Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kraków Street Band

Kraków Street Band

Kraków

Kraków Street Band to formacja, która powoli staje się nową muzyczną wizytówką Krakowa dla przybyszy z kraju i zagranicy. Dziewięciu profesjonalnych muzyków, na co dzień grających w różnych zespołach i projektach, zbiera się w słoneczne dni by występować na Krakowskim Rynku. Występy wręcz kipią pozytywną energią, i każdy widzi że ich główną motywacją jest radość wspólnego grania, podczas gdy brzęk monet w gitarowym futerale jest tylko miłym dodatkiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20797 PLN z 12000 PLN

334 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

173%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.03.2014.

Nagranie płyty zespołu Krakow Street Band!

RSS

Próby do nagrań już w pełni! Dodano 19.02.2014, godz. 9:49

Nie odpuszczamy i ciężko pracujemy. Wiemy już, że płyta na pewno będzie nagrana - zatem przez cały luty ostro przygotowujemy się, żeby na początku marca wejść już do studia. Poniżej film nagrany na próbie, w którym to prezentujemy jeden z naszych premierowych utworów:)

http://youtu.be/nwJNOF29IEI

SUKCES - To jeszcze nie koniec! Dodano 07.02.2014, godz. 17:00

Kochani!

Dzięki waszemu ogromnemu wsparciu,udało nam się zebrać założoną kwotę w nieco ponad 2 tygodnie - to wynik zaskakująco dobry, także dla nas! Dzięki temu jesteśmy już pewni, że PŁYTA KRAKÓW STREET BAND powstanie, a nasi darczyńcy jako pierwsi postawią ją na swoich półkach.

Jednak akcja crowdfundingowa będzie trwać dalej, do 3 marca - nadal jest więc możliwość stania się częścią naszej muzycznej machiny. Teraz, 21 dni od rozpoczęcia aukcji, mamy już 15000 zł i kwota cały czas rośnie -Wszystkie fundusze ponad założoną kwotę wykorzystamy tak dobrze jak to tylko będzie możliwe - będziemy mogli wydać płytę w większym nakładzie, poświęcić więcej czasu w studio na nagrywanie, miks i mastering... każda powierzona nam przez was złotówka to dla nas wielka odpowiedzialność, podchodzimy do tego śmiertelnie poważnie :) :)

Wczoraj zaczęliśmy próby stricte ukierunkowane na tworzenie materiału na płytę - przed nami jeszcze dużo pracy, dlatego już teraz zakasujemy rękawy - luty i marzec upłyną pod znakiem pracy nad albumem, którego to właśnie Wy jesteście współtwórcami! Wciąż można dołączyć do grona producentów - ilość płyt z autografem, lekcji muzycznych, i innych nagród które w zamian możemy wam "sprezentować" jest nieograniczona, a każda złotówka sprawi że płyta będzie jeszcze lepsza!

Robimy tą płytę DLA WAS i DZIĘKI WAM!

Dziękujemy!

- Adam, Łukasz, Miłosz, Piotrek, Piotrek, Robert, Tomek, Tomek i Zbyszek :) :)
Dodano: 07.02.2014, 17:12
  maryczary
maryczary
gdzie tu jest funkcja: Lubię to:P a tak na poważnie... to czekamy (my fani) z niecierpliwością na płytę :)) tak więc niech Moc będzie z Wami!!!:)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.03.2014 22:10