Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

KW Kotłownia

KW Kotłownia

Lublin

Akademicki Klub Wspinaczkowy Kotłownia, jako stowarzyszenie ukonstytuował się latem 2010 roku, jednakże początek działalności jego członków sięga roku 1998, kiedy to na AOS UMCS powstała ściana wspinaczkowa zwana Kotłownią, prowadzona nieprzerwanie do roku 2014.
Działalność KW Kotłownia obejmuje szereg obszarów – przede wszystkim rozwijanie i propagowanie wspinaczki na sztucznych ścianach, wspinaczki skałkowej oraz taternictwa, a także upowszechnienie zasad uprawiania tych sportów oraz przyczynianie się do poszerzania kręgu osób uprawiających sporty wspinaczkowe, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. W związku z naszym profilem działalności oraz formułą non-profit w listopadzie 2015 roku klub uzyskał status Organizacji pożytku publicznego. Nasi zawodnicy to wieloletni członkowie Kadry Narodowej we wspinaczce sportowej, mistrzowie Polski i Europy, a także zdobywcy wysokich lokat w Pucharach Polski.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

40698 PLN z 40000 PLN

159 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2018.

Kotłownia 2.0 - budowa ściany wspinaczkowej

O projekcie

Kotłownia 2.0 to projekt zakładający wybudowanie nowej ściany wspinaczkowej w Lublinie.


NASZA HISTORIA

4 lata temu ściana Klubu Wspinaczkowego Kotłownia, po 19 latach istnienia, decyzją władz UMCSu w Lublinie została zamknięta. Ściana mieściła się na terenie obiektów sportowych należących do Uniwersytetu. Był to jeden z największych obiektów wspinaczkowych w Polsce i największa ściana wspinaczkowa w Lublinie. Ostatnie lata zawodnicy KW Kotłownia nie mieli swojego miejsca do treningu, mimo to dzięki wzajemnej pomocy i wsparciu nadal zdobywamy czołowe miejsca w rywalizacji krajowej i międzynarodowej. Członkowie KW Kotłownia to nie tylko zawodnicy, ale również ludzie, którzy działają charytatywnie, aby klub mógł w ogóle istnieć co bez miejsca treningowego nie jest wcale łatwe. KW Kotłownia to przede wszystkim społeczność, która pomimo trudności nadal trzyma się razem. Nasz klub tworzą nie tylko dorośli wspinacze, ale również dzieci. Od dawna za misję stawiamy sobie szkolenie młodzieży i propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia. Nasi instruktorzy rozwijają się na wielu płaszczyznach, aby podnosić poziom wspinaczkowy naszych młodych podopiecznych. Niestety, wszystko to bez miejsca, które będzie "nasze" było utrudnione, a niektóre plany czasami wręcz nie do zrealizowania. Nadzieja na odbudowę miejsca do treningu odżyła na nowo, niestety bez wsparcia finansowego nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z remontem hali oraz budową nowej ściany wspinaczkowej, stąd też nazwa projektu Kotłownia 2.0.


BUDŻET


Wartość całego projektu wynosi około 300 000 PLN:
- wkład własny KW Kotłownia - 40%
- darowizny - 30%
- dochód z zawodów na otwarcie ściany - 15%
- społeczność - 15% - do realizacji projektu potrzeba 40 tys. złotych

 

Wasze wsparcie przeznaczymy na:
- budowę paneli wspinaczkowych
- zakupienie materacy asekuracyjnych
- zakup chwytów wspinaczkowych

 

Przewidywany termin realizacji projektu:
24.11.2018 - Zawody wspinaczkowe "Kotło Fenix Boulder" z okazji otwarcia nowej ściany wspinaczkowej


Osoby odpowiedzialne za realizację projektu:
Osobami odpowiedzialnymi za realizację projektu Kotłownia 2.0 są członkowie zarządu klubu KW Kotłownia:
- Michał Ginszt (prezes)
- Magda Karaś (wiceprezes)
- Aleksandra Rudzińska (sekretarz, skarbnik)

KONTAKT
e-mail: kotlownia.org@gmail.com

www.kotlownia.org | www.facebook.com/KW.Kotlownia/

 

NAGRODY

koszulka okazjonalna "Ciśnienie na cyfrę" by MORPHO (wersja damska, męska i dziecięca)

Kubek zaprojektowany przez KW Kotłownia

Magnes na lodówkę zaprojektowany przez KW Kotłownia 

i wiele wiele innych! sprawdź je po prawej stronie!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2018 22:10