, Polska

Nazywam się Wiktor Zagórski. Mam 19 lat i pochodzę Warmii i Mazur. Chodzę do czwartej klasy technikum. Od dziecka lubię czytać książki fantastyczne. Zawsze marzyłem o napisaniu własnej powieści. Ostatnie cztery lata ćwiczyłem swoje umiejętności pisarskie. W roku 2016 zacząłem pisać pierwszy tom "Krwawych czempionów". Mam nadzieję, że uda mi się spełnić marzenie o byciu pisarzem z prawdziwego zdarzenia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1351 PLN z 14000 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.01.2020.

Krwawi Czempioni

O projekcie

Celem mojego projektu jest zebranie funduszy na wydanie książki o tematyce fantastycznej, która będzie uwielbiana na całym świecie! Książka opowiada o młodym Akulusie, chłopaku który podróżuje po świecie fantastycznym ze swoim mentorem. Na wskutek otarcia się o śmierć jego opiekun zmuszony jest odprawić pradawny rytuał i zmienia chłopaka na dobre. Od momentu przebudzenia Akulus staje się krwawym czempionem, "członkiem" bractwa które wieki temu wymarło na dobre. Moce które zyskuje chłopak zaraz po przebudzeniu dają mu wielką moc i tylko od niego zależy czy będzie siał spustoszenie w krainie, czy też zapanuje nad niekończącą się żądzą krwi.

Tak najprawdopodobniej będzie wyglądała okładka książki :)

Nazywam się Wiktor Zagórski i mam 19 lat. Odkąd pamiętam, marzę o wydaniu książki i na poważnie wziąłem się do pracy. Pisanie to jest to w czym się widzę i w czym naprawdę jestem dobry. Zaskakiwać może fakt, że książkę piszę sam, nikt mi nie pomaga, a każda strona to moja wyobraźnia i mój świat. Chciałbym zostać pisarzem z prawdziwego zdarzenia i przynieść rozgłos polskiej fantastyce! Wspiera mnie przede wszystkim rodzina, ale są również trzy osoby, które zasługują na wyróżnienie. Moja dziewczyna, która wspiera mnie odkąd pamiętam, gdyby nie ona nie było by mnie tutaj. Mój najlepszy przyjaciel, który był przy mnie od samego początku projektu i który ciągle mówił "Jak nie Ty to kto?". Ponadto, ważną osobą, której jestem bardzo wdzięczny, jest moja nauczycielka języka polskiego, która zawsze dopingowała mnie do napisania choć jednej strony więcej. Jest najlepszą nauczycielką na świecie!

Całą kwotę przeznaczę na wydanie książki. Każdy grosz będzie poświęcony jej wydaniu. Deklaruję, że cała kwota zostanie wykorzystana na sprzedaż oraz promocję książki. 

Dodatkowe środki, zebrane podczas trwania kampanii również przeznaczę na mój projekt. Część uzbieranej sumy pieniędzy przeznaczę na zakup miłych drobiazgów, którymi obdaruję szkolną bibliotekę. Ponadto gdy projekt osiągnie np. 110% i więcej postaram się zlecić wykonanie większej ilości książek. Da to pewnie wydawnictwu dłuższą pracę, ale ja za to będę miał więcej czasu na wysyłanie nagród o których możecie sobie przeczytać nieco niżej. 

Książka naprawdę jest dobra i miałem propozycję wydania od pewnego wydawnictwa, którego niestety wymienić nie mogę. Uznałem, że to za proste, że prawdziwy sukces osiąga się ciężką pracą i do tej pory się śmieje, że rezygnacja z tego wydawnictwa to albo największy błąd w moim życiu, albo najlepsza decyzja. Co myślę teraz? Nie wiem, życie jest jedną wielką niewiadomą, ale czas pokaże, czy moja decyzja była słuszna. Wybrałem tę formę finansowania, bo uważam, że jest bardzo ciekawa i mogę zobaczyć co sądzą ludzie o mojej pracy i czy pomogą zrealizować marzenie nastoletniego chłopca.

Zapraszam serdecznie każdego kto chce ze mną porozmawiać bądź napisać na mój profil na portalu społecznościowym! 

Profil Facebook : https://www.facebook.com/wiktor.zagorski.1

E-mail : AVM3@wp.pl

Uważam, że człowiek powinien być optymistą. Gdyby na świecie żyli sami pesymiści, świat nie posuwał by się do przodu. Nagrody zacznę realizować gdy projekt osiągnie 50% ustalonej kwoty, a dostarczaniem zajmę się gdy osiągniemy sukces.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.01.2020 22:10