Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Zygmunt Łodziński

Zygmunt Łodziński

Kraków, Polska

Pasjonuje się futbolem amerykańskim od blisko dziesięciu lat. Sport pomógł mi ukształtować mój charakter i jako trener sekcji juniorskiej Kraków Kings Football chcę wywierać podobny wpływ na innych młodych ludzi. Na co dzień pracuje w firmie z branży IT.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15140 PLN z 15000 PLN

139 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.08.2015.

Po wiedzę od najlepszych

O projekcie

CEL PROJEKTU:

Sztab trenerski Mistrzów Pierwszej Ligi Futbolu Amerykańskiego zbiera fundusze na wyjazd do USA by uczyć się footbolu amerykańskiego od zawodowych trenerów z uniwersyteckiej drużyny Polar Bears. Z uwagi na fakt, iż dowiedzieliśmy się raptem przed kilkoma dniami, że nasz wyjazd jest realny nie mogliśmy wcześniej prosić Państwa o wsparcie. Całą logistykę wyjazdu planujemy teraz, podobnie rzecz tyczy się zbierania funduszy. Koszt wyjazdu do Ohio Northern University przewyższa znacząco nasze indywidualne możliwości finansowe. Rezerwacja samych biletów lotniczych wymagała od nas zacięgnięcie długu wobec rodziny i znajomych. Każdy z nas w klubie Kraków Football Kings działa charytatywnie i poświęca to, co ma najcennieszego w życiu, czyli własny czas. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy chcą zachęcić Państwa do zaangażowania się w rozwój dyscypliny sportu, której oddajemy znaczną część naszego życia.    

DLACZEGO MY:

Football Amerykański to jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych w Polsce. W pierwszym sezonie rozgrywek footballowych w Polsce, w 2006 roku, wystąpiły cztery drużyny, w tym roku o zwycięstwo na czterech stopniach seniorskich i dwóch juniorskich toczyły bój 76 (tyle jest bez 11 juniorskich) drużyn.

Coraz więcej zagranicznych zawodników i trenerów zjeżdża nad Wisłę, by grać tutaj lub trenować miejscowe drużyny. W Kraków Football Kings zdecydowaliśmy się na inne rozwiązanie, zamiast szukać zagranicznych wzmocnień na roku lub dwa, chcemy wysłać do kolebki tego sportu na dwutygodniowy wyjazd szkoleniowy z zespołem Polar Bears, ludzi od dawna oddanych Footballowi Amerykańskiemu w Krakowie.


Wierzymy, iż tylko podnoszenie naszych własnych kwalifikacji pozwoli nam sprawić by krakowska drużyna ponownie zawitała TOPLIDZE, najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, oraz pozwoli dawać jeszcze więcej pasjonatom jakimi są nasi zawodnicy.

Nasze ostatnie osiągnięcia pokazują, że idziemy w dobrym kierunku stawiając na rodzimych trenerów i szkolenie młodzieży. W roku 2015 nasza sekcja juniorska wywalczyła brązowy medal w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski w Futbolu Amerykańskim do lat 17. Z kolei nasz zespół seniorski 18 lipca zwyciężył w meczu finałowym i zdobył tytuł Mistrza PLFA I - pierwszej ligi footballu amerykańskiego.

 

KIM JESTEŚMY?

Ania (kierownik sztabu medycznego):

Nazywam się Anna Kostera, w drużynie Kraków Football Kings jestem odpowiedzialna za Sztab Medyczny. Większość swojego życia poświęciłam treningowi siatkarskiemu, ale poważna kontuzja przerwała moją przygodę z tym sportem. Kończąc studia na kierunku fizjoterapii krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego wiedziałam, że chcę poświęcić się pracy ze sportowcami, być dla nich wsparciem w najtrudniejszych momentach utraty zdrowia. Chcę zachęcić innych fizjoterapeutów do angażowania się w rozwój footballu amerykańskiego w Polsce.

Piotr (trener główny sekcji juniorskiej)

Nazywam się Piotr Jarocki i jestem trenerem sekcji juniorskiej Kraków Football Kings. W młodości sport nauczył mnie pokory, sumienności i wytrwałości - takie cechy chcę przekazać młodym adeptom footballu amerykańskiego w Polsce. Na codzień jestem pracownikiem naukowym.

Dawid (trener główny Kraków Football Kings)

Nazywam się Dawid Ostręga. Z futbolem amerykańskim jestem związany od 1992 roku, kiedy rozpocząłem karierę zawodniczą. Grałem w drużynach London Capitals i University of Hertfordshire Hurricanes trzykrotnie zdobywając mistrzostwo. Moja kariera trenerska zwiazana jest z NCAA. Trenowałem zawodników Wesley College i Averett University. Zdobytą wiedzę i doświadczenie przenoszę na grunt footballu w Krakowie trenują Kings. Wszystkich zainteresowanych naszym projektem, który niewątpliwie jest wyjątkowy zapraszam do śledzenia rubryki Kącik trenera na naszej stronie internetowej. Do ONU jak każdy z naszych trenerów jadę po koleją porcję doświadczenia.


Łukasz (trener formacji obrony)

Nazywam się Łukasz Niedzielski i aktualnie pełnie rolę koordynatora obrony Kraków Football Kings. Wierzę w to, iż ciężką pracą, na boisku i poza nim, będziemy w stanie osiągnąć wszystko! Najbardziej do pracy w drużynie motywuje mnie braterstwo jakie w niej panuje, oraz to iż mogę pomóc młodym zawodnikom w rozwoju zarówno sportowym jak i osobistym. Na codzień jestem pracownikiem biurowym w jeden z korporacji.

Zygmunt (asystent trenera sekcji juniorskiej)

Nazywam się Zygmunt Łodziński i pasjonuje się futbolem amerykańskim od blisko dziesięciu lat. Sport pomógł mi ukształtować mój charakter i jako trener sekcji juniorskiej chcę wywierać podobny wpływ na innych młodych ludzi. Na codzień pracuje w firmie z branży IT.

 

ILE FUNDUSZY POTRZEBUJEMY?

 

Budżet projektu to 15 000zł

Koszt przelotu to 13 000zł

Wynajęcie samochodu z Chicago do Ada to 1000zł

Realizacja nagród ok 1000zł

Jeżeli dzięki Państwa chojności uda nam się pozyskać kowtę większą niż 15 000 zł, to przeznaczymy ją na zakup sprzętu (ochraniaczy na barki i kasków) dla brązowych medalistów Mistrzostw Polski Juniorów - Kraków Football Kings. Koszt jednego nowego zestawu to przeciętnie około 1000 zł.

 

NAGRODY

oraz wiele wiele innych - sprawdź wszystkie po prawej stronie!

 

 

MEDIA O NASZYM WYJEŹDZIE:

Czy Kings zmierzą się z Kozłami Poznań w barażach o TopLigę? Głęboko w to wierzę, bo to zespół z ogromnymi ambicjami i zdolny do ciężkiej pracy. Trenerzy wyjadą teraz do USA na trenerskie szkolenia, a to tylko na plus dla klubu, który bez importów, a z młodymi i zdolnymi polskimi zawodnikami mogą zawojować najwyższą klasę rozgrywkową w naszym kraju. A przynajmniej tego im z całego serca życzę. - komentuje finał Kuba Kaczmarek z NFL24 

Sztab trenerski Mistrzów Pierwszej Polska Liga Futbolu AmerykańskiegoKraków Football Kings zbiera fundusze na wyjazd do USA by uczyć się futbolu amerykańskiego od zawodowych trenerów z uniwersyteckiej drużyny Polar Bears.
Każda złotówka ma znaczenie, nie bądź obojętny, bo dzięki Twojej pomocy Futbol amerykański małymi krokami może stać się prężnie rozwijającą się dyscypliną sportową w tym kraju.- Halftime.Pl
https://www.facebook.com/pages/Halftimepl/462597520582408?fref=nf

Kraków Football Kings stanęli przed ogromną szansą wysłania swoich trenerów oraz fizjoterapeutów do USA. Jednak nie na wycieczkę turystyczną, ale w o wiele ważniejszym celu. Ich celem jest zbieranie doświadczeń, dobrych praktyk i podpatrywanie profesjonalnych trenerów. Tak zdobytą wiedzę będą mogli  po powrocie wykorzystać w praktyce na treningach i podczas meczów Kings. - USSports.pl

http://www.ussports.pl/krakow-football-kings-w-drodze-po-wiedze/

WIĘCEJ O NAS:

 

WSPIERAJĄ NAS:

 

 

DZIĘKI ZA WASZE WSPARCIE!!!!!!!!

 

Media o Twoim projekcie:

Nie wywarzać otwartych drzwi.

eurosport.onet.pl | 2015-08-11

Nasza cywilizacja rozwinęła się dzięki temu, że z pokolenia na pokolenie ludzkość przekazuję sobie zdobyte doświadczenie. Dzięki temu odkrywamy nowe obszary wiedzy, zdobywamy kosmos, leczymy coraz więcej chorób a technologia sprawia, że nasze codzienne życie staje się niewiarygodnie komfortowe.

Kraków Football Kings w drodze po wiedzę

www.ussports.pl | 2015-08-03

Kraków Football Kings stanęli przed ogromną szansą wysłania swoich trenerów oraz fizjoterapeutów do USA. Jednak nie na wycieczkę turystyczną, ale w o wiele ważniejszym celu. Ich celem jest zbieranie doświadczeń, dobrych praktyk i podpatrywanie profesjonalnych trenerów. Tak zdobytą wiedzę będą mogli po powrocie wykorzystać w praktyce na treningach i podczas meczów Kings.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.08.2015 21:09