Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

kapela Kożuch

kapela Kożuch

Łódź

Joanna Gancarczyk – basy, śpiew;
Maria Stępień – skrzypce;
Marcin Lorenc – skrzypce;
Kazimierz Nitkiewicz – trąbka, akordeon;
Jakub Korona – baraban, śpiew.
Gramy muzykę tradycyjną z serca Polski, z okolic Łodzi.
Od lat współpracujemy z festiwalem „Wszystkie Mazurki Świata”, otrzymaliśmy Basztę w kategorii folklor rekonstruowany na 46. Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu. Z autorskimi koncertami dwukrotnie graliśmy na Festiwalu „Kolory Polski” organizowanym przez Filharmonię Łódzką. Ważne na naszej drodze wydarzenia to festiwal „KODY”, festiwal „Rozstaje” ale przede wszystkim Festiwal Folkowy Polskiego Radia „Nowa Tradycja”, na którym w 2016 roku zdobyliśmy Grand Prix.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19777 PLN z 17000 PLN

166 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

116%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.05.2017.

IDZIE BURZA! Płyta i teledysk zespołu Kożuch

RSS

Jeszcze tylko 1% !!! Dodano 03.05.2017, godz. 1:14

Jeszcze tylko jeden mały procent i oprócz płyty i teledysku będzie kożuchowa wymarzona strona internetowa. Nie wszyscy przecież siedzą całymi dniami na fejsie ;) Stronkę zrobimy cud malina, zobaczycie. Wspierające i wybierajcie nagrody dla siostry, brata, chłopaka, narzeczonej, mamy, szefa, taty, kumpla, etc. etc.

Jesteście niezwykli! Dodano 01.05.2017, godz. 23:35

Zatkało nas. Jesteśmy szczęśliwi! Byli tacy, którzy mówili że się nie uda :( Spójrzcie tylko jak wspaniałą jesteście grupą, niesamowitym teamem który może wszystko! Będzie płyta, będzie teledysk, strona i każde inne cuda. Z Wami wszystko jest możliwe, a zbiórka się jeszcze nie skończyła. Idziemy na rekord?????

101 wspierających! Dodano 29.04.2017, godz. 11:46

Kożusze serca rosną! 101 wspierających - jesteście W S P A N I A L I ! Cieszymy się z każdej wiadomości z portalu Polak Potrafi o nowej wpłacie. Jeszcze 4 dni i wszystko może się zdarzyć.
Cudownie podajecie sobie nasz apel w mailach, postach i rozmowach! Pamiętajcie, że czekamy tu na Was, dopieszczamy jeszcze wszystko żeby się Wam podobało, żebyście byli dumni z naszej wspólnej płyty!
Dodano: 29.04.2017, 12:15
  patykto808
patykto808
Powodzenia!!!
Załozylam gruby kożuch i ruszam na poludnie Europy w poszukiwaniu słońca. Patrycja K.

Śnieg będzie sypał póki nie wydamy Kożucha! Dodano 28.04.2017, godz. 9:23

Czas, odkryć Mokrą, przepraszam Mroczną Tajemnicę Kożucha.
Otóż dopóki nie uzbieramy pieniędzy na kożuszkową płytę i teledysk, będzie zimno i będzie padał śnieg. Albo śnieg z deszczem. Ot cała prawda.
Polska potrzebuje Kożucha. Prognozy meteo dla naszego kraju nie kłamią. Wydajmy tę płytę, zakończmy zbiórkę sukcesem, a następnego dnia obudzimy się w słonecznej rzeczywistości - zobaczycie!

Siedem Magicznych Dni Dodano 27.04.2017, godz. 0:16

Do końca naszej wspólnej zbiórki pozostało 7 dni! Wspaniale zareagowali nasi przyjaciele, którzy są z nami od pierwszych dni i jako pierwsi zasilili konto akcji - dziękujemy stokrotnie! Wierzymy że te ostatnie siedem dni będzie niezwykłych i szczęśliwych. Pracujemy ostro, gramy, rozdajemy ulotki, trąbimy w radio, bębnimy na fejsie. Bądźcie z nami, chcemy czuć Waszą obecność i być z Wami. O, choćby na ścianie... Pamiętacie wiszące na kuchennych ścianach malowane talerze? Kiedyś popularna ozdoba :) Od dziś możecie mieć taki unikalny, fantastyczny, jedyny w swoim rodzaju talerz, który na dokładkę był "aktorem" w teledysku powstałym do utworu pt. "Warszawa" z naszej nowej płyty.
Gwarantujemy że nasze talerze będą nowym must have tego sezonu w trendach wnętrzarskich. Nie zwlekaj, zajrzyj w nasze nagrody i zdobądź talerz!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.05.2017 22:10