Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

agusiakoperniak

agusiakoperniak

Kraków, Polska

Młoda sądeczanka, obecnie studentka krakowskiej Akademii "Ignatianum" na wydziale pedagogicznym. Od 2 lat zajmuje się animacją dzieci występując jako kolorowa Pani Klaun. Malowanie buziek, modelowanie balonów, czy wymyślanie kreatywnych zabaw to jej codzienność. Kocha to, co robi. Jako dziecko marzyła o założeniu swojego przedszkola, teraz marzenia zamienia w rzeczywistość. Korzystając z nowoczesnych technologii dzięki portalowi Polakpotrafi,pl zamierza zebrać kwotę potrzebną do dokończenia dziecięcych marzeń. A wszystko to dla przyszłych pokoleń, bo wierzy, że nasza przyszłość zależy właśnie od nich. W swoim życiu i pracy kieruje się słowami wybitnego polskiego pedagoga Janusza Korczaka: \"Jestem nie po to, aby mnie kocha­li i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obo­wiązkiem otocze­nia po­magać mnie, ale ja mam obo­wiązek troszcze­nia się o świat, o człowieka.\"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

47 PLN z 10000 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.12.2015.

Twórczo rozwijać i animować - Kreatywna Zabawa

O projekcie

                        

Jest mi bardzo miło, że trafiłeś na nasz projekt. To zapewne znaczy, że coś Cię zaciekawiło. I bardzo dobrze! Właśnie o to chodziło - żebyś tu wszedł, dowiedział się o nas i wsparł nas w realizowaniu kreatywnych pomysłów :-).

Ale, zacznijmy od początku...

       

Jak mogłeś się już zorientować po temacie projektu - naszym głównym celem jest wspieranie twórczego rozwoju dzieci. Od 2 lat w strojach kolorowych klaunów odwiedzamy dzieci i ich rodziny na różnych uroczystościach - weselach, urodzinach, piknikach i prowadzimy dla nich kreatywne zabawy - malujemy buźki, modelujemy balonowe zwierzaki, tańczymy klaunowe tańce, skaczemy w workach, malujemy, przeciągamy linę... Wszystkie imprezy prowadzimy z wielką pasją i zaangażowaniem. Uśmiechnięte buźki dzieci to najlepsza nagorda dla nas i potwierdzenie, że robimy to dobrze. Ale ... jesteśmy młodymi i kreatywnymi ludźmi, dlatego wciąż jest nam mało i szukamy nowych doświadczeń. Chcemy rozwinąć swoje skrzydła i założyć Centrum Twórczego Rozwoju i Animacji Dzieci "Kreatywna Zabawa", w którym będziemy nie tylko prowadzić animacje, ale przede wszystkim warsztaty o różnej tematyce. Plastyka sensoryczna, która wprowadzi każdego w świat kolorów, zapachów i tekstur, pozwoli legalnie się ubrudzić, a dzięki temu każde dziecko będzie mogło pobudzić wszystkie zmysły korzystając z produktów spożywczych, lekcje języka chińskiego, hiszpańskiego i angielskiego dla dzieci, zajęcia muzyczne połączone z rytmiką, teatr z logopedią, edukacja globalna czy zumba i zajęcia taneczne dla dzieci to tylko niektóre z proponowanych przez nas twórczych zajęć edukacyjnych.

Zobacz nas w klaunowej akcji :-)

                       

   

   

              

      

Jesteśmy grupą bardzo kreatywnych studentów pedagogiki o specjalności edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (Akademia "Ignatianum" w Krakowie). Każdy z nas, mimo młodego wieku ma już wielkie doświadczenie w kontakcie z dzieckiem, a dzięki wiedzy zdobywanej na studiach mamy możliwość praktycznie ją wykorzystywać. Poznaj każdego z nas po kolei... :-)

Jestem młodą sądeczanką, studentką Akademii "Ignatianum" w Krakowie na wydziale pedagogicznym. Odkąd pamiętam, zawsze chciałam być nauczycielką, jako dziecko śniłam, że mam swoje przedszkole. Już w szkole postawowej uczyłam koleżanki, robiłam im sprawdziany i prowadziłam dziennik zajęć równolegle z nauczycielem :). Później, gdy kończyłam naukę w gimnazjum, swoją pasję zaczęłam wykorzystywać ucząc dzieci języka angielskiego. W liceum pragnełam założyć przedszkole, ale bez odpowiedniego wykształcenia, pieniędzy i w tak młodym wieku było to niemożliwe. Zaraz po tym zrodził się w mojej głowie pomysł, aby animować dzieci i w ten sposób się realizować - jednak wciąż byłam zbyt młoda. Rok później, w wieku 18 lat zaczęłam działać - założyłam Centrum Animacji Dzieci "Kreatywna Zabawa" i do tej pory świetnie bawię się animując dzieci. W międzyczasie zaczęłam studia pedagogiczne, zaczęłam poznawać specjalistyczną wiedzę o dziecku, jego potrzebach, psychice, rozwoju. Marzenia o przedszkolu zamieniłam na marzenia o twórczym kształeceniu dzieci w ich wolnym czasie w moim własnym Centrum, które zamierzam, z Twoją pomocą, stworzyć! :-)

Kasia jest również studentką Akademii "Ignatianum" w Krakowie na wydziale pedagogicznym. To urodzona piosenkarka, uczy dzieci śpiewu, muzyki i rytmiki. Pochodzi z Zakopanego i tam prowadzi zajęcia muzyczne w jednym z przedszkoli. Zawsze uśmiechanięta, pozytywna, z dnia na dzień zaskakuje każdego swoimi zwariowanymi i kreatywnymi pomysłami. 

Karolina to wyjątkowa dziewczyna. Studiuje na Akademii "Ignatianum", a pracuje w krakowskich Wioskach Świata, gdzie prowadzi z dziećmi zajęcia opowiadając o różnych zakątkach świata. Spędziła rok w Boliwii, pracując jako misjonarka i pomagając dzieciom, gdzie nauczyła się języka hiszpańskiego. Jest to osoba o wielkiej cierpliwości i podejściu do dzieci. 

Magda jest studentką sinologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Prowadzi zajęcia języka chińskiego dla dzieci, gdzie śpiewa, tańczy i robi wszystko, aby dzieci jak najlepiej zapamiętywały ten wyjątkowy język. Zawsze uśmiechnięta, kreatywna - zaraża wszystkich swoją pasją.

     

Kwotę, która jest progiem do zrealizowania naszego projektu przeznaczymy przede wszystkim na:

- dostosowanie lokalu do potrzeb dzieci - wymalujemy ściany na kolory, w których dzieci dobrze się czują, zakupimy odpowiednie oświetlenie, zabezpieczymy lokal, aby wszyscy odwiedzający nas byli bezpieczni i żeby nikomu nie stała się krzywda,

- zakupienie potrzebnego wyposażenia - kolorowe dywaniki, siedziska, mebelki (w tym wieszaczki, szafki, stoliki, kanapa dla oczekujących rodziców), kolorowe obrazki,

- książki, keyboard, materiały plastyczne, pluszaki.

     

Jednak, gdy okaże się, że nasz projekt jest dla Was strzałem w dziesiątkę i wspólnie uzbieramy więcej pieniędzy, to "nadwyżkę" przeznaczymy na:

- dodatkowe meble, dzięki którym pomieszczenia będą jeszcze bardziej przyjazne i funkcjonalne,

- inne instrumenty (dzwonki, trójkąty) oraz dodatkowy sprzęt plastyczny,

- tablicę multimedialną,

- ekspres do kawy, aby rodzice w oczekiwaniu na swoje pociechy mogły napić się dobrego napoju dającego energię do wykorzystania z dzieckiem po zajęciach :-).

            

Wybraliśmy crowdfunding do realizacji naszego planu, ponieważ jest to bardzo dobry i nowoczesny sposób na pozyskanie środków na realizację celu, życie toczy się teraz w oparciu o internet. Co więcej jako studenci studiów dziennych... nie możemy starać się o dofinansowanie z Unii Europejskiej,a crowdfunding jest dużo prostszy niż mozolne staranie się o dofinansowanie.

         

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz porozmawiać ze mną przez telefon, Facebook, czy "twarzą w twarz" w Krakowie :).

 

Najlepiej złapać mnie na Facebooku: https://web.facebook.com/agnieszka.koperniak , Facebookiem Centrum: https://web.facebook.com/KreatywnaZabawaAnimacjaDzieci lub pod telefonem: +48 505706095 :-).

      

Jesteśmy pewni, że nasz projekt dzięki Twojej pomocy okaże się powodzeniem. Wtedy z miłą chęcią przekażemy Ci nagrody. Możesz nas wspierać finansowo przez 45 dni (od 13.11.2015 do 28.12.2015) , po tym czasie najpóźniej do 3 tygodni, czyli do 18.01.2015 otrzymasz wybrany prezent :-).

1 zł - Super! Wsparłeś nasz cel - bez nagrody, ale za to możesz liczyć na naszą ogromną wdzięczność i uśmiech dzieci :-)

5 złGratulujemy! Otrzymujesz "Mail wdzięczności" od całej załogi ze zdjęciami

15 zł"Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" leci prosto na Twojego maila :-) wydrukuj go i powieś na ścianie - niech wszyscy się dowiedzą, że wspierasz kreatywne pomysły :-)

35 złUnikalny, stworzony przez autorkę projektu "Katalog Zabaw", w którym znajdują się zasady bezpiecznej zabawy, pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem, zabawy z chustą animacyjną, plastyczne inspiracje, przepisy na doświadczenia chemiczne... + "Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" :-)

60 złFilmowy poradnik "Jak w prosty sposób modelować balony", dzięki któremu w prosty sposób poznasz tajniki tej kreatywnej zabawy + Profesjonalne kredki do malowania twarzy i ciała + "Katalog Zabaw" + "Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" :-)

90 złZaproszenie na wybrane zajęcia w naszym centrum + Profesjonalne kredki do malowania twarzy i ciała + filmowy poradnik "Jak w prosty sposób modelować balony", dzięki któremu w prosty sposób poznasz tajniki tej kreatywnej zabawy + "Katalog Zabaw" + "Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" :-)

125 zł - Gumowa bransoletka na rękę "Rób to co kochasz" firmy RTCK + 2 wejściówki na zajęcia do naszego Centrum + profesjonalne kredki do malowania twarzy i ciała + Filmowy poradnik "Jak w prosty sposób modelować balony", dzięki któremu w prosty sposób poznasz tajniki tej kreatywnej zabawy + "Katalog Zabaw" w formie książki + "Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" :-)

165 zł[MP3] Audiobook "Rób to, co kochasz", czyli 5 kroków, jak wejść na drogę życia pasją + + Zestaw profesjonalnych balonów do modelowania (100 sztuk) + profesjonalne kredki do malowania twarzy i ciała + 2 wejściówki na zajęcia do naszego Centrum + Filmowy poradnik "Jak w prosty sposób modelować balony", dzięki któremu w prosty sposób poznasz tajniki tej kreatywnej zabawy + "Katalog Zabaw"  w formie książki + "Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" :-)

250 zł - 4 wejściówki na wybrane zajęcia do naszego Centrum + Zestaw profesjonalnych balonów do modelowania (100 sztuk) + profesjonalne kredki do malowania twarzy i ciała + podziękowanie na naszym profilu na Facebooku + gumowa bransoletka na rękę "Rób to co kochasz" firmy RTCK filmowy poradnik "Jak w prosty sposób modelować balony", dzięki któremu w prosty sposób poznasz tajniki tej kreatywnej zabawy + "Katalog Zabaw" w formie książki + "Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" :-)

450 zł[MP3] Audiobook "Rób to, co kochasz", czyli 5 kroków, jak wejść na drogę życia pasją + Zestaw profesjonalnych balonów do modelowania (100 sztuk) + specjalna pompka do pompowania balonów + profesjonalne kredki do malowania twarzy i ciała + podziękowanie na naszym profilu na Facebooku + gumowa bransoletka na rękę "Rób to co kochasz" + 7 wejściówek na wybrane zajęcia w naszym centrum + filmowy poradnik "Jak w prosty sposób modelować balony", dzięki któremu w prosty sposób poznasz tajniki tej kreatywnej zabawy + "Katalog Zabaw"  w formie książki + "Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" :-)

600 zł - Kubek w łowickie wzory + Logo Twojej firmy w naszym centrum i na Facebooku + 10 wejściówek na wybrane zajęcia do naszego Centrum + Tabliczka ze specjalnym podziękowaniem imiennym powieszona w honorowym miejscu w naszym Centrum (ściana darczyńców) + podziękowanie na naszym profilu na Facebooku + Zaproszenie na otwarcie naszego Centrum + Zestaw profesjonalnych balonów do modelowania (100 sztuk) + specjalna pompka do pompowania balonów + profesjonalne kredki do malowania twarzy i ciała + Filmowy poradnik "Jak w prosty sposób modelować balony", dzięki któremu w prosty sposób poznasz tajniki tej kreatywnej zabawy + "Katalog Zabaw" w formie książki + "Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" :-)

1800 zł -  Kubek w łowickie wzory zapakowany w pudełko FOLK + Logo Twojej firmy w naszym centrum i na Facebooku + Karnet OPEN do naszego centrum na cały rok dla jednego dziecka + Tabliczka ze specjalnym podziękowaniem imiennym powieszona w honorowym miejscu w naszym Centrum (ściana darczyńców) + podziękowanie na naszym profilu na Facebooku + Zaproszenie na otwarcie naszego Centrum + Zestaw profesjonalnych balonów do modelowania (100 sztuk) + specjalna pompka do pompowania balonów + profesjonalne kredki do malowania twarzy i ciała + animator w stroju klauna na urodziny malujący buźki (na terenie Krakowa lub Nowego Sącza) + Filmowy poradnik "Jak w prosty sposób modelować balony", dzięki któremu w prosty sposób poznasz tajniki tej kreatywnej zabawy + "Katalog Zabaw" w formie książki + [MP3] Audiobook "Rób to, co kochasz", czyli 5 kroków, jak wejść na drogę życia pasją + gumowa bransoletka na rękę "Rób to co kochasz" + Drukowany i oprawiony "Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" + "Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" w wersji elektronicznej :-)

2500 złLogo twojej firmy na naszym banerze, ulotkach + Tabliczka ze specjalnym podziękowaniem imiennym/logiem firmy powieszona w honorowym miejscu w naszym Centrum (ściana darczyńców) + reklama i podziękowanie na naszym profilu na Facebooku + Filiżanka w pudełku FOLK – ludowe kwiaty z łowickiej wycinanki + Zaproszenie na otwarcie Centrum + Karnet OPEN na cały rok na zajęcia w Centrum + Zestaw profesjonalnych balonów do modelowania (100 sztuk) + specjalna pompka do pompowania balonów + profesjonalne kredki do malowania twarzy i ciała + animator na urodziny malujący buźki (na terenie Krakowa lub Nowego Sącza) + Filmowy poradnik "Jak w prosty sposób modelować balony", dzięki któremu w prosty sposób poznasz tajniki tej kreatywnej zabawy + "Katalog Zabaw" w formie książki + [MP3] Audiobook "Rób to, co kochasz", czyli 5 kroków, jak wejść na drogę życia pasją + gumowa bransoletka na rękę "Rób to co kochasz" + Drukowany i oprawiony "Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" + "Certyfikat Kreatywnego Pomagacza" w wersji elektronicznej :-)

Baloniki do modelowania

Kredki do twarzy

 

Pompka do baloników

Kubek w łowickie wzory zapakowany w pudełko FOLK

Kubek w łowickie wzory

Animator na urodzinki malujący buźki

Audiobook

Gumowa bransoletka na rękę

 

Audiobooki i opaski na rękę ufunduwała firma RTCK www.rtck.pl. Zapraszamy na ich stronę internetową! :-)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.12.2015 13:01